Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Atmosel ka vist oli seda, proovisin, jõle paks. Tükk tegu, et 100ml pudelist 30ml pudelisse valada. Muidu toimib küll kuid oleks vaja peegeed või vett juurde panna, et vedelemaks saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vegetable Glycerol (ATM) 85% +15% dest.vett olen teinud - tundub paras

Selline segu läheb siis VG koguse jagu. Atmos soovitab enne valmis segada.

 

NB! see on spets. e-vedelike jaoks mõeldud, mis müüakse apteegis ei tea, ei tunne-tarvita!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vegetable Glycerol (ATM) 85% +15% dest.vett olen teinud - tundub paras

Selline segu läheb siis VG koguse jagu. Atmos soovitab enne valmis segada.

15% kindlasti on PALJU. Hoia 5-10% vahele. Ma ise sihin alati 6-8% vahele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervisele ei tee mingit kahju ka see, kui kraanivett paned. Coilile võibolla õige pisut teeb, kuigi tõenäoliselt tekivad coliga muud hädad enne kui katlakivi probleemiks saab ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen keedetud vett pannud ... auru saunas nagu sama vett aurustatakse ja pole midagi juhtunud. Teised seda siin heaks ei kiida aga mis siis. Olen ca 5% pannud aga 20%pg'd ka seega vbla ca 10% puhta VG peale peaks ok olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

reegel on - kõige glütserooli rohkem segu mis wickist piisavalt läbi läheb, tavaliselt siis 5-10% vett. Võib ka ntx ainult 3% minna kuna ka 98% glütseriini võib euroopas müüa "puhta glütseriinina", seda protsenti loe pudelilt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus pisut teise külje pealt: siiani olen kasutanud Atmose PG 36mg baasi nikotiiniallikana. Tahaks rohkem VG-d, aga millegipärast VG nikotiinibaase foorumites laidetakse. Millised hädad sellega siis on reaalselt -

halvem säilivus? 

seguneb halvemini?

veel midagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Külmana on Atmose VGd päris tüütu purgist kätte saada. Venib nagu tatt ja ilmselt tõesti on keeruline täpselt doseerida. Ma loobusin VG külmikus hoidmisest kuna enne segamist tuli teda ca. 20 minutit soojas hoida enne kui midagi normaalselt sealt välja tulema hakkas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tavaline baas on mul 1osa 36st PG-d ja 3osa 0 VG-d (Ecig, Atmos, Sasami) - ekstra buustimiseks kasutan Hangsen'i 36st VG-d (vett 8%) mis on kerge koni lõhnaga (vähemalt mulle tundub) ja venib nagu mesi :D

 

puhtast VG-st

kergel soojendamisel seguneb-voolab hästi, külmikus säilib ka, ütleks siis et rohkem nagu maitse asi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiks sedasi:  Millega lahjendada/vedeldada  VG -d  Atmos Vegetable Glycerol 99,9% 0mg.   Otsisin siit foorumist - soovitati  dest.vett, piiritust või 80vol viina .

Väljamaa foorumites räägitakse deioniseeritud veest ?

Kust oleks Eestis võimalik osta deioniseeritud vett, destilleeritud vett ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige lihtsam vist oleks osta juurde atmos mist base ja sellega lahjendada, seal mingi umbes 15% vett sees, täpselt peast ei mäleta (oli kuskil 12-18% vahel)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apteegis pakuti mulle miski  Aqua B.Braun   mis on steriilne loputusvesi  (haava)  .  Juhendis öeldud et mitte kasutada  sisse võtmiseks . Ma vist ei julge sellega katsetama hakata. Äkki keegi oskab öelda mis apteegis ja mis marki see dest vesi peaks olema

 

PG ga lahjendada ei taha  (valmis segusse läheb PG nagunii), tahaks saada  VG-st  niiöelda  Aquaeos  VG.  (vist oli selline termin)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apteegis pakuti mulle miski  Aqua B.Braun   mis on steriilne loputusvesi  (haava)  .  Juhendis öeldud et mitte kasutada  sisse võtmiseks . Ma vist ei julge sellega katsetama hakata. Äkki keegi oskab öelda mis apteegis ja mis marki see dest vesi peaks olema

 

PG ga lahjendada ei taha  (valmis segusse läheb PG nagunii), tahaks saada  VG-st  niiöelda  Aquaeos  VG.  (vist oli selline termin)

 

Mina koguaeg selle Brauniga   seganud, neil muud ei olegi. Küsisin ka, et kas kõlbab e-vedeliku vedeldamiseks, nad arvasid küll sobivat.

Väikseim pudel oli vist 500 ml. 2-3 euri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...