Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Jah ka mina vaatan sama moodi ... jah ma tean, et saab ka teistmoodi aga siis peab hakkama teemadesse sisse klikkima ja ebamugav.
Kui hetkel mingit teemat õhus pole siis vaatadki, et ah spämm  ja surfad fesaris edasi :D (nagu seal poleks spämmi :)  ).

Aga jah, eks see natuke keeruliseks läheb kui kasutajate peal vaja asja vedada - kuna kulud natuke suuremad mõnel  suvalisel weebil.
Selleks peab foorumi käima saama muidu ma kardan pikka pidu pole.

Ja selle spämmi eest võiks ikka eurts per postitus küsida :D :D kui nad väga soovivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan samamoodi ja märgin loetuks. Enam vist ei jõua lihtsalt. Lisaks on muidugi eestlaslikult teiste veipijate või veibikraami ettevõtteid hakatud **** saatma. Ehk siis lühidalt veel õudsamat spämmi on lisandunud, mida loetuks peab märkima. 

Aga teemasse ka. Tõesti paluda neilt dollareid, ehk annavad. Ja etteruttavalt küsijatele, et miks ise ei anna, siis hetkel pole võimalik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Viidud ellu reegel välismaa poodide jaoks. Korra nädalas võib pakkumisi postitada.

Tähelepanelikumad võivad teada anda kui eksitakse selle vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelen murega.

 

EDIT: Nädalane postitus keeld läks peale. Kuigi tundub et peab need kõik hiinlased lihtsalt ära bannima foorumist ja asi ants.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna spämmerid käivad käsitsi registreerimas ja foorumit reostamas, siis uue kasutaja postitused esimesed 7 päeva nõuavad moderaatorite/administraatori poolt lubamist manuaalselt.

Moderaatoritele tuleb vastav email teavitusega.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...