Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Maitsestajate ülevaated

Recommended Posts

Sain just täna kätte Saksast baasi ja maitsed ..... kohe ka proovisin :D näiteks Perfumers Apprentice Granaatõuna u. 0,5 ml 10 ml PG/VG baasile(12mg) ja clearosse u. 60/40 suhtega RY4(12mg) lisaks. Tulemus koheselt mu meelest super (relv):) ja usun et seistes veel paremaks läheb (psühho)

Sama suhtega Must kirss ja Granny Smith õun ka valmis segatud .....ootavad järjekorras....

Baas 50% PG 41% VG +vesi :P

 

edit: ja veel ;) kus enamus "kodukeemikuid" oma baase ja maitseid hoiavad :? ..... lugesin kusagilt et soovitavalt jahedas ja pimedas, ise siiani külmikus uksesahtlis pidanud :o ....kas väga vale ???

valmissegud lihtsalt köögikapis rivis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul baasid, maitsed ja valmis jook külmaris. Miskit häda küll ei ole siiani juhtnud. Naine ainult pahandab, et söök ei mahu külmakappi ära. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prooviks isegi täitsa selle Saksa baasi ära, et saaks aimu kas ta siis tõesti Inawera baasidest märgatavalt erineb. Aga ei kipu ehku peale tellima väga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Granaatõuna u. 0,5 ml 10 ml PG/VG baasile(12mg)

Tellin ise korraga 10-20 uut siirupit, nendes 1ml topsides ja väntan kohe selle 1ml siirupi koguse 10ml baasile ja vahest isegi tundub, et võiks mõni tilk olla rohkem, nagu maitse lahja või nii. Kui uus mahl meeldib siis tellin järgmise satsiga selle siirupi juba 10ml pudelis.

Kas seda 0,5ml siirupit väheks ei jää?

 

Granny Smith õun on veidi imeliku maitsega ja ei vääri erilisi kiidusõnu ning läks kraanikaussi aga viimastest siirupitest olid head:

Applepie on ülimõnusa maitsega. Ikka täiesti realselt meenutas sellist õunakooki.

Tootja Sasamit-i Caramel on täiesti mõnus, kasvõi kogupäevaks.

Cola oli suht ok.

Watermelon tootajalt Perfumers Apprentice meenutab kuskilt otsast arbussi, kui samas pink spoti watermelon on täiesti seep.

Pink Spot Vaporsi "Jamaican me crazy" on magusa ja maheda maitsega.

 

Mul tuttav tellis a väitis, et sama mis Inawera oma

Täiesti nagu öö ja päev. Üks maitseb fairi moodi ja teine on nagu maailma parim fanta. Minu meelest võiks seda saksa baasi võrrelda Atmos Labi baasidega. Atmose baas on muidu head aga 50%PG/50%VG vedelikuga hakkab vähemalt mul pea kumisema. Ma pigem üritan rohkem vg vedelike aurutada. Segan 70%VG ja 30% PG jooki. Teisalt on saksa baas ka 6€ odavam. Saksa baasi hind on 6€ ja atmose oma 12€ ja saksa vedelik ei pane ka pead kumisema ja ei jää vähemalt minumeelest alla atmosele.

 

Ise hoiustan oma baase/siirupeid/valmis vedelike pimedas kappis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seda 0,5ml siirupit väheks ei jää?

... Granaatõun tundus olevat selline intensiivne kraam, panin sellest 1ml. umbes pool v. vähe üle (psühho)

Kanger Protankiga tundub siiani minu jaoks ok.....puhast Gr.Sm. õuna eraldi ei proovinudki, kuid koos RY4 selline mahe õuna järelmaitse..

kirsist pole veel aru saanud....on ja ei ole ka....ehk muutub veits selgemaks seismisega......arbuusi tegin alles täna 1/10 seguga.....vaatab siis mis kujuneb...

Ma pigem üritan rohkem vg vedelike aurutada.

Ise ka rohkem VG poole hoidev ja järgmiseks tellin VG ja PG baasid eraldi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

**

Kuna ise väga cola fänn pole siis endale ka ei maitsenud. Maitse on nagu jooks gaasiteta ja nädal aega seisnud colat. Samas 2 tilka seda ja 10 tilka vaarikat loob hea koosluse.

