Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
eesel

Postiteenuste alateema

Recommended Posts

Oleks siis selline idee, et võiks teha postiteenuste alateema, kus inimesed saavad lisada oma kogemusi erinevate postifirmadega. Hetkel on postifirmadega seonduv foorumi peale laialivalgunud ja ei anna foorumi kasutajatele täpset ülevaadet millist postiteenust kasutada, millisel lehel ja kui kiiresti kaup kohale jõuab. Iga postifirma teema esimesse posti võiks siis lisada ajad, kust riigist ja kui kaua pakk kohale tuli. Idee tuleb sellest, et näiteks Fasttechist tellides oleneb kauba kohalejõudmise kiirus (või üldse kohalejõudmine) enamasti teadmisest millist postifirmat kasutada. Hetkel on mul näiteks üks pakk 2 nädalat juba USAst teel Eestisse USPS Expressiga ja hetkel asub saadetis trackingu järgi Jamaical (liikus üldse Eestist kaugemale), kuigi pakk oleks pidanud juba selle nädala algul Eestis olema.

 

Mis asjast arvate ja äkki on soovitusi kuidas mõtet veel edasi arendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nii ümmargune värk. See mis täna on kiire, on homme nagu tigu.

Kõik need riigi ja joomapühad.

Ühele tšenovnikule tuleb mõte keelata akud ära ja kogu aasia post kukkus paari päevaga kokku.

Su pakk on ka kindlasti jõuludega seotud. Uk-st pole mingit valikut, kui just kulleriga telli. Tuleb nädalast kuuni.

Viimane lüli, eesti post........

 

Võib ju üritada, aga suht õiget valemit ajale pole (esiga)

30-40p on normaalne ooteaeg aasias, tuleb tänulik olla, et 2 nädalaga saab (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Royal Mailiga on mul tõesti väga erinevad kogemused olnud, enamasti läheb 10+ tööpäeva aga näiteks 27. detsembril tellitud drip tip e-cigz.co.uk-st pandi samal päeval teele Royal Mail Air Mailiga ja jõudis minuni 30.detsember, ehk 2 tööpäevaga. Sellist kiirust ei ole ma varem näinud Royal Mailist ja see on isegi kiiremini kui miinimum lubatud aeg. Ei meenu ka, et kusakilt mujalt riigist mõne ekspresspostiga tellides oleks sellist kiirust näinud. Üllatama paneb, et tegu on veel jõulude ja aastavahetuse kaosega postiteenustes, kui selline asi juhtus. Jamaical oleva saadetise kohta saatsin ma juba USPSile kirja, kuna nimelt valisin ekspressposti, et kiiresti kätte saaks ja maksin topelt saatmise eest aga no vot nii siis seekord, natukene vihale ajab küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin USA'st Madvapes'st USPS'ga. Usas tracking töötas, näitas viimaseks asukohaks Jamaicat ja 1,5 nädalat hiljem oli pakk postkastis(03.01.2014). Suht tigupost.

 

Off-Topic :
December 22, 2013 , 4:09 pm

Processed through USPS Sort Facility

JAMAICA, NY 11430

 

December 16, 2013

Depart USPS Sort Facility

MIAMI, FL 33112

 

December 15, 2013 , 6:43 pm

Processed through USPS Sort Facility

MIAMI, FL 33112

 

December 11, 2013

Electronic Shipping Info Received

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on hiljuti tulnud usast 2 pakki, mõlemal kadus peale jamaicat tracking ära. Samuti polnud õiget tracking nr. teatisel kirjas. Eesti Post ei oska neid vist läbi lüüa :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõte on hea aga praktikas? Kes seda hakkab modema? Pudru ja kapsad on tulemus. Lõpuks ikka korraliku inffi kätte ei saa. Parem oleks mingi sticky mida keegi majandab (välismaa poodide all) kuhu saaks saata kaubandused kust kohale on tulnud kraam. PS inimesele kes seda majandab. Ainult leia keegi kellel aega ja viitsimist seda teha.

 

-- 08 Jan 2014 21:49 --

 

Mul on hiljuti tulnud usast 2 pakki, mõlemal kadus peale jamaicat tracking ära. Samuti polnud õiget tracking nr. teatisel kirjas. Eesti Post ei oska neid vist läbi lüüa :roll:

Jamaical vennad pahvivad su kraami ja segavad teatud õlidega ;)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...