Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Mell56

Itaste svd nupu parandus

Recommended Posts

Kuna svd nupp hakkas jamama ja ei tahtnud enam korralikult toimida sai see ükspäev lahti kistud ja vähe modidud, nüüd on toiminud ilma tõrgetetta juba nädalaid ja loodan et on sellest abi ka teistele Svd kasutajatele !

 

1. On vaja näpitsaid ja tuleb eemaldada(tõmmates see otse välja) nupu ümber olev metall rõngas mis on sinna suht tugevalt pressitud (nb! rõnga välimus saab kahjustada).

2. Kui rõngas eemaldatud tuleb ära võtta nupp koos selle taga oleva kummiga.

3. Asendasin kummi osa gaasi täite ballooni otsikuga(kõige jämedama) mis neil kaasas on , see tuleb suruda nupu sisse et oleks kinni ja teine ots lõigata parajaks et oleks sama pikk kui kummi osa.

4. Panna nupp tagasi ja suruda metall rõngas uuesti omale kohale.

 

Peale seda toimib nupp hoopis konkreetsemalt ja ei pea teda enam tugevalt sisse suruma!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui aega on, siis võtan ette 

 

see gaasiballooni otsik tuleb lühikeseks lõigata?


see nupu ümber olev rõngas on ju yhes tykis...  vähemalt kinni joodetud ja lihvitud

 

proovisin, ennem läheb see, katki kui 0,1 mm liigub  :roll:

 

nyyd kole ja vigane, ei liigu kuhugile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah otsik tuleb lühemaks lõigata kui oled selle külge pannud ja ega lihtsalt see rõngas ära ei tule vaikselt tasapisi kangutada tuleb !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kinni see rõngas ei ole , ei liimi ega jootega lihtsalt sisse pressitud , proovi näpitsatega ta sealt välja keerata aga peaasi et liiga kokku ei suru muidu läheb ovaalseks ja ei saagi seda kätte ! Välimus saab kahjuks jah kannatada !!

Ega sul mingi svd proovi versiooni ei ole , kas on nupp must või valge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valge vist, pimedas must  :D

No ma olen selle vist juba ovaalseks pressinud, sest muud moodi näpitsad seal kyljes ei püsi. Teistpidi näpitsaid külge ei saa panna


Nupp käib ilusti ringi, näha pole, et ovaalne, aga see on krt kinni 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas mulle tundub, või me räägime valest asjast

 

mul olid vist valed näpitsad ennem, aga see lahendus ei aita sittagi selle vastu, et klik taastuks

https://www.dropbox.com/s/kmlnjpx1je5j1rx/2014-09-11%2017.05.00.jpg?dl=0

probleem on seal selle junni all, ma ei tea mis kummi te vahetate, aga puhas puudutus selle junni peale on lihtsalt puudutus, ei mingit klikki    8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vajutama pead tugevalt, paljas puudutus ei anna klikki :)

välja pead vahetama selle kummist valge-läbipaistva asjanduse, mis pildil ka näha on svd kõrval kenasti.

see valge kummipadi läheb ajaga pehmeks ja summutab su vajutuse.

sa loll või mängid lolli!!!!!!!

ma võin selle välja vahetada, klikki ikka ei teki. ma räägin algusest peale, see klikkar on PERSES!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellele mustale lülitile vajutades EI tule mingit klikki (facep)

Seda seletan juba  2 päeva siin

Ma suht rahulik  8-)

Ainuke asi mis aitab, on uus svd osta  (psühho)


Kodus olid natuke sitad näpitsad, selles olen tõesti syydi. Vabandust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ühte sarnast lülitit kunagi parandanud, 6*6mm mikrouunil. See neljakandiline metallvõru tuli noaotsaga kangutades üpris lihtsalt üle nende nibude lahti (ainult 1 murdus küljest) ja sees on ainult valgevasest membraan, mis tahtis puhastamist kuna oli oksüdeerunud. Kareda riidega sai puhtaks nühitud, lüliti kokku, tilk liimi nibude kohale ja töötas nagu uus :)

 

Siin umbes sama jutt pikemalt

http://www.hobbyking.com/hobbyking/forum/forum_posts.asp?TID=39811

 

Samal moel võib uue lüliti sisu vanale põhjale panna, et ilma jootekolvita asi korda saada (kui membraan on nii väsinud, et klikki ei tee).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks olema sobiv lüliti, nupu kõrgus (?) valitav

 

4.5*4.5 Tact Switch Kit smd commonly used 100pcs free shipping Price: € 7,35 / lot (jätkub vist kogu Eestile :D )

 

http://www.aliexpress.com/item/4-5-4-5-Tact-Switch-Kit-smd-commonly-used-5-x-20-100pcs-free-shipping/1858529345.html

 

Kas see ei kõlba või

https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=35-657-51&toc=20449

varuosadeks peaks kõlbama ju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle lüliti nupu kõrgus on päris pikk kindlasti tuleb enne ära mõõta aga ma alguses proovisin coili poolset otsa ära võtta aga see ei liikund ültse ,selle saab vist ainult kruustangide vahel lahti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...