!!!! Minul kangem segu hakkas vist pudelit sööma. Tekkis õrn piimjas kiht vedeliku peale

...ja nüüd on mul matt clearo (T3S), tilga Mint'iga (Mieta) pole väga vigagi

 

muide, see siirup tuli klaaspudelis (psühho)

http://inawerashop.com/eflavour-cola-10-ml-p-547.html

 

http://inawerashop.com/image.php?main=images/labels/Flavours/New_Labels/2/Cola_10.jpg&watermark=watermark.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt colad ei ole ju klaasist pudelites? Kas siis mürgisem kui tuleb klaasis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvan et tegemist on happelisema, mitte mürgisema kraamiga

 

...aga Coca-Colaga on igasugu asju lahustatud... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka ühe klaaspudelis (Grapefruit), midagi uut... kuda sa Jaan õieti sellisega tegeled. Paned võrreldes plastikpudelites olevatega lihtsalt vähem? Või on parem segada millegi magusaga, et saada selline magus-hapukas? Ei raatsi oma ic30-t ära küll rikkuma hakata mingi kange värgiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ma suurt mõõtmisega ei tegele, siis panen 10ml umbes kaks tilka maitset. Mõnda ka kolm. Kasutan proovi ja maitse tehnikat. Siiani toimib hästi. Ja vahet pole, mis pudelis. Kui pudelil tilga pilt peal, siis toimin nii.

 

EDIT: Täna plaanis otsida Pärnus sütlavahetuspunkt ja vahetada oma pisike süstal vähe kabedama vastu. Saab ka mõõtma hakata. Vahel õnnestub mõni mahl väga hästi ja siis peaks ikka kogused üles märkima. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Käisin ise ostsin apteegist 100 1ml-st süstalt. 12 € maksis. Nende pesemisega tegeleda ei viitsi ja nagunii korduvkasutada ei taha. Selline peenike insuliini süstal on täitsa ok. 2ml ei taha 100ml baasi pudelisse sisse mahtuda.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....et siin mitme kuu jooksul proovinud erinevaid õuna maitseid ja segusid....pole ikka veel nagu seda õiget leidnud :(

 

Ehk kellegil mõni hea soovitus v. retsept varrukast võtta (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfumers Apprentice http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=112 siit päris korralik valik neid siirupeid. Green apple kohta punktid 8/10 ja kui kommentaare uskuda siis peaks olema kooralik siirup http://www.liberty-flights.co.uk/product_reviews.asp?id=112&subid=3595&product-name=Apple_%28Green%29_Flavour_10ml Uk-st tellida muidu super, tooted tulevad kiirelt kohale.

 

Ja reptsept ka selle sama green apple kohta http://www.e-liquid-recipes.com/recipe/7196/Green+Apple

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja reptsept ka selle sama green apple kohta

... (Y) tänud soovitamast.....läheb varsti katsetamiseks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA - Perfumer's Apprentice, FA - FlowerArt, SSM - Sesame

PA Black Cherry - mahe kirss, korralik igapäevaseks tarbimiseks, 9/10

PA RY4 - siiani parim RY4, 9/10. Inawera ja FA omast palju parem.

PA vanamuti õun - 5/10

FA RY4 Legend - korralik tubaka mekk, 7/10

PA Maxx Blend - korralik tubakas, 7/10

PA prantsuse vanilje - mõnus vanilje, 8/10

PA watermelon - arbuus pole minu maitse, 7/10

PA boysenberry - korralik seep, 3/10. vaatan 1 näadala pärast uuesti.

PA rasberry - mõnus ja mahe, 8/10

PA strawberry - maasikas ei ole minule. maasika maitse tugev, aga liiga magus minu jaoks. Meenutab rohkem maasikajäätise söömist kui maasikat ennast. 7/10

FA virginia - järelmekiga tubakas. nagu jooks viskit. 7/10.

SSM õun-kaneel - puhas kaneeli mekk ja taustaks kerge õun. Sobib puhtalt tarbimiseks. Ilmselt korralik combo ka vanlije või täiendava õunaga (annan teada, kui endal mingi katseperiood läbitud). 9/10

PA Happy Hit - ei oskagi kommenteerida maitset. Tubaka alla liigitaks. Võrreldes Maxx Blendiga on minu maitsemeelele vähem sõbralik. 7/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfumer's Apprentice Tobacco Extract ja Tobacco Absolute:

Ühesõnaga nad ei olegi maitsekontsentraadid, vaid peenelt jahvatatud tubakataime tükid PG vedeliku sees nagu ma olen aru saanud. Igatepidi katsetasin nende lisanditega, kuumas vees steep'isin ja proovisin piirituses neid lahustada aga tubaka maitsest on asi kaugel. Suitsu maitset ei imiteeri, aga coili ajavad kinni konkreetselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit leiab miskit soovitust Inawera maitsete doseerimiseks.

 

Paar päeva olen Atmos Lab´i RY69 nimelist mahla aurustanud ja olen meedlivalt üllatunud. Eelnevalt proovitud RY4 maitsed ei ole meelt mööda aga see on täitsa mõnus.

Lisaks proovisin sama tootja Coconuti, mis on puhtalt tõsine rõvedus. Võimalik, et sobib kaneeli või õunaga aga ei ole veel proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sakslaste laim + jänkide kookos suhtes 50/50 või 40/60 (silma järgi mixisin valmisjookidest) läheb hästi alla. Ise olen rahul. Värske ja mõnus tõmbamine. Sobib hästi igapäevaseks. Olen nüüdseks juba ca 30ml alla kulistanud läbi aurude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...