Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

Sub-Ohm´id

Recommended Posts

Kuidas nii ?

täiesti teine kiip, täiesti teine soft. pole midagi tegemist DN30'ga. ja SX350 35W

 

DNA20 on 1:1 kloon olemas, eks tuleb varsti DN30 ka.

sa ütled juba teist korda, et DNA30 clone varsti väljas..., kuid see on juba müügis, kui allikad ei peta.

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Näita mulle ka kus... DNA20 on jah, 30 pole näinud veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas nii ?

täiesti teine kiip, täiesti teine soft. pole midagi tegemist DN30'ga. ja SX350 35W

 

DNA20 on 1:1 kloon olemas, eks tuleb varsti DN30 ka.

sa ütled juba teist korda, et DNA30 clone varsti väljas..., kuid see on juba müügis, kui allikad ei peta.

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Näita mulle ka kus... DNA20 on jah, 30 pole näinud veel.

Nagu ma aru sain Marc tellis juba ära ja pandi teele, kui ma õigesti aru sain, ma ei tea kust täpselt, kuid 4ndal pidavat esimesed välja minema hiinast, nii oli alibabas kirjas kui ma rääkisin nendega

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai laupäeval meisterdatud FUSED CLAPTON COIL  sisemiseks kasutasin 2x awg 29 A1 (0,32) ,välimine awg 34.5 A1 (0,15).

mingi tunnike läks ära aga tulemus pole paha 0,5 oomi otse akult raisk kus tossutab , maitse 3.5/5 kel viitsimist ja huvi soovitan .

Coil ise hoiab mingi 3-4 tilka vedelikku

õpetus siin

minu  pildid https://www.dropbox.com/sh/x01zrjmarul5y7m/AABqPWicrBmSCiu8KXbp2ILTa?dl=0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih läheb kohe katsetamiseks mul .... ma olen varem teinud seda. Aga panin välja liiga jämeda traadi.... proovin nüüd peenemaga :D.

Aqua V2 ootab ikka head dual coil lahendust :D


0.41 ohmi tuli. Aurab koledalt aga maitset natuke vähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin endale ka dual 26ga coili, vamo mõõdab 0.4Ω ja endal juba sellega tekib hirm peale kuna äkki aku ei kannata välja? (AW IMR 18650 2000mAh) niiet ei usu et see build mul veel kaua peal on post-3294-142550588055_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole see esimeses videos vend nii hull midagi :D Isegi lasen hetkel 0.12ohm coiliga minna. Mõnus soe ja mahlane vape. Sony vtc5 peab ilusti vastu. Pikemalt järjest tehes võtan iga natukese aja takka aku mech modist välja ja katsun, et ega liiga soojaks ei lähe. Korpus läheb küll päris soojaks aga akud on püsinud üsna leiged. Päevaga paugutan neli akut tühjaks. Sõbrad arvavad küll, et ma olen täis sõge vend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...