Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Joyetech Delta 2

Recommended Posts

See on minu subjektiivne arvamus seadme kohta ja ei pretendeeri kuskilt poolt absoluusele tõele. Kui sind ajab vihaseks kellegi subjektiivne arvamus siis ma ei oska midagi kosta. 
Kaks mahvi ja võõrad seaded ei vasta tõele... proovitud sai ikka natuke rohkem ja seaded sai keeratud sinna poole kus mina tundsin, et võiks olla hea.
Lisaks ma ei ole väitnud, et on saast ... väitsin, et tehase coil minu arvates suurem asi pole - CE4 on saast - aga parem kui analoog :D.  
Palun ära mõtle asju välja ja väida asju mida ma väitnud pole.

Veelkord pea asi on, et analoogi ei tõmba ja igaüks leiab ise omale sobiva aurumasina ja sobivad lahendused - foorum aitab erinevate arvamuste põhjal teha igal ühel endal sobivaid valikud.
Võiks aru saada, et arvamused seadete, mahlade, maitset ja jms kohta on subjektiivsed.
Mulle ei meeldi silica wickiga asjad näiteks ... ma ei teadnud tol hetkel, et seal on silica aga tollest wicist on tõenäliselt ka põhjus miks mulle aur ei meeldinud.

Kui RBA põhi õhu voolu ära ei riku siis on Delta II seade mille soetamist ma kaalun...

Asi hakkab jälle OT'ks kiskuma .... ootaks nüüd arvamusi hoopis RBA põhja kohta.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loen ja imestan. Täis mehed ja sellised arvamused :D Täpselt ongi niipalju arvamusi kui on toote tarbijaid. Paljudele ei meeldi , paljudele meeldib. Pole vaja isiklikuks minna. Proovisin ka täna "võõrast" Deltat ja täitsa timm.  maitset siiski vähem kui magma dripperiga , lvc coilil aga siiski täitsa okey. Minujaoks väga suurt erinevust ei olnud. Coili materjal . Arusaadav ,et inimesed muutuvad ettevaatlikuks asjade osas mida nad ei tunne ei tea ja ei ole väga kokkupuutunud seega las julged katsetavad ja teised siis kasutavad omale vanu häid, seekord siis orgaanilist japsi :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

väga OT-ks hakkab kiskuma

äkki peaks väitluste teema tegema et mitte toote teemat täita negatiivsusega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaidlustes selgub tõde :) Palju hullem oleks kui kõik arvamused ainult ühte auku paugutaksid. Sellisel juhul kaotaks arvamuste lugemine igasuguse mõtte. Natuke kisa käib tähtsa teema juurde nagu sakumm viina kõrvale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin Compi kiidulaulu peale selle ära. Pole rohkem kui aasta ühtegi valmis coili kasutavat asja tirinud, loodan et ei pea pettuma. 12mg mahl 30-35w juures kõlab veidike uskumatult aga eks taluvuspiir ongi erinev. Driperdan .5-.7 oomise mähisega maksimaalselt 3mg mahla ja sedagi mitte üle 25w. Igapäevane on 0mg Kayfun neljandas 15w ja 18w vahel. Vahepealne wativaimustus läks üle. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

peale pesu on coil väga sita maitsega

teine coil hakkas kehva maitset andma , selline tunne, et vedelikku ei saa peale, avad kõik lahti :(

Kui homme paremaks ei lähe, siis peab võtma vol.1 kasutusse ajutiselt

Share this post


Link to post
Share on other sites

peale pesu on coil väga sita maitsega

teine coil hakkas kehva maitset andma , selline tunne, et vedelikku ei saa peale, avad kõik lahti :(

Kui homme paremaks ei lähe, siis peab võtma vol.1 kasutusse ajutiselt

Kas sul olukord lahenes? Mul on nüüd kahe päeva jooksul 2 coili hakanud segast peksma. Jutt sama mis sul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma läksin rba ja nikli peale.

peakski ära pesema ja tagavaraks panema need orikad coilid, just in case 

Cool. Pean sama lükke tegema ja selle pea võtma. Tnx. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain natuke rohkem Delta 2'te näppida  - tänud Venturale. Seekord siis RBA põhjaga.

 

Plaan oli RBA põhja peale 2x0.32mm twisted coil teha. Takistusega umbes 0.6ohm.

Kui RBA põhja nägin hoidsin kahe käega peast kinni, sest nagu väga ei suutnud ette kujutada kuidas ma selle suht jämeda kaabli paika saan. Deck, augud ja kruvid tundusid utoopiliselt väiksed.

Selge oli see, et kruvide alla kinnitamine saab suur pea valu olema.... seega lootsin ikka, et saab nii kinnitada nagu originaal RBA coil on (aukudesse).

Kui traat twistitud siis proovimisel selgus et, 2x0.32mm traat mahub ÜLI TÄPSELT nendesse aukudesse kuhu coili kinnitama peaks (Y). Näpitsatega otsad õigest kohast kõveraks ja tehtud ta oligi (twistitud traati saab paremini töödelda kui twistimata kanthalit ... hoiab väga hästi kuju). 
Tulemuseks siis vist hoopis üks kiiremaid coili paigaldusi mis ma elus teinud olen.... ehk siis kõik esmased hirmud osutusid alusetuks ja asi oli lihtsam kui coli kruvide alla kinnitades.

Coil ise  4,5 pööret ümber 2mm kruvikeerja ja takistuseks 0.57ohm seega täpselt see mida soovitud sai.

 

Mechi otsas proovides võttis 12mg kangusega mahl kolme mahviga silmad pahupidi sellepärast sai vana mahl kanalistsiooni ja uus 6mg mahl sisse.

Auras ikka väga, väga mehiselt - aur ei olnud kuum vaid mõnusalt soe ja mahlane. Delta 2 õhu vool on ikka väga vaba :idea:  .... keerasin isegi õhu ava ca 10-20% kinni (facep) .

 

Kuna coil twistitud traadist siis maitse ei ole nii terav kui twistimata traadiga  .... aga mulle meeldibki natuke tuhmim maitse - ei hakka nii kiiresti vastu.

Kayfun 4, Kayfun litega kogu setup võrdlust ei kannata .... puhtalt õhu peale voolu vahe on nii suur. Ehk siis kayfun'dega kopsu ikka otse tõmmata ei kannata aga see sai täpselt selline tummine aur otse kopsu. Ventural tõmbas küll ~25W peal paar korda klapid kinni aga mulle sobis - harjutamise asi    (esiga) .
Võrrelda kannatab Aqua V2'ga seal ka õhu vool sarnane... aga dual coiliga on maitse ja aur natuke tihedam vist.

Ühesõnaga peab oma kayfunilised ära likvideerima ja mõne suurema õhuvooluga RBA ligi võtma. Vilistama sain ka Delta 2'e (N)

 

NB! Delta 2 täitmine on nagu naisega pimedas teki all - vahet pole kas must või valge, blond või punapea - s****i ei näe (psühho) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus siis sellline, mul kõik wickid lähevad päevaga pmst tumemustaks, dryburne pole maitse on normik, aga pärast päeva juba maitse kaob vaikselt, mby on viga buildis hetkel 32mm parallel 0.7ohm, äkki coilis teema, homme proovin single 26gauge peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas vedelik on miski magus või ei ole? kui magus siis tavaliselt nii ongi, et läheb mustaks. või kui on läbipaistev rda, siis valguse käes lähevad kõik vedelikud pruunuks lõpuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange dream, dragons  bloodid jutud, ma mõtlesin et no päev natukene liiga tummine et wicke vahetada, võtsin paar heledamat vedelikku kõrvale ja 26g single coil peale, vaatab mis siis saab. ja Delta 2peal ikka, rdale viskan ka coilid peale proovib scottish rolli ära, ja teen dualcoil 26g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeldan et TC sa ei kasuta? Arvan, et võiksid proovida suurema läbimõõduga coile või võimsust tiba vähemaks võtta. Sinu mainitud vedelikega päevaga küll vatt mustaks ei tohiks põleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nope, no TC ja coilide läbimõõt 3mm 28gauge, nüüd siis 26gauge single coil eelmine oli 28g parallel aga vatt nagu põlenud ei ole.

 

 

0.7 ohm ja 30watts oli, 20kümnega tunduks nagu peaks mingi kayfuni peal lammima(airflow). '

igatahes hetkel 26gauge 3mm coil ja 1ohmi peal normik veip hetkel, vaatab mis saab, 

 

RDA panin ka tööle zenith v2 clone, mõtlen võiks velocity RDA osta, kellegil soovitusi on heade RDA'de kohta,.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...