Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
matakass

orgaaniline puuvill micro ja nano coilid

Recommended Posts

Kui kõik ausalt ära rääkida siis sai kõik alguse sellest videost

orgaaniline puuvill tundus huvitav . Tee viis mind mahe marketisse (mustamäe tee 3a )mis asub kodust kiviviske kaugusel õnneks seal oli täitsa olemas 100 pallikest 2,05 euri mis pole mis suur väljaminek arvestades seda kui vähe seda läheb . Natuke youtubi videosi mõned setid nii umbes 6 ja tulemus 5+ . Proovisin nii RDA klooni kui ka PROTANKI ja viimasega jäin eriti rahule .

Ise tegin Kanthal 32 ga kaheksa tiiru takistuseks sain 2,3 oomi tossutan 8,8w ja tossu taevani ning päris puhas maitse . kel viitsimist ja tahtmis tasub proovida

natuke vaatamist veel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asjalik värk, ei pea enam coile tellima ja ootama. (Y)

Nüüd ainult mure, kust leiaks siit soomest seda vajaliku vatti. Kui pro tankist peaks vedelik otsa saama siis on oht et vatt põleb ära?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wick oli muutunud puruvana kujuliseks.

 

Posted Image

 

Pesu käigus lagunes ära ja tuligi kiire õhtune puuvillaring teha. Täiesti töötav lahendus - vatt ja viis keerdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pealinlaste luksuslik elu teil seal. Mina siin ääremaal pean paraku apteegist pärit vatiga läbi ajama. 100% puuvill igatahes on. Ühesõnaga käkerdasin midagi täna valmis ja võib rahule jääda. E-smoker24.com poest soetatud wickiga jäi algul imelik kõrvalmaitse, vatiga seda muret ei ole. Nüüd vaja korraliku traati muretseda. Praegusega ei saa ilusaid pikki coile teha, 12 keeruga on takistus 2,5 ohmi, mis minu jaoks liialt palju.

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

Ahjaa, vatt maksis 1,7 eurot ja seda jätkub ikka väääga pikaks ajaks. (esiga)

 

Ja lisaks Makule, minu vatt põleb ilma mahlata väga ilusti. Niiet "dryburnid" jäävad ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei hakanud dryburni proovimagi - tegin igaks juhuks väikese katse enne tuletiku ja vatitupsuga ;)

Uus maitse jõuab kah väga ruttu kohale, kui teise vedeliku paned (mul BCC, mitte pikkade lõngadega versioon)

Share this post


Link to post
Share on other sites

keerasin dripperisse ühe valmis, tuli 1,8 oomi ja tirima peab lavatubega 6 voldi peal. Siis tuleb juba tossu ka, maitse on muidugi hoopis teine, parem siis. Peab vist ikka kicki reguleerima veits ja mehhaanilise otsa panema...sealt peaks mega matsu saama (Y):D

Pilt ka:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ökohippide vatti saab nt siit tellida

 

Apteegi vatt ja ostukeskuses müüdav vatt on valgendatud. Üldjuhul klooriga. Seda niisama ei soovita sisse hingata. Ei tea täpselt aga vist saab selle puhtamaks kui ennem läbi keeta ja kuivatada. Kuna see kraam nii väga kallis ei ole soovitaks tellida kuskilt kohe õige asi.

 

Siin veel üks hea vaatamine microcoilide teemal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ökohippide vatti saab nt siit tellida

 

Apteegi vatt ja ostukeskuses müüdav vatt on valgendatud. Üldjuhul klooriga. Seda niisama ei soovita sisse hingata. Ei tea täpselt aga vist saab selle puhtamaks kui ennem läbi keeta ja kuivatada. Kuna see kraam nii väga kallis ei ole soovitaks tellida kuskilt kohe õige asi.

 

Siin veel üks hea vaatamine microcoilide teemal

Kas see kusagil etiketil ei peaks kajastuma? Ma olen keetmata juba paar nädalat apteegi kraami kasutanud ja katus veel väga ei sõida...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kas see kusagil etiketil ei peaks kajastuma? Ma olen keetmata juba paar nädalat apteegi kraami kasutanud ja katus veel väga ei sõida...

Rusikareegel on, et kui kirjas ei ole valgendamata siis on valgendatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu microcoilile seisavad iclear 30s, vivi ja teised ülal asetseva coiliga riistad juba pikalt. 1.2-1.4 oomi vahele sätitud spiraalid saavad iga uue paagitäiega natuke dryburni, nõelaga sättimist ja värske vati. Üle kolme päeva pole sama traati kasutanud aga kindlasti peaks pikemalt vastu. RBA-le saab suurema diameetriga spiraali keerata, mis annaks kindlasti veel parema elamuse. Aga hetkel olen Protankiga ülimalt rahul. Harva esineva lurina vastu aitab suurem võimsus. Aurustab üleliigse mahla kenasti kopsudesse. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui wickiks ei sobi, saab sokki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puuvilla vatt wickib paremini, kui see lõng/nöör.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-kodanik anna siis teada kuidas see asi toimib. Tundub igatahes päris huvitav.

Sain täna oma lõngakera kätte :D Lõng on ca 1,5mm jäme ja päris õhuliselt kokku kedratud 14-st peenest ühtlase jämedusega niidist. Kvaliteet on ühtlaselt hea, seemnekuparde jääke sees ei ole, värv naturaalne.

Tegin esimese proovi Kangeri coiliga - 3mm spiraali sisse (6 keerdu o,25mm kanthal/ 2,1ohmi) tõmbasin 4-kordse lõnga. Nüüdseks paar tundi tossanud ja mitte ühtegi paha sõna öelda ei saa, parem maitse ja tossu mitte vähem kui samas mõõdus silica coilil. Julgen soovitada (Y)

 

Leidsin veel ühe variandi ka Kayfunile :lol:

it nearly took my head off, seriously the hardest hit I have ever had!

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ossu mitte vähem kui samas mõõdus silica coilil. Julgen soovitad

krt, see kaifari variatn tundub päris cheff. Peaks olema ka vatiga teostatav. Proovin mingi hetk ära, kui lindi-micro-nano-coil üle viskab ja igav on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ossu mitte vähem kui samas mõõdus silica coilil. Julgen soovitad

krt, see kaifari variatn tundub päris cheff. Peaks olema ka vatiga teostatav. Proovin mingi hetk ära, kui lindi-micro-nano-coil üle viskab ja igav on.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=z7o7RFoTtw0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...