Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
DeucheBag

Billow RTA EHPRO-lt

Recommended Posts

IMG_1998__18794141522282212801280.png

IMG_2005__46612141523200112801280.pngIMG_2001__61188141523135812801280.png

Mõnda aega juba kõvatanud selle atomaiseri peale ja mõtlesin endalegi see võtta uueks mänguasjaks. Plussiks siis valikuvõimalus 1 ja 2 coil-mode vahel ja regullitav õhuvool, klaasist paak 5ml . Orchid V4 on sarnase deckiga aga Orchid on liiga õhulise tõmbega minu jaoks. Hind on ka selline hea kloon atomaiseri kandis. Eciggity.com USA-s müüb 35 taalaga, aga EU-s tundub et saadavus veel on kehva hetkel. Ainuke koht mille leidsin oli http://masquevapor.com/gb/ehpro/1389-pre-order-billow-rta-ehpro-eciggity.html23 Euroga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhu reguleerimine kehva koha peal .vanemal versioonil polnud üldse reguleerimist .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin Phil Busardo videot ja tuli meelde, et olin endalegi ostnud selle.

 

 

Samad probleemid, liiga hästi wickib, külili olekus hakkab voolama aukudest. Olen isegi kanalitesse mõnuga toppinud vati otsasid, ikka uputab. Veip on hea, aga krt taskusse ei saa panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin Fasttechist sellise:  Billow V2 Nano Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer

Minu hinnangul on tegemist väga hea atiga. Tegin sisse kanthalist dual buildi 0,45ohm ja tossu ning maitset on piisavalt, samuti ei ole seda suutnud veel lekkima saada. Täitmine on sarnaselt Goliathiga, alt lahti keerates. Tõmme ei ole nii lahtine, kui näiteks Cthulhu v2 või Bellusega, vaid pigem võrreldav Subtankiga. Õhuavasid on võrreldes v1-ga suuremaks tehtud ja on võimalik õhuvõttu ka reguleerida. Vedelikukontrolli ei ole.

Alguses tuli muidugi kõvasti puhastada, sest haises jubedalt õli järele, samuti oli sees natukene töötlemisprotsessist jäänud metallijääke, aga need probleemid olid kergesti kõrvaldatavad. Väliselt on hästi viimistletud ja näeb ilus välja. Üks miinus on ka, mida ei ole niisama lihtne kõrvaldada - nano on ikka liiga väikese mahutavusega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...