Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

Sub-Ohm´id

Recommended Posts

Vaadates, milline ta välja näeb, siis ei lükkaks kõrvale ka 24mg mahla kasutust :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma elekturt nii hästi ei jaga...aga küsin, juhul kui on olemas mingi failsafe setting ja ei ajagi taga mingit veduri auru, siis mis võiks olla see turvaline ent madal ohm, millest allapoole niisamuti ei maksaks minna? Endiselt olen ka väga huvitatud nikotiini manustamisest. Huvi ei paku - plahvatavad akud, järvetäis auru, jeesuse terav OT kommentaar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,2 ehk. Subil pidavat kuivaks minema aur.

Krt, alles õppisid kolmerattalisega sõitma aga juba tahad rekka taha (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma elekturt nii hästi ei jaga...aga küsin, juhul kui on olemas mingi failsafe setting ja ei ajagi taga mingit veduri auru, siis mis võiks olla see turvaline ent madal ohm, millest allapoole niisamuti ei maksaks minna? Endiselt olen ka väga huvitatud nikotiini manustamisest. Huvi ei paku - plahvatavad akud, järvetäis auru, jeesuse terav OT kommentaar :D

Otse aku pealt fail safi pole... kui aku korras siis ka oht minimaalne. Elektroonilised need mis hiinast tulevad sub ohmi teha ei suuda. DNA30 ainuke mis pms suudab subohmi ülemist otsa teha. Hana mods näiteks.

Hana http://www.hanamodz.com/authorized-dealers.html

 

-- 22 Apr 2014 23:45 --

 

1,2 ehk. Subil pidavat kuivaks minema aur.

Krt, alles õppisid kolmerattalisega sõitma aga juba tahad rekka taha (psühho)

Jah läheb kuivaks... alla 0.6 on minu jaoks liiga kuiv ja liiga soe... njah mul läks ~1-2kuud uurimist puurimist videode vaatamist enne kui rekka rooli suutsin sinna keerata kuh vaja - a nüüd olen rahul.

Nüd vaja hakata mõtlema kuidas saada ohme kõrgemaks ilma, et aur väheneks... ehk siis pinda vaja juurde saada. Samas see pind peab kiiresti kuumenma jne :D.... erinevate coilide disani katsetamist jagub vähemalt aastaks veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,2 ehk. Subil pidavat kuivaks minema aur.

Krt, alles õppisid kolmerattalisega sõitma aga juba tahad rekka taha (psühho)

 

Scuall ma kombin maad juba vaikselt. Niipalju kui ma aru saan, siis ei pääse me keegi vist KayFunist ühel hetkel. Tene asi on see ka et...no ei laksi noh! Ei viitsi ja tegelt kontoris pole ka varianti koguaeg toru lutsutada. Kuna majas pidevalt väliskülalised ja tähtsad ninad, siis bossu arvas, et päris kontori laua taga vaba veibi initsiatiivi ikkagi ei ole. :D Seega ma suht skruud. :twisted:

 

Otse aku pealt fail safi pole... kui aku korras siis ka oht minimaalne. Elektroonilised need mis hiinast tulevad sub ohmi teha ei suuda. DNA30 ainuke mis pms suudab subohmi ülemist otsa teha. Hana mods näiteks.

 

Hiina...kõlab...no ei tekita kindlustunnet ütleme nii :D See on ilmselt ikkagi see koht, kus kokku hoidmine võiks tervisele üsna sitalt mõjuda :D

 

 

 

PS! Need videod siin teema alguse poole ... F*CKIN HELL!? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiina...kõlab...no ei tekita kindlustunnet ütleme nii :D See on ilmselt ikkagi see koht, kus kokku hoidmine võiks tervisele üsna sitalt mõjuda :D

Hiinast ei saa... ei ole olemas midagi mis subohmi teeks. DNA30 on USA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1,2 ehk. Subil pidavat kuivaks minema aur.

Krt, alles õppisid kolmerattalisega sõitma aga juba tahad rekka taha (psühho)

Jah läheb kuivaks... alla 0.6 on minu jaoks liiga kuiv ja liiga soe... njah mul läks ~1-2kuud uurimist puurimist videode vaatamist enne kui rekka rooli suutsin sinna keerata kuh vaja - a nüüd olen rahul.

Nüd vaja hakata mõtlema kuidas saada ohme kõrgemaks ilma, et aur väheneks... ehk siis pinda vaja juurde saada. Samas see pind peab kiiresti kuumenma jne :D.... erinevate coilide disani katsetamist jagub vähemalt aastaks veel.

Linttraat? Korra proovisin, coil tuli 1,8 ohmi aga plaksust läks punaseks. Kui madalama oomiga teha, siis äkki tuleb vingem. Pean ka katsetama, kui järgmine vativahetus, siis ehk proovin linti veel. Lindiga claptonit teha... (esiga)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linttraat? Korra proovisin, coil tuli 1,8 ohmi aga plaksust läks punaseks. Kui madalama oomiga teha, siis äkki tuleb vingem. Pean ka katsetama, kui järgmine vativahetus, siis ehk proovin linti veel. Lindiga claptonit teha... (esiga)(psühho)

Täitsa piinlik mul on lint sahtlis aga mitte midagi pole proovinud sellega teha :( ... kuna väike jupp siis alguses ei raatsinud, et pole oskusi.. siis ei viitsinud ja nüüd on meelest läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida sa mõtled VW/VV või mech mod?

Mina olen oma Nemesise CL mechiga igati rahul ja ka KFL sibib sinna nagu valatud, seega ei näe mõtet, toetamaks kapitalistlike sigu lääned, kui saan pigem hulgi toetada väikesi proletariaatle kollaseid käsi (psühho)

Pole ka nii rikas nagu mõni siin (eesel) kes hirmuga mõtleb, et kui ta maha sureb, siis loodetavasti ei müü ta naine neid mode ja atisid jne. maha selle hinnaga mida ta naisele ütles (psühho)

No offence eesel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

15w kick on vist hetkel max mis saada? ET muidu peab takistusega regullima...niikuivõrd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15w kick on vist hetkel max mis saada? ET muidu peab takistusega regullima...niikuivõrd?

Just nii.

 

Nunnu (öäk)

 

Old sellele dna asjale juba viitas ennist. Tundub nagu safe bet...

Paraku on valik väga piiratud või siis hetkel mitte saadaolev (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

misasjateajate? dna20 on juba ju kloonitud. oodake paar nädalat ja tuleb ka dna30...

fuck USA, long live PRC!

(oh bljää, KAPO saab veel field day minuga...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas nii ?

täiesti teine kiip, täiesti teine soft. pole midagi tegemist DN30'ga. ja SX350 35W

 

DNA20 on 1:1 kloon olemas, eks tuleb varsti DN30 ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas nii ?

täiesti teine kiip, täiesti teine soft. pole midagi tegemist DN30'ga. ja SX350 35W

 

DNA20 on 1:1 kloon olemas, eks tuleb varsti DN30 ka.

sa ütled juba teist korda, et DNA30 clone varsti väljas..., kuid see on juba müügis, kui allikad ei peta.

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...