Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
matakass

orgaaniline puuvill micro ja nano coilid

Recommended Posts

Küsimus oli pigem selles et kuidas seda paukumist ära saaks.

Tegin täna dripperisse uue võimalikult lühikese wicki, keskendudes hoolega vati ette valmistamisele -- piisavalt tihedaks näpu vahel rullitud, et saavutaks natuke tugevust, aga samas täpselt nii peenike, et läheb coili sisse küll "sahinal", kuid seejuures ei hakka edasi-tagasi liigutamisel vastu coili välimist keerdu kinni jääma e. ei ole vaja seda keerutada. Eile oli PG:VG 1:2, täna 1:1.

 

See esimene pauk on nüüd asendunud üsna tagasihoidliku laksuga ja edasi on väga ühtlane sahin (pragisemist netu). Seega ma lisaks, et veidi peenem wick ja vedelam vedelik muudavad märkimisväärselt vaiksemaks.

Ära kunagi muuda mitut asja korraga (wicki paksus ja vedeliku koostis), muidu sa ei tea, mis konkreetselt muutuse põhjustas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära kunagi muuda mitut asja korraga (wicki paksus ja vedeliku koostis), muidu sa ei tea, mis konkreetselt muutuse põhjustas :P

Yes, sir! Ma teen nüüd nii, et tilgutan uuesti 1:2 vedelikku, kuni see on 1:1 välja uhanud, siis lasen asjal maha jahtuda ja annan teada.

 

-- 24 Mär 2014 12:44 --

 

Veidike valjema plaksu tegi, aga ütleks, et vatt vist mängib suuremat rolli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain nüüd enda probleemile lahenduse, vatti panin liialt palju või paksult, nüüd tulevad siukesed õhukesed kohevad,ja STV töötab nagu valatult. Liigne vatt põhjustas tryhiti ja puuvilla maitse, aga nüüd targem ja woah kui hea maitse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain nüüd enda probleemile lahenduse, vatti panin liialt palju või paksult, nüüd tulevad siukesed õhukesed kohevad,ja STV töötab nagu valatult. Liigne vatt põhjustas tryhiti ja puuvilla maitse, aga nüüd targem ja woah kui hea maitse :D

Siit ka siis minu probleem tuleb ;)

Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kkasutan sea deuce vatti sealr looduspere poest. Kas see tuleks ka läbi keeta, tiba kummaline maitse on alguses

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kkasutan sea deuce vatti sealr looduspere poest. Kas see tuleks ka läbi keeta, tiba kummaline maitse on alguses

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Proovisin kunagi pesta, vahet polnud, sama maitse esimeste tõmmetega. Eks seal need lahtised karvad coili vahel annavad seda maitset, kui alguses ära põlevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poolakate seas on populaarsust võitmas Europrofiti pressitud puuvillalapid. Lõigatakse paraja laiusega ribad, mida siis kasutatakse kokkurullituna või niisama. Eeliseks pidi olema väga ühtlane tihedus ja hea imavus.

 

p1000930_1.jpg


 

2csgn5w.jpg


 

Umbes A4 suurusega lapi (0,09€) võib korvi visata kui


tellimine käsil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...