Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

evic 11w max ikka.

11w tuleb veelgi vähem - 3,02A, selle peaks iga suvaline aku välja kannatama.

eVicu enda piirid -11w ja 1,0 ohmi peaksid iga aku puhul asja ohutuna hoidma, enamasti jääb varu ülegi.

Evicul vist ka 2.5A limiit, nii et 1.2-oomisega saab 7.5W (3V) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evic 11w max ikka.

11w tuleb veelgi vähem - 3,02A, selle peaks iga suvaline aku välja kannatama.

eVicu enda piirid -11w ja 1,0 ohmi peaksid iga aku puhul asja ohutuna hoidma, enamasti jääb varu ülegi.

Evicul vist ka 2.5A limiit, nii et 1.2-oomisega saab 7.5W (3V) ?
Nähtavalt eVic seda vähemalt ei tee. VW režiim, Kayfun 1,1 oomi, 11w, 3,47V. Kalkulaator ütleb et 3,1A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ma nüüd ehitasin coili valmis mingi õpetuse järgi, panin siis paagi täis õpetuse järgi, ja kurat, ei tööta, luriseb ja ajab vedeliku õhuaugust välja, see mis all on keeratav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ajab vedelikku välja siis coil upub- õhukruvi liiga kinni ja sellega tõmbad liiga palju vedelikku peale.

 

-- 08 Apr 2014 11:33 --

 

Variant veel, et tõmmates ei teki paaki vaakumit mis peaks üleliigse vedeliku paaki tagasi tõmbama- korstna tihend pole korralikult paigas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ma nüüd ehitasin coili valmis mingi õpetuse järgi, panin siis paagi täis õpetuse järgi, ja kurat, ei tööta, luriseb ja ajab vedeliku õhuaugust välja, see mis all on keeratav

Russiani pole küll omanud, kuid mul aeg-ajalt kaifaril sama keiss olnud. Anomaaliat ei oska ka kirjeldada, sest nüüd pole viimased paar nädalat antud probleemi tekkinud. On mõned korrad sisemise paagi täis visanud vedeliku ja siis tuleb tühjaks puhuda...aga välja uputanud ei ole.

Enda arust pole ka coili keeramise tehnikat väga muutnud.

 

Õhuava avatus ei tohiks tegelikult uputada. Thats the keiss. Kas on augud "liiga" suured or vatt kehvasti paigutatud orsmth. Täpselt ei oska ka kirjeldada.

 

reinolen - kui sul aega teinekord, siis tahaks russiani ise ka käega katsuda. Võib ju proovida coili keeramist ka. Ma võin kulumaterjalid pakkuda :D

See weekend ei sobi muidugi. Kas mõni õhtu enne või järgmine nädal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ma nüüd ehitasin coili valmis mingi õpetuse järgi, panin siis paagi täis õpetuse järgi, ja kurat, ei tööta, luriseb ja ajab vedeliku õhuaugust välja, see mis all on keeratav

Russiani pole küll omanud, kuid mul aeg-ajalt kaifaril sama keiss olnud. Anomaaliat ei oska ka kirjeldada, sest nüüd pole viimased paar nädalat antud probleemi tekkinud. On mõned korrad sisemise paagi täis visanud vedeliku ja siis tuleb tühjaks puhuda...aga välja uputanud ei ole.

Enda arust pole ka coili keeramise tehnikat väga muutnud.

 

Õhuava avatus ei tohiks tegelikult uputada. Thats the keiss. Kas on augud "liiga" suured or vatt kehvasti paigutatud orsmth. Täpselt ei oska ka kirjeldada.

 

reinolen - kui sul aega teinekord, siis tahaks russiani ise ka käega katsuda. Võib ju proovida coili keeramist ka. Ma võin kulumaterjalid pakkuda :D

See weekend ei sobi muidugi. Kas mõni õhtu enne või järgmine nädal.

kuule ikka sobib, aga see weekend mul endal ka kinni :D järgmine nädal sobib (Y)

 

-- 08 Apr 2014 11:48 --

 

aga sain nüüd korda (Y)

 

-- 08 Apr 2014 12:04 --

 

alguses arvasin, et uffo probleem, aga vaja õige auk üles leida :D(esiga)

 

-- 08 Apr 2014 12:50 --

 

jälle lekib air flow august, :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enne puhastatud sibula kokku kerimist võib mahlaga tihendid üle tõmmata, läheb libedamalt. Ja sinulal ka vedeliku kanalid suuremad, ilusti, vaata selle täidis üle, kuigi ei peaks eriti mõjuma. Aga eeldatavasti arvan, et ülemine tihend, pole õhukindel, laseb õhku läbi ja vaakum kaob ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remondikomplekt (Y) [attachment=0]1_1_18859670.jpg[/attachment]

no seda jama enda kopsudele ligi ei tõstaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah jebimist veel, aga ma vist keerasin liiga lahti õhuava :D keerasin kinni, natuke veel tilkus siis rahunes maha, ju siis olid tal päevad

Liiga lahti lahti õhuava tähendab, et tõmbamise ajal liigub kambrisse vedelikku ja kuiv matse hakkad saama.

Kui liiga kinni õhk siis liigub vedelikku liiga palju ja võib hakata lurisema ja lekkima.

Et siit soovitus lisaks paagi lekete kontrollimisele .... keerake õhk ka lahti kui lekib. Mul on õhk 100% lahti.... coil ka paras raudnael muidugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt nii kui kooli jõudsin jälle hakkab pihta, midagi kaasas muud ka pole rsk, õhuava täiesti lahti

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Kuskilt mingi tihend siis ikka ei pea. Proovi wicki natuke vedelike kanalite kohale sättida... oht saada kuiv matse aga hetkel see vist pole probleem. Kuiv matsud saab lahendada jooksvalt tõmbamise ajal ... paned näpu õhu ava ette ja imed ... viskab kohe mahla peale (2x järjest saad raudselt lurisemise ja lekkimise.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma viilin praegu oma Russiani mahlakanaleid. Oli algselt selliste sümboolsete kanalitega, nagu peale joonistatutega ;)

Irwe kes upub ja kes viilib suuremaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, see 26-taalane ei olnud vist parim valik.

Mul ka see ja väga hea... (Y) kanalid täpselt parajad väikse sub ohm jaoks... aga tundub, et see kvaliteet neil suht kõikuv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, see 26-taalane ei olnud vist parim valik.

Mul ka see ja väga hea... (Y) kanalid täpselt parajad väikse sub ohm jaoks... aga tundub, et see kvaliteet neil suht kõikuv.
+1 mul ka väga 5 kvaliteediga

Share this post


Link to post
Share on other sites

väiksed käed ei tea midan naad vorbivad seal liini peal. keegi ei viitsi kvaliteeti ka kontrollida. ma olen alati kui midagi tuleb mida peab ise tuunima hakkama ja näha, et tootja viga ticketi teinud. kas saadetakse juppe või saab mõne taala hinda alla. (Y) gift certe on kogunenud juba kuskil $30...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma viskasin oma klooni õhukruvi minema ja toimib ikka väga hästi. Umbes 10PG/90VG mahl sees ja kärssa. Krdi kruvi hakkas roostetama. Pisilekkeid vahel harva esineb aga vinguda vist ei tohiks. Maksis ta ju miski 24 daala. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...