Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Kotid/case'd

Recommended Posts

Kas keegi oskab välja pakkuda evic jaoks sobiva kaelas rippuva vutlari mõistliku hinnaga. See greendefi eelpool lingitud puff.fi modide jaoks mõeldu paistaks sobivat aga 9 euri transa eest ei raatsi küll maksta. Ega keegi selat ühistellimust ei organiseeri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul on kola autos. Ilma autota nagunii eriti kuskil ei liigu. Kui üks maitse ära tüütab siis jalutan autoni ja kruvin teise vedelikuga clearo eVic'ule külge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostsin selle buytecist kotti ära, no kurat asjad ei taha üldse ära mahtuda, kui laadija sisse veel panna, peab ikka meigikotiga ringi laskma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma just ostsin endale suveks sellised põlveni teksapüksid. Nendel on parema jala väliskülje allservas selline püstine piklik tasku - hea koht eVic'u hoidmiseks... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisa sellele viimasele kaelapael ja auk peamise nupu vajutamiseks ning ma oleksin käsi! (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul paar sellist vöökotti on. Lühike MOD läheb koos clearoga sisse, pika akuga tuleb clearo ots klapi vahelt välja jätta või siis klapile augurauaga auk sisse lüüa :D

Koti küljed on laiast kummist, mis välistab igasuguse väljakukkumise kui isegi klapp lahti on. Kinniselt 18cm pikk. Originaalis on ta mõeldud Ultrafire taskulambile.

[attachment=1]kott.jpg[/attachment]

[attachment=0]kott2.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naljakas domeeninimi, eriti millegi ostmiseks: http://www.kirves.ee :mrgreen:

Ma ei mõtle tegelikult, et see kott üle mõistuse kallis oleks või midagi. Lihtsalt.

Aga tähele tasub panna, et avalehel on kirjas -- internetipood on suvepuhkusel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, et tootjad ise ei paku sellist asja lisavarustuse all :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus see lisa auk asetsema peaks?

Seal, kus ta SVD-l asetseb kui mod vutlari põhja suruda... erinevatel mudelitel ilmselt varieerub kõvasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus see lisa auk asetsema peaks?

Seal, kus ta SVD-l asetseb kui mod vutlari põhja suruda... erinevatel mudelitel ilmselt varieerub kõvasti.
Njamh .. endal SVD pole nii et ei sa ka proovida. Kuid vaatab mis V3 saab evicuga teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...