Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Ettevaatust happeliste vedelikega.

Recommended Posts

segasin omale apelsiini................ ega ma loll vaadanud, et see maitse onsentraat on ju, panin seda nagu ikka 10ml 100ml baasi kohta........................ ärge palun seda järgi tehke, kohutab, hulle kui atsetoon, sellest 10ml maitsekonsendraadist oleks saanud poolliitrit korralikku vedelikku. Kallasin alguses boge tanki, sellel lõi kohe praod sisse, mingiajapärast läks tuhmiks ka, siis lahjendasin seda natsa panin vivisse, icccc selle plastik ei pidanud üldse vastu, hakkas kobrutama, lahjendasin veel, panin protanki, selle klaas on siiamaani korralikult vastupidanud, aga 2 coili on pekki keeranud, tahtidel pole miskit häda, aga selle kummi, mis toru ja tahi vahel on, venitab topelt suureks, mis valemiga muidugi ei tea, pehmeks läheb vist, vat võta sa kinni, aga lõikad küljele sälgud sisse siis saab veel natsaaega kasutada, üldiselt moraal, et ennem ikka uurida millega tegu, kohe kasutama ei tasu hakata, eriti veel happeliste vedelike puhul

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mina igaljuhul ei julgeks sellist asja üldse tõmmata. Kui ikka plastiku ära hävitab, siis mis ta veel sul kopsus teha võib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama firma poes öeldi mulle, et 100 ml baasi kohta tuleks lisada ca 5 ml essentsi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nalja teevad või, aga sa proovi järgi, ma panen mõned pildid ka, nn. hoiatuseks, kõigepaem on võikestesse pudelitesse teha selle konsentraadiga ja tilgutada sinna seda , ma lugesin kuskil oli kirjas et 1-2 protsenti vedelikust see tähendab, et 100ml peale läheb seda 1-2 ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

jumalauta :o

nüüd lugesin isegi samalt lehelt mingi aroomi alt, et 1-2%

Share this post


Link to post
Share on other sites

just, aga ma ei lugenud seda ennem ja surasin 1-2 protsendi asemel 10, jahh mulle endale tundub ka naljakas, aga tegelikult ei ole üldse, selle võiks ka feili alla juba kirjutada, kui loll võib inimene olla, sellest moraal, et alati kui mingit maitset esimest korda kasutad, tee selgeks mahud, mis vahekorras selle maitsega peab vedelik olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

clearod on küll omadega läbi aga mahla saad ikkagi ju baasi abil ära lahjendada... 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apelsini pole proovinud, aga sama firma kirss ja õun vajavad küll suuremat kontsentratsiooni kui pakutud 1-2%. Arvestanud olen tilkadega (20 tilka=1ml), ca 15 tilka 10 ml kohta, seega kuskil 7-8%

100 ml pole korraga maitsestada julgenud, olen 20 ml kaupa teinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin paar korda seda viga, et lisasin omasegatud pisut vaoshoitud maitsega vedelikule paar tilka aroomi (Inawera melon) otse clearosse (iClear30). Mingi aja pärast avastasin, et clearo ülemine osa on seest kergelt "uduseks" tõmbunud. Täna võtsin clearo lahti, otsisin kapist Dremeli ja kõige peenema värvipoleerimispasta ning lasin plasttoru siseseinad viltkettaga üle. Tulemuseks läbipaistev ja nagu uus clearo (psühho)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaata on tavalised maitsed ja on konsentraadid, tavalist maitset võib 100ml hulka panna 10ml ja veel rohkem, mittemidagi ei juhtu, aga maitsekonsentraat, see om vääga kange kraam, kui seda niipalju paned siis juhtub clearodegasama, mis mul juhtus, siin eespool ka pildid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende piltide järgi küll vahet ei tee. Melonit panin 2% aga lahjaks jäi. Lisasin siis otse clearosse tilgakese (psühho)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

konsentraadi pudelil on tavaliselt tilgakujuline joonistus, seal sildipeal kuskil, tavalisel valmismaitsel seda ei ole, iccccc ja kui seda ei tea võibki kehvasti minna :D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Y) Oli küll tilga kuju pappkarbil ja teadsin, et essents aga ei uskunud, et melon plasti piimjaks võtab :D

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka 2 evodi kaela juurest katki läinud. Ma kahtlustan Liqua šokolaadivedelikku, sest peale selle kasutamist asi juhtunud on. Nüüdsest kasutan šokolaadi ainult Protankiga. Ülejäänud evodid on siiamaani terved püsinud, ka peale kuude kaupa "kuivamist".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen alates jaanuarist ainult õuna teinud millele mentooli sisse seganud. Vivi STV'd pole katki teinud aga veidi tuhm on küll.

Pigem pani mõtlema see, et kuidas organismile see asi mõjub? Alates e-suitsu tegema hakkamisest on päris tihti kurk kähe või veidi valus olnud - äkki juba vedeliku kaela ajada asi? kangust 8-10mg tavaliselt ja 250-300mahvi päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...