Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Udumasinate alustala on uuenenud ja jõudnud järgmise verstapostini... Võin noh, mis ma klooni-mees kilkan aga peris huvitav tundub. Välimus roostevabast ja polükarbonaadist paagiga tundub ainult selline... tiine. Ehitatud kaksik-poolidele ning allaoomi-meestele erilahendused. 
Eks ise peate edasi kaevama, ma kuhjasin siin mingid killud vaid kokku ja jään usinate kollaste treialite toodangut ootama kui hinnangud kisuvad positiivseteks.

https://www.youtube.com/watch?v=KmDgCzo6btU
Measurements.png

kf4.jpg



The features:


The Kayfun V4 is made from 1.4404 (X2CrNiMo17-12-2), AISI 316L, (V4A) stainless steel. This is an extremely high quality steel, normally used for medical purposes and dental technology.

It comes with these features:
*Liquid Control
*Filling through the topcap
*Airflow Control
*Adjustable 510 connector
*Exchangeable connectors (i.e. 510 – 22mm, 510 – 23mm, P3 connector, SM connector, etc.)
*Any time access to the coil
*Exchangeable tanks (glass, polycarbonate, steel)

Tank capacity: ~4ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phil mainis ka oma viimases filmis miskit. Aga praeguse info põhjal on kasulikud uuendused ainult ülalt täitmine ja hea ligipääs coilile. Need on mõlemad head asjad aga tahaks midagi hoopis uut näha. Nagu need uued SubOhm clearod, ainult RBA-de segmendis. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phhhh... Skysmoke idee raudselt või nende innovatiivsuse mahaviksimine.

 

Igatähes, jään ootama ! :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olenevalt hinnast küll natukene, kuid ilmselt tuleb ära osta. Dual Coil + glass tank on hetkel mu peamised kriteeriumid, mida taga ajanud ja näeb päris sheff välja ka. Ootame siis ära hinna ja release date. Mõni review kindluse mõttes ka! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh. Tuleb ära oodata kuniks kollased mehed kloonitud saavad ning Spezzil või Marcil kraam laos on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks oodata? Keskmiselt pakk päevas suitsu = 2,5.....3,5eur päevas ehk 75....105eur kuus. Selle kõrval investeerida toimivasse asja ~150eur, mis kestab VÄHEMALT paar aastat....ei tundu minule küll mingi ulme investeering. Tegemist on ca 40+ erineva detailiga + kui lõpuks kogu turg ainult hiina suundub ja keegi ei toeta pioneere, siis imemegi sita kvaliteediga seadmeid ja "kiidame" lakke. Lurisevad ja lekivad nagu eesti riigi eelarve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jagan 100% seda arvamust:

 

William Chenet

Over engineered for a kayfun. Raises the price point with all those parts. The reason people bought kayfuns was for the simplicity. It just worked and it was easy to service yourself. Hopefully they come out with a "lite" version for people looking for simplicity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalusi sättida kogu ati tööle vastavalt mahlale ja buildile peaks nüüd küll olema piisavalt. See tähendab muidugi seda, et algajale või sellele kellel käed p*** välja kasvavad seda kindlasti ei soovita -  peab olema tahtmist ja huvi ise ja hästi teha ning sättida. Edasijõudnu märg unenägu :D

Ainuke con minu arvates ongi see õhu teema (seda oleks saanud ilma pikemaks tegemata rõngaga lahendada) ja see, et põhja peale on liiga palju ruumi kulutatud ja selle tõttu ati suht pikk. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edasijõudnu märg unenägu :D.

Mind jäta küll mängust välja, ei võtaks seda vist isegi 10€ eest, sest pole vaja suuremat, raskemat, kapriissemat, vähem mahutavamat jne rauakolakat :D

 

Edit: Kayfun, Orchid jt pealttäitmisel soovitatakse abivahendina silikoonrõngast (Anti-slip Ring / Vape Band), mis lükatakse täitmise ajaks õhuava(de) peale. Täpsemalt kommenteerida ei oska, sest enda omad vedelevad veel kusagil Singapuris ja ootavad lennukit :)

 

https://www.fasttech.com/search?%20Silicone%20Anti-slip%20Ring%20%20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind jäta küll mängust välja, ei võtaks seda vist isegi 10€ eest, sest pole vaja suuremat, raskemat, kapriissemat, vähem mahutavamat jne rauakolakat :D

 

Edit: Kayfun, Orchid jt pealttäitmisel soovitatakse abivahendina silikoonrõngast (Anti-slip Ring / Vape Band), mis lükatakse täitmise ajaks õhuava(de) peale. Täpsemalt kommenteerida ei oska, sest enda omad vedelevad veel kusagil Singapuris ja ootavad lennukit :)

 

https://www.fasttech.com/search?%20Silicone%20Anti-slip%20Ring%20%20

ja mina mõtlesi et see mingi sex mänguasi (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Urh.. ise kasutanud pole suht kiidukõne. Kui 80% on tõsi siis on väga hea tükk.
Ainuke asi ikkagi .... suurust näidates üritati asja ikka nö. natuke väiksemana näidata ... mulle tundub, et on ikka märksa (0.5-1cm) suurem tükk - ehk siis suurim miinu minu jaoks.

 

Aga sokk muutub see aasta ikka väga ihaldusväärseks :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida rohkem ma kuulen revjuusid, siis thumbs down asjadele nagu 41 erinevat tükki ja hirmus keeruline ja kallis kogu selle krempli kõrval on köömes miinused.

 

Ise ostan kindlasti ja revjuude alusel julgen ka teistele soovitada. Kulumaterjal on ju nullilähedane (K2 lite+ olen kasutanud 2eur vatti juba aasta ja veel on alles mitme kuu jagu ja olen seda kõvasti ka ära jaganud. Traati vahetada üldjuhul 1-2x kuus, see maksab väikeses koguses 0,5eur meeter vms. Meetrist keerad vähemalt 5....10coili. Ka rasvanäpud nagu PBusardo sai sellega hakkama) erinevalt 2....5eur coilidest, mis kestavad paarist päevast (kui üldse toimivad) kuni vast max kuu aega.

 

Uhkelt disainitud. Viimane revjuu tõi ka mõned neist lahendustest selgituste abil ka välja!

 

MA TAHAN SOKKI! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tahan klooni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...