Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

[Ülevaade] - BCC "Mega" Vapeonly

Recommended Posts

kui lased originaal coilidega siis vb puhas VG pole teab mis kõige parem variant hea tulemuse saavutamiseks kuna see on liiga paks ja originaalil wickid liiga tihedalt kinni pressitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, pole veel custom wickimisele ja jubinate lammutamisele advacenud. Pole ilmselt kodus isegi näpitsaid. põletist rääkimata. Aga eks mõne aja pärast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ilmselt kodus isegi näpitsaid. põletist rääkimata.

BCCle polegi sul neid tööriistu vaja. Osta nööri, traati ja kodus käärid ikka olemas on ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, selline metoodika aitas küll, pääseb coilile ja wickile ligi. Kui nüüd peale toru eemaldamist coil ja wick ka küljest võtta, kas seda järelejäänud jublakat saab veel kuidagi lihtsalt juppideks võtta?

 

EDIT: juab õnnestus, keskele lükates :)

 

Jääb ainult küsimus, kuhu pista üks ja teine traadi ots, eks ilmselt on abi ka recoilimise videotest, siiamaani pole aega olnud lihtsalt täpsemalt uurida.

 

Kujutan ette et üks kontakt jääb selle kummiisolaatori ja keskmise ühenduse vahele ning teine kummijulla ja välise kesta vahele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

njh, see põhi on vaja välja tõmmata siis kumm ja ongi juppideks. Väga lihtne tegelt. Tundub, et seda coili päris sada korda laiali ei lammuta kuna need pressitud augud jätavad päris mõnusa vao endast järele.

 

Üks traat läheb sul kere külge, teine keskmise südamiku külge. Selle järgi saad aru teeme-uue-coili-vivi-nova-coil-t78.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnnestus täiesti lahti võtta ja siis taas ära ühendada nii, et funkab (ehk siis atomizer detected ja traat punaseks). Tänud xxl, sain nüüd kogu asja põhimõttest aru. Nüüd siis vaid veits materjale hankida ja läheb custom coilimiseks 8-)

 

Samas vaatasin traati natuke - kontaktid on justkui heledamad ja paksemad - oletatavasti väiksema takistusega, et ei kuumeneks? Kui ise coil keerata, kas ta siis ei kuumene ühtlaselt nii, et seda kummiosa sulatama hakkab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma enda coili otsasid ei vaadanudki aga võimalus, et seal on kasutatud no resistance traati. Ise panen küll ilma ja midagi ei ole juhtunud. Ja kui traat õieti keerata kuumeneb spiraal ühtlaselt, põhiline, et keermed omavahel kokku ei puutu. Muidu kaotad takistust ja võibki juhtuda, et pool coili läheb sul punaseks.

Edu leiutamisel, ise juba 2m traati läbi keeranud ja aina osavamaks näpud muutuvad 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry, aga ma ei näe mõtet ise keerates säästa € kuus (esiga)

väike ot

 

need coilid mis t3 tellisin kestavad väga hästi, va, see mis ma nimelt katki tegin. (detsember)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry, aga ma ei näe mõtet ise keerates säästa € kuus (esiga)

väike ot

 

need coilid mis t3 tellisin kestavad väga hästi, va, see mis ma nimelt katki tegin. (detsember)

sorry aga sa oled pointist täiesti valesti aru saanud. Ma lõhkusin täiesti uue coili laiali kuna 2 originaali perf oli lihtsalt nii sitt. Teiseks 2 coili raha eest saan ma juba poole aasta materjali ja minu jaoks võtab coili keeramine vähem kui 5min.

Kui asi oleks rahas siis ma ei ostaks endale iga nädal uut paaki lihtsalt proovimiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tõsi...., see et sa keerad coilid on odavam, samas läheb ka tubli % ka peese.

 

sul on aega jamada, mul pole kahjuks (N) ma pole ka nii proff, et osta mingeid x summ ees clerosid vms. hetkel t3-ga olen rahul

Share this post


Link to post
Share on other sites

tehniliselt raiska mingi 4 euri ja sa ei peaks oma t3mele enam coile ostma.

Usun, et see võib tunduda eemalt vaadates raketi teadus aga reaalselt on asi ikka väga lihtne ja erinevaid variante katsetades avastad, et enda keeratud coil on ikka etem kui poe hiinakas ;)

 

 

....mis % mul peese läheb? Eks katsetades mõni ikka feilib aga see on olematu kulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tehniliselt raiska mingi 4 euri ja sa ei peaks oma t3mele enam coile ostma.

Usun, et see võib tunduda eemalt vaadates raketi teadus aga reaalselt on asi ikka väga lihtne ja erinevaid variante katsetades avastad, et enda keeratud coil on ikka etem kui poe hiinakas ;)

 

 

....mis % mul peese läheb? Eks katsetades mõni ikka feilib aga see on olematu kulu.

4€ (esiga) , in your dream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi Vivi STV vastu ei taha vapeonly't vahetada? :D

kui sa ise coili ei kavatse sellele keerata siis ei soovitaks vahetada. Minu meelest töötab out from the box Mega sitemini :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei. Ja kas ma olen siis ainukene kellele tundub , et MT3 töötab siis neist mõlemist järelikult kõvasti paremini?

Kahju...

 

Võinoh. Hea , et hästi töötab aga kahju, et välimus ei sobi kokku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohe kohe peaks ju Kanger Protank müügile tulema, see pidi sama hästi toimima kui Kanger EVOD.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ma ei suuda välja mõelda, et mis sellega on, KÕIK coilid annavad imelikku ja rõvedat maitset juurde, võtsin ühelt ühe tahi vähemaks ka - luriseb, tegin augu ka suuremaks. aga ikkagi ei midagi, rõve maitse juures ja no ei suuda tõmmata.

 

 

Laup peaksin saama uued coilid kah - kui need on samasugused siis ma ei oska õelda - tekib tahmine prükkarisse visata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ma ei suuda välja mõelda, et mis sellega on, KÕIK coilid annavad imelikku ja rõvedat maitset juurde, võtsin ühelt ühe tahi vähemaks ka - luriseb, tegin augu ka suuremaks. aga ikkagi ei midagi, rõve maitse juures ja no ei suuda tõmmata.

 

 

Laup peaksin saama uued coilid kah - kui need on samasugused siis ma ei oska õelda - tekib tahmine prükkarisse visata.

Tean mida sa tunned. Mul oli ka algul kohutav pettumus aga nagu mainisin siis aitas ainult wicki vahetus ja recoil. Hetkel on supper, 5sec annab lumivalget suitsu (esiga)

Hetkel, kogu oma paagi kogust ma ainult seda ja vision eternity kasutangi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recoilida ja uuesti ehitada ma lihtsalt ei viitsi - asi peaks tötama ikka nagu kohe karbist tulles hästi ja siis "jamades" veel paremini.

oeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recoilida ja uuesti ehitada ma lihtsalt ei viitsi - asi peaks tötama ikka nagu kohe karbist tulles hästi ja siis "jamades" veel paremini.

oeh.

igaksjuhuks küsin, et kas sa coili ennem kuivalt läbi kuumutasid? Mäletan ka, et algul oli selline rõve maitse just küljes aga see kadus mingi aja pärast ära aga perf läks paremaks ikkagi peale recoili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...