Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

E-vedelike retseptid

Recommended Posts

Veel uusi retsepte.

 

Stevo's RY4

10 % RY4 Double - PA

5 % Caramel (Original) - PA

3 % Bavarian Cream - PA

2 % Sweet Cream - PA

3 tilka 10ml kohta Brown Sugar - PA

Nämma, mulle meeldib.....ei ole selline igav suitsu maitseline tökats :idea:

 

Bahama Mama

1 % Jamaican Rum - PA

2 % Coconut - PA

2 või 3 % Pomagranite - PA

2% Orange Cream - PA

1% Pineapple - PA

Pomagranite võiks lisada vähem sest selle maitse taob korralikult üle. Muidu pole mahlal viga.

 

Banana Koolada

1 % Ripe Banana - PA

0.5 % Coconut - PA

0.5 % Key Lime - PA

1 % Jamaican Rum - PA

0.25 % Koolada - PA

 

Vahepeal testisin Bobaseid , nr #7 ja nr #8.....ei tea ei meeldi ei ole minu maitsele.

Snake Oil on päris hea :idea:

 

Space Jam Robo Fuel Andromeda kloon

Premium kvaliteet mahl mis toodetud ameerikas Orange County osariigis. 30ml pudel maksab $22.

Posted ImagePosted Image

8 % Blueberry Extra - PA

4 % Vanill - PA

3 % Pomegranate - PA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hawaiian Citrus Cola

3 % Cola - PA

2.6 % Hawaiian Punch - PA

2.0 % Marshmallow - PA

1.8 % Honey - PA

1.8 % Coconut - PA

1.8 % Orange Cream - PA

1.2 % Sweet Cream - PA

1.0 % Watermelon - PA

 

 

panin 20ml soojasse vette laagerduma

Share this post


Link to post
Share on other sites

panin 20ml soojasse vette laagerduma

Kuidas meeldib?

 

Järgnevad retseptid:

 

Dutchess

7 % RY4 - PA

7 % Caramel - PA

5 % Double Chocolate (clear) - PA

1 % Orange Cream - PA

 

Peale 2 päeva seismist on päris hea. Karamelli maitse domineerib pealmiselt ja on tunda vist õrnalt veel šokolaadi.

 

Atomic Fireball

7.5 % Cinnamon RedHots - PA

6 % Cinnamon - PA

1.5 % Ethyl Maltol - PA

 

Sarnaneb Pink Spot Vapors toodetud FireBall kontsentraadile. Vahelduseks päris värskendav maitse.

 

Mango Dragon

10 % Mango - PA

5 % Sweet Cream - PA

5 % Dragon Fruit - PA

3 % Vanilla Swirl - PA

2 % Bavarian Cream - PA

2 % Sweetener - PA

 

Mulle isiklikult väga ei istu see mahl. Võimalik, et kellelegi meeldib. Retsept oli muidu palju kiidetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dutchess

7 % RY4 - PA

7 % Caramel - PA

5 % Double Chocolate (clear) - PA

1 % Orange Cream - PA

 

Peale 2 päeva seismist on päris hea. Karamelli maitse domineerib pealmiselt ja on tunda vist õrnalt veel šokolaadi.

PA Caramel maitse on värskelt (1-2 päeva) isegi huvitavam, erksam. Ülejäänud (nn baas-) segu aga peaks siis enne caramelli lisamist juba laagerdunud olema. 1 tilk 5ml peale annab juba hea tulemuse. Samamoodi võib lisada värsket kohvi, šokolaadi jne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas seda ethyl maltooli kristalle millegi muuga ei ole lahustada kui pg-ga ,krt mul ei ole kodu pg-0 vedelikku ja 10 ml lahuse jaoks 100 ml potsikut ka narr osta (smartpost kallim,kui vedelik ise )või on Rapla kandis kedagi , kellel kodus pg-0 veveleb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas seda ethyl maltooli kristalle millegi muuga ei ole lahustada kui pg-ga ,krt mul ei ole kodu pg-0 vedelikku ja 10 ml lahuse jaoks 100 ml potsikut ka narr osta (smartpost kallim,kui vedelik ise )või on Rapla kandis kedagi , kellel kodus pg-0 veveleb?

