Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kirp

Rebuild tarvikud (e-poed)

Recommended Posts

Soovitan ise ka zivipf-i vahet ei ole kas ebays või poes, kiire teenindus ja hea hind ning kõik on ühes kohas olemas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan ise ka zivipf-i vahet ei ole kas ebays või poes, kiire teenindus ja hea hind ning kõik on ühes kohas olemas

Soovitan ka Zivipf'i käest tellida. Suht kiirelt tuleb kohale. Ise tellisin ebay kaudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin täna Mustamäe tee 3 ökopoes. 2,05eur eest saab suure paki vatti. Ise selle vatiga väga rahul siiani. Riiulis oli 3-4 pakki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile võtsin sealtsamast vatipaki. Kõva poe lõhn on küljes. Tuleks keeta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on selline imalmagus ökokosmeetika lõhn, sealt osakonnast võetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on selline imalmagus ökokosmeetika lõhn, sealt osakonnast võetud.

kui tihti sa ökokosmeetikat ostad?

on suur vahe tavakosmeetikaga ?  eusa_think.gif

kindel, et tampooni vati asemel ei ostnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitüma teravmeelse kommentaari eest jeesus...
Aga katsu kaasa mõelda nüüd. Vatt oli kosmeetikaosakonnas (loogiline et ökopoes müüakse ökokosmeetikat) milles valitses spetsiifiline imalmagus vonn. Vatipakki avades lööb vastu samasugune lõhn, seega kus on lõhna seal on ka maitset (?).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinnine pakk. Lihtsalt avades lõi sama lõhn vastu mis poes. Mekki vist (õnneks) küljes pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polegi vaja keeta. Täitsa korralik vatt on. Tootja väidab, et 100% puhas puuvill. Ise olen kasutanud juba üle poole aasta ja pool pakki alles. Sellest kasutatud poolest vast pool olen ära ka jaganud :D

Ma miskipärast arvan, et see firma ei oleks nii laialt levinud, kui müüksid mingit jama. Kriitikuid ju leidub igas nurgas.

 

Äkki pakend oli kuskilt kahjustada saanud, ma ei oska midagi enamat hetkel kahtlustada...

Muidugi küsitav on nn biolagunev kilepakend seal küljes, mille kvaliteedis võib ka kahelda. Kui ta laguneb rõõmsalt looguses, siis kes keelab mõnel kõrvalisel lõhnal sellesse siseneda.

 

Igastähes mul pole lõhna küljes (kontrollisin just) ja toimib nagu viis pluss. Hea, lihtne ja mugav kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...