Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Twisted, Clapton, Mega nano jms-mis tehtud ja mis tulemused

Recommended Posts

Ei, mitte protected. Kesse siis protected akusid mech modi sisse paneb (psühho)

No sai alguses kunagi ostetud kui ei teadnud mis on mis täpselt :|. Aga seega järeldus:

panasonic ncr18650b protected ei sobi. Aga panasonic-ncr18650b sobivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole pimedaks jäänud, see on hetkel out of stock, sellepärast pole ka hinda. $$$ tuli kokku koos saatmisega.

 

(hind peidetud igaks juhuks)

.... no räägi siis ...... :P

 

-- 14 Mär 2014 22:20 --

 

Ei ole pimedaks jäänud, see on hetkel out of stock, sellepärast pole ka hinda. $$$ tuli kokku koos saatmisega.

 

(hind peidetud igaks juhuks)

.... no räägi siis ...... :P

 

Mis selline endast kujutab..... ?!

http://suomeksi.arizona.mycashflow.fi/p ... 74/nemesis

 

lähedalt leida,lihtsalt küsin? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mis selline endast kujutab..... ?!

http://suomeksi.arizona.mycashflow.fi/p ... 74/nemesis

 

lähedalt leida,lihtsalt küsin? :roll:

Sellise pildi ja kirjelduse alusel ei saa küll midagi öelda. Aga ma olen 99% kindel, et hiina kloon. Tõenäliselt suht sama mis FT's. Originaal on 125 miki maa raha.

Neid hiina kloone on ka väga palju erinevaid. FT's oli ka mingi hetk partii millel oli probleeme... white box seeriaks nimetati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega hästi ei saa. Mõte ju selles, et õhk tuleb läbi coili. Kayfuni laadsetel wici päris õhuaugu ette ju ei pane ja coil mõnes teises asendis oma eesmärki ilmselt ei täida. Mul passib Kayfuni laadses tavaline micro ja erinevaid ehitusi harrastan dripperis, mis on kodus olles nii ehk naa pidevas kasutuses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd vist leidsin endal hetkel parima koosluse. Tegin eile sibula kloonile peale triple twisted coili 3x32AWG Kanthal A1-ga, 9 keerdu ümber 2mm suuruse puuri ning tuli 1,37 ohmi. Vatti vahele ja BOOM. Nii palju tossu ja maitset ma oma sibulast välja pritsind veel ei ole. Ega vist enam pole mul lootustki toas tossata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd vist leidsin endal hetkel parima koosluse. Tegin eile sibula kloonile peale triple twisted coili 3x32AWG Kanthal A1-ga, 9 keerdu ümber 2mm suuruse puuri ning tuli 1,37 ohmi. Vatti vahele ja BOOM. Nii palju tossu ja maitset ma oma sibulast välja pritsind veel ei ole. Ega vist enam pole mul lootustki toas tossata :D

Kuidas kokku keerasid? 1+1+1 või 2+1? ... huh nüüd pean jälle vaatama mitu mm on 32 AWG'd. Krt euroopas võiks mm arvestust kasutada ... minul ajab see AWG vs mm pidevalt kuuli kokku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

32awg peaks olema vist 0.20mm.

 

Keegi Parallel coili on proovinud/teinud?

Tegin omal 5 ringi ümber 3mm toru, 0,5-0,6 oomi. Ja ikka päris isaselt suitseb. Nüüd jääb asi juba RDA taha kinni, liiga väike ja niru, õhuava liiga väike, et suuremaks teha, tuleks originaallkanal kinni panna ja ise uuus puurida. Lihtsam uus tellida. Kui oleks veel korralik vasest mod ja korralikud akud, oleks mõistlik teha ca 0.25oomine parallel coil. :) minu uus lemmik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

32awg peaks olema vist 0.20mm.

 

Keegi Parallel coili on proovinud/teinud?

Tegin omal 5 ringi ümber 3mm toru, 0,5-0,6 oomi. Ja ikka päris isaselt suitseb. Nüüd jääb asi juba RDA taha kinni, liiga väike ja niru, õhuava liiga väike, et suuremaks teha, tuleks originaallkanal kinni panna ja ise uuus puurida. Lihtsam uus tellida. Kui oleks veel korralik vasest mod ja korralikud akud, oleks mõistlik teha ca 0.25oomine parallel coil. :) minu uus lemmik :P

0.25 liiga kuumaks ja kuivaks ei lähe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

0.25 oomisega Iga 3 mahvi tagant 10 tilka :D ainult lühikesed mahvid... :) hetkel 0.5 oomi peal on isegi suht okei, kuumaks läheb kiiresti ja vedelikku joob küll palju, ise ma madalamaks ei julge minna, enne kui normaalsed akud muretsen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iga 3 mahvi tagant 10 tilka :D ainult lühikesed mahvid... :) hetkel 0.5 oomi peal on isegi suht okei, vedelikku joob küll palju, ise ma madalamaks ei julge minna, enne kui normaalsed akud muretsen.

0.25 ja 0.5 erinevad nagu 0.5 ja 1.5 :D ... ehk siis asi seotud wattidega seal all otsas lähevad kiiresti numbrid suureks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan "Parallel" lahendust juba päris ammu liialt peenikese traadiga ja olen rahul. Saab kena pika coili mõistliku takistusega. .5 oomi mulle liialt madal nii veibi kvaliteedi, kui aku kestvuse tõttu. Dripperis meeldib enim .7 ümber.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...