Jump to content
E-sigareti foorum
Maitsev Aur

Joyetech eGrip

Recommended Posts

Mul hetkel läks RBA adapter kaduma ja seetõttu pidin alternatiive otsima - tuleb välja, et saab küll dryburnida otse modis sees, aga noh, mugav see pole. Ostan uue adapteri :)

 

Veel üks õpetus, kuidas kasutada Egripis Aspire BVC aurusteid, kui RBA-d pole ja samas tahaks asja natuke paremaks (+ Aspire BVC aurustid on tiba rohkem levinud ja natuke odavam ka).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin seda juba eelmisel nädalal, ütleme nii et tulemus on palju parem kui egripi originaal coiliga. Coili kestvuse kohta ei oska veel öelda, nii pikalt ei proovinud, kuid eks see üks suhteline asi ka ole. Arvan et paremini kui originaal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina isiklikult Aspire coile ei kasuta ja ei osta seetõttu ka Aspire tanke, sest nad kasutavad mingit keraamilist fiibrit, mis minu meelest on tiba kahtlane materjal (eelistan pleegitamata vatti), aga muidu jah, eGripi sees pidid need paremini toimima, kui originaalid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Marc'ile. Sain eile "puidust" asja kätte. Kohe rba sisse , wick ja tossama. Täna sis päevläbi mingi jebin, lekib ja luriseb :D Natuke lugemist ja peale tööd uus traat ja vatti panin vähe teisiti, katsin kõik mahlaaugud ära ja nüüd tiptop. Võrdluseks nem+ magma dripperiga 0.6 twistedcoil vs egrip 1.3 20w. Tossu tuleb umbes samapalju ja maitselt hästi vähekene jääb maha. Originaal coili ei ole proovinud ja ei näe ka hetkel mõtet. 
Vahetas välja kayfunnni. Mõnus pisike ja võimas aparaat mida tööle, autosse jne kaasa vedada :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eGrip'i juures on suurim pluss ta suurus. 1.4 ohm vertical coil sisse ja suurem drip tip. mahla läheb 2-3 paagitäit päevas ja ülejäänud kraami olen tähelepanuta jätnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuttaval tuli eGripi USB pesa lahti ja ta lasin mingil elektroonikul ära parandada, rohkem ei tea :)

 

Aga uuemad OLED ekraaniga eGripil on "häkk" ehk siis, saab 20W pealt 30W peale - klikkad 5 klikki ekraani pimedaks ja siis uuesti täpselt 30x ning seejärel läheb seade 30W seadesse.

 

Video ka:

 

https://youtu.be/6m28LtsJGRY?t=686

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin nüüd oma gGrip Oledile CL põhja Spezzist http://spezz.ee/et/tarvikud/684-joyetech-egrip-oled-cl-base.html ja nüüd toetab mu eGrip ka Joyetechi Ego ONE cl coile. Esmamulje on väga hea - 0,5 oomised coilid toimetavad väga hästi ning nii auru kui maitset on korralikult (pisikese seadme kohta loomulikult). Lisaks peaks need coilid olema suhteliselt lihtsalt ümberehitatavad ning siis pidi maitse/aur veelgi paranema, aga kuna mul katkiseid/vanu coile pole, siis ei hakka lõhkuma. Muidu siiani olen kasutanud RBA pead, aga kuna plaanis on see eGrip ära kinkida ühele alustajale ja originaalcoilid on imho suhteliselt kehvad, siis saigi selline valik tehtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin nüüd oma gGrip Oledile CL põhja Spezzist http://spezz.ee/et/tarvikud/684-joyetech-egrip-oled-cl-base.html ja nüüd toetab mu eGrip ka Joyetechi Ego ONE cl coile. Esmamulje on väga hea - 0,5 oomised coilid toimetavad väga hästi ning nii auru kui maitset on korralikult (pisikese seadme kohta loomulikult). Lisaks peaks need coilid olema suhteliselt lihtsalt ümberehitatavad ning siis pidi maitse/aur veelgi paranema, aga kuna mul katkiseid/vanu coile pole, siis ei hakka lõhkuma. Muidu siiani olen kasutanud RBA pead, aga kuna plaanis on see eGrip ära kinkida ühele alustajale ja originaalcoilid on imho suhteliselt kehvad, siis saigi selline valik tehtud.

 

Kas see põhi sobib ka vanemale egripile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see põhi sobib ka vanemale egripile?

Jah peaks sobima küll, ainult, et coili takistus peab vanalt egripil olema min 1,2 oomi või rohkem, epiibus on ühed coilid justkui olemas mis peaks sobima http://www.epiip.ee/et/aurutid-coil/800-ego-one-atomizer-head.html#/takistus-1_2_. Egrip OLEDi jaoks sobivad kõik kanthali coilid, mis on vähemalt 0,4 oomi või rohkem (miinimum nõue eGrip OLEDi jaoks).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...