Ma arvan, et võib suva baasi sees lahustada, peaasi, et ise tead kui hiljem kasutad :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atomic Fireball-iga peaks olema vist tiba eetevaatlikum, et ei juhtuks sama lugu nagu minu kaifari plexi toruga. Jätsin vedeliku eile ööseks sisse ja täna selline üllatus. Vana viiul, juba kolmas pelxi toru läks :x Anyway kasutaga klaasist tanki, kui seda vedeliku plaanite teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas seda ethyl maltooli kristalle millegi muuga ei ole lahustada kui pg-ga ,krt mul ei ole kodu pg-0 vedelikku ja 10 ml lahuse jaoks 100 ml potsikut ka narr osta (smartpost kallim,kui vedelik ise )või on Rapla kandis kedagi , kellel kodus pg-0 veveleb?

Ma arvan, et võib suva baasi sees lahustada, peaasi, et ise tead kui hiljem kasutad :!:

Lihtsalt edaspidiseks infoks!!

Juhtusin lugema nendest kristallidest ja kuidas neid lahustada.

Toimiv valem: EM = Ethyl Maltol – Crystals to liquid - 1/4 tsp. to 10 ml warm PG or PGA (Some say VG will work)

Tegin ise esimese katsena EM järgnevalt: 10ml pudelisse põhja nii 1 osa pudelist kristalle ja 9 osa PG vedeliku. Kuumutasin 8-9 sekundit uunis ja kristallid sulasid ära. Järgneval päeval tekkisid kristallid pudelipõhja tagasi ja uuesti soendamisel kadusid jälle ja jahtumisel tekkisid tagasi.

 

Uue testina panin 10ml pudelisse 1/4 teelusikatäit kristalle ja ülejäänud pudeli täitsin PG-ga. Loksutasin nii 10-20 sekundit pudelit ja kristallid ikka ulpisid pudelis. Seejärel panin pudeli 8-9 sekundiks uuni ja siis loksutasin see järel uuesti ja kristallid sulasid ära. Järgneval päeval oli lahus puhas ja kristalle ei olnud enam tekkinud pudeli põhja.

Mainitakse mitmes foorumi postis, et baasi lahused ei suuda liiga suurt kogust kristalle endas hoida.

 

Lähemalt erinevatest kristallidest ja vedelikest saab lugeda siit http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... ost9802283

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin ise esimese katsena EM järgnevalt: 10ml pudelisse põhja nii 1 osa pudelist kristalle ja 9 osa PG vedeliku. Kuumutasin 8-9 sekundit uunis ja kristallid sulasid ära. Järgneval päeval tekkisid kristallid pudelipõhja tagasi ja uuesti soendamisel kadusid jälle ja jahtumisel tekkisid tagasi

Pole küll mingi keemik, aga arvan, et seletuseks on küllastunud lahus - antud tingimustes (temperatuuril) maksimaalse kontsentratsiooniga lahus, milles rohkem pole võimalik ainet lahustada. Seega jahtumisel taastunud kristallidelt tulnuks vedelik maha kallata, sest see oli antud temperatuuri jaoks (kasutamistemperatuuri) küllastunud vedelik.

 

1/4 teelusikaga jäi lahus igal temperatuuril küllastumatuks ehk lahjemaks, võib-olla külmkapis kristalliseeruks uuesti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkreetset õpetust nende kristallide lahustamiseks ei ole tootajapoolt ja on ainult foorumipõhised kasutajate postitused. Ennem kristallide lahustamist otsisin google ja esuitsu foorumite abil infot ja nendest juhistest lähtusin. Kahjuks oli vist esimene juhend pisut vale ja see 1/4 teelusika juhend toimis/toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pudeli peal on kirjas lahustada pg-ga 1:10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin ühe müüja soovitused, mille järgi võib lahustada alkoholis, PG-s või puistata otse segusse.

Ethyl Maltol can sweeten/soften sharp flavors in liquid, especially tobacco absolute.

 

Suggested dilution: Dissolve 1/4 teaspoon of Ethyl Maltol crystals in 10ml of PGA (Pure Grain Alcohol) or PG which ever you prefer.

 

Diluted mixture can then be added to your liquid. Start with one or two drops per 6ml of liquid. Add more to soften or sweeten liquid to your taste.

 

Some customers like to add it directly to their mix, we suggest 1 scoop per 30ml, it will generally disolve into your juice over night.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik üritavad siin vaielda, ega ma (ullike) ole (psühho)

Siin ühe müüja soovitused, mille järgi võib lahustada alkoholis, PG-s või puistata otse segusse.

Usun sind, kuid jällegi sealt kust mina olen ostnud ei ole ma säärast juhendit näinud. On midagi saksakeeles aga sellest ei saa aru ja olen neid EM kristalle mitmest kohast uurinud ja ei ole vastavat juhendit.

Pealmised lingid ka siia, kust tellin oma kama ja EM viidetena:

http://flaywer.de/en/accessories/specia ... hyl-maltol

http://www.aromavape.pl/en_US/p/Ethyl-M ... ystals/321

http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=112

 

pudeli peal on kirjas lahustada pg-ga 1:10

Võimalik, et mõni kaupmees on printinud etikettidele juhendi aga mina pole seda näinud.

Mul sellised pudelid:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik üritavad siin vaielda, ega ma (ullike) ole (psühho)

Siin ühe müüja soovitused, mille järgi võib lahustada alkoholis, PG-s või puistata otse segusse.

Usun sind, kuid jällegi sealt kust mina olen ostnud ei ole ma säärast juhendit näinud. On midagi saksakeeles aga sellest ei saa aru ja olen neid EM kristalle mitmest kohast uurinud ja ei ole vastavat juhendit.

Pealmised lingid ka siia, kust tellin oma kama ja EM viidetena:

http://flaywer.de/en/accessories/specia ... hyl-maltol

http://www.aromavape.pl/en_US/p/Ethyl-M ... ystals/321

http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=112

 

pudeli peal on kirjas lahustada pg-ga 1:10

Võimalik, et mõni kaupmees on printinud etikettidele juhendi aga mina pole seda näinud.

Mul sellised pudelid:

kohe mitte üks raas ei taha sinuga vaielda ma lihtsalt kirj. seda ,mis pudelil kirjas oli ja küsisin nõu kas keegi nende kristallide lahustamisest teab miskit. 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

panin 20ml soojasse vette laagerduma

Kuidas meeldib?

 

 

Üpris hea aga mõnda asja retseptist natuke rohkem ja mõnda vähem. Seda vaid suht tõmbangi.

 

See HALO või mis tal nimi oli küll puhas kaka (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kena siis (Y)

 

Uusi retsepte:

 

Orange Creamsicle

9 % Orange Cream - PA

4 % Vanilla Swirl - PA

3 % Vanilla Custard - Flavor West

2 % Ethyl Maltol - PA

 

Black forest

5 % Orange Cream - PA

2 % Tutty Fruity - PA

3 % DK Tobacco - PA

2 % Absinthe - PA

3 % Black Currant - PA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oska öelda mida neist kokku segada kannataks aga kuskilt on jäänud silma, et apelsiini ja colat on kokku segatud.

Mul sama jama, kõikidest maitsetest on villand ja ei leia midagi uut ja head. 10 katsetavast retseptist ehk 1-2 on ok. Mõned päevad mingi asi tundub ok ja siis juba tahaks midagi uut ja põnevat. Päris kulukaks läheb see maitsmine . :?

Pikemat aega olen jäänud muidu Snake Oil-i peale püsima, nii mõned kuud seda luristanud. Retsepte on kogutud hulgi ja pikkamööda käin neid läbi ja otsin seda oma, kui seda üldse on olemas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole tal viga midagi midagi ja vahetevahel on ok.....nii mõnenädala tagant päev-kaks aga nii palju ta mulle ka ei meeldi, et hommikust õhtuni igapäev seda luristaks. Coili teeb kiirelt jube mustaks (öäk)

Sellise väikse lapse tunne on, kui vanemad saadavad poes kommi riiuli ette, ei oska valida ja see pole see ja tahaks seda teist ka proovida.....rahulolematu tüüp vist olen (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

coili teeb kiiresti mustaks ka 1 bb kloon , nädalat ühega välja ei vea .Kuna aga bb maitseb hästi siis tuleb ära kannatada .(vait olla ja edasi teenida.) (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav jah, see maitseteema. Tavalist suitsu imesid kõik rõõmuga ei otsinud päevast päeva uusi maitseid. Välja arvatud sigari"grumaanid". (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Segasin omale juba kolmandat korda 0,33L pudeli RY4 :D Hea lihtne teha ka - 3x100ml baasi+maitsed otsa ja 2 nädalaks laagerduma.... Sahtlitäis eri maitseid Liquat seisab sügisest saati peaaegu puutumatuna (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...