Jump to content
E-sigareti foorum
Marc55

Eleaf iStick 40w TC

Recommended Posts

Ootame, et poodi jõuaks. Saab käes hoida ja proovida. Tundub ahvatlev. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostan, mis mulle meeldib. Sa ole selle koha pealt vait, kes siin loll on. Sellist hala nagu sinu kirjutistest, pole ammu nähtud...

Ma ei salli kui viletsaid seadmeid tootev firma, mis on ka reaalselt inimeste elusid ohtu seadnud, lööb turul läbi, sellest siis ka hala. Pigem oli see mõeldud, et kuna seadmete valik on niivõrd suur peab eriline loll olema see, kes nii viletsa teenistuskäiguga seadme ostab või jätab tausta uuringu tegemata. Ja sa ei pea oma oste mulle õigustama, lihtsalt soovitus võta oma 2800 eurot ja tee parem ost, see firma ei vääri su raha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on ju väike protsent viga lubatud. Samuti on siin foorumis nenditud fakti, et tootjad peavad kiiresti asja turule saama, et konkurentsis püsida. 

Umbropsu ei tasu osta. Loogiline. Samuti. 1 või teine bränd parem/halvem ideoloogia tänases kiiresti arenevas tehnoloogia maailmas on natukene kohatu. 

 

=) 

 

Minu iStick käitub minuga aasta algusest peale väga hästi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on küll üüratu kokkuhoid. Spezzilt saad 37-ga kätte ja kohe (siis kui jõuab), mitte sügistormiks. Pluss tema poolt on nn müüja garantii ka kaasas, mida sa sealt hiinamaalt loomu poolest ei saa (tagasi saatmine on kallim vist isegi, kui seadme maksumus).

Peaks päris tainas olema, et sealt tellida (no offence)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on küll üüratu kokkuhoid. Spezzilt saad 37-ga kätte ja kohe (siis kui jõuab), mitte sügistormiks. Pluss tema poolt on nn müüja garantii ka kaasas, mida sa sealt hiinamaalt loomu poolest ei saa (tagasi saatmine on kallim vist isegi, kui seadme maksumus).

Peaks päris tainas olema, et sealt tellida (no offence)

 

    Jaa, täitsa nõus Spezz'lt saab täitsa  hea hinnaga.   kuigi ka tal pole kohe anda , on eeltellimus  (saabub ca 20.juuli).  Tegelt ma arvan et Fasttechist tellimiseks ei peagi päris tainas olema, sest üldiselt nad siiski mingit garantiid pakuvad  DOA (saabus kõngenuna).  Ja mis puutub TC seadmetesse siis lisaks kõigele on veel suur tõenäosus et mingi viga asjal külges on - TC veel toorevõitu asjandus tundub olema.

Enda kohta võin kinnitada et päris tainas ei ole, olen ka Spezz-lt asju ostnud.     :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on küll üüratu kokkuhoid. Spezzilt saad 37-ga kätte ja kohe (siis kui jõuab), mitte sügistormiks. Pluss tema poolt on nn müüja garantii ka kaasas, mida sa sealt hiinamaalt loomu poolest ei saa (tagasi saatmine on kallim vist isegi, kui seadme maksumus).

Peaks päris tainas olema, et sealt tellida (no offence)

Päris nii hull see asi pole

https://www.fasttech.com/pages/shipping-and-refund-policies

 

Üldiselt odavamate asjade puhul tahetakse ainult veenvaid fotosid ja antakse hinna ulatuses poe krediiti kui asendust ei soovi.

Omal pole õnneks kordagi vaja läinud, sest pole lauspraaaki saanud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Jaa, täitsa nõus Spezz'lt saab täitsa  hea hinnaga.   kuigi ka tal pole kohe anda , on eeltellimus  (saