Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xerox

eCig maitsestajad

Recommended Posts

Plaanis võtta vahelduseks mõned eCig tootja  maitsestajad ( nt E piip poest). Kes proovinud võiks märku anda mis kindla peale minek. Ja kuidas nende baasid on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsete puhul ei ole kindla peale minekut seni, kuniks ise ei proovi. Maitse asi. :)

 

8-)  Vot oleks pidanud selle lause kohe sisse panema. Sõnastan siis nii, et kes on proovinud, mis meeldis ja mis kraanikausist alla läks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fruits Of The Forest

Energy

Bubblegum

Greek Apple

Kirss

-need ei meeldinud.

 

---Samas mul tuttav jumaldab seda kirssi. 

 

-

*Kiivi

*Raspberry

*Watremelon

*Pineapple

*Goosberry

Neid auraks veel. 

 

Õunad on õunad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen proovinud: 

Ice peppermint - mõnus

Energy - kas ei oska õiges koguses segada või ongi magus seep

Cherry - täitsa okei, aga pole loodusliku kirsi maitse

Strawberry - kui mingi kolm nädalat steepida siis enam-vähem

Lime - mulle ei meeldi, sai maasika kõrvale võetud aga ei saa seda õiget segu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen rahul - Raspberry, melon, grape, apple, peach (tavaliselt lasen kuu aega seista, et hea maitse oleks)

Strawberry, cherry on kahtlased, lasen kaua seista aga maitse pole ikka õige

Energy'st ei pea lugu

 

*Arvamus on isiklik ja võib erineda sinu omast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina kasutan ecig baase ja maitseid. creme brulee on päris hea. magus selline. mõnele ei meeldi ehk :D

banaan oli nagu jumala banaan ja super.

apelsiin samuti vägahea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan põhiliselt tubakamaitselisi.

Proovitud Divino Cigar-, Corona Grande- väga mõnusad tellin veel.

RY ja RY-4 ei saanud aru üldse maitsest, segades oli selline odekolonni lõhn.

Maitset panin 5 prossa, 30PG/70 VG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mary Jane- peale 24h seismist oli selline Leningradi küpsise maitse (kes mäletab) kannatab tõmmata, 48h tunni järel tuleb magusa piima maitse juurde ning natuke tubakat, küllaltki hea.

Old harbour- 24h järel saab tõmmata natuke pähklit ja tubakas, 48h pähkel tuleb jõudsamalt välja ning lisandub šokolaad lõppu tuleb mõnus tubakas, mulle meeldib.

Vanilla burboon- 24h ei saanud maitsest aru, 48h järel oli maitse nagu magusal piimal ja midagi veel, omapärane

Võrreldes inaweraga on maitsed mõnusamad ja pehmemad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel olen ostnud sealt selliseid maitseid nagu: Vanila burboon- meeldis, kuid natuke jäi maitse minu jaoks tuimaks. Cola- ostsin proovimiseks, et vahepeal midagi magusat tõmmata, kuid meenutab pigem lagritsat ning pikemat aega tõmmates muutub maitse päris imelikuks (ei soovita). Jamaica rum: hetkel üks lemmikumaid, mõnus rummi maitse ja ei ole vänge. Sparemint - mõnus mentool, aitab tõmmata pikemat aega, samuti sobib hästi millegagi segamiseks. 

Olen ostnud ka sealt baase, kus on PG ja VG segatud, ning ei saa öelda ühtegi halba sõna. Tossu tuleb piisavalt ja kurgule üsna pehme. Soovitan! 

 

Ostsin ükskord inawera õuna vedeliku, mis mulle segati - kohutav maitse ning õunast oli asi väga kaugel. Segasin seda Prantuse piibuga ja siis aitas enam-vähem sikutada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peach - täielik okse, ma ei suuda segada ühtegi kogust, kus natukenegi meenutaks nimetust.

Jamaican Rum - ülitugev maitse, tihti käib üks tilk kogu ülejäänud maitsesegudest üle.

Double Apple - nii ja naa. On paremaid õunu.
Lime - kasutatav, aga ei tohi üle panna - muutub väga mõruks.
Pineapple - ok

Mina jätan vist edasipidi eCigi maitsed tellimata, sest neil on üks SUUR VIGA - korgid lähevad puruks. Lihtsalt see lapseluku osa eraldub vindist ja kõik. Ma olen kõik maitsed juba muudesse pudelitesse ümber valanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peach - täielik okse, ma ei suuda segada ühtegi kogust, kus natukenegi meenutaks nimetust.

Jamaican Rum - ülitugev maitse, tihti käib üks tilk kogu ülejäänud maitsesegudest üle.

Double Apple - nii ja naa. On paremaid õunu.

Lime - kasutatav, aga ei tohi üle panna - muutub väga mõruks.

Pineapple - ok

 

Mina jätan vist edasipidi eCigi maitsed tellimata, sest neil on üks SUUR VIGA - korgid lähevad puruks. Lihtsalt see lapseluku osa eraldub vindist ja kõik. Ma olen kõik maitsed juba muudesse pudelitesse ümber valanud.

Anna kindlasti marcile ka tagasisidet, eriti sellest korgi teemast, äkki annab midagi teha (tootjapoolselt näiteks)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See pole mitte lapseluku eraldumine, vaid lapseluku see osa, mis läheb korgi külge ja mille sisse läheb sisse otsik, eemaldub vindi osast. Lisasin pildi ja märkisin punasega murdumiskoha (katkisi pudeleid pole hetkel käepärast)

post-3394-0-03701900-1447412766_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle virsiku maitse meeldib, panen teda segamini hangseni valmis vedeliku ja puhta vg'a, 50ml peale umbes 1ml😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

See pole mitte lapseluku eraldumine, vaid lapseluku see osa, mis läheb korgi külge ja mille sisse läheb sisse otsik, eemaldub vindi osast. Lisasin pildi ja märkisin punasega murdumiskoha (katkisi pudeleid pole hetkel käepärast)

attachicon.gif20151113_125902.jpg

mõte ja tagajärg sama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vanilla rum after- mõnus vanilje ja miskit veel. Natuke meenutab vaniljekisselli maitset, võib päev läbi vapida  :idea:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Virsik - Täiesti virsiku maitse, kuid on seisnud vähemalt 48h

Kirss - Ei tuleta üldse kirssi, valasin ära

Laim - Läks liiga paljuks ning mõruks ära.

Old Harbor - Täiesti mahe kui on piisavalt seisnud

Ananass - Esimesest minutist kui segasin oli puhas ananassi maitse. Lasin seista kuid maitse pole eriliselt muutnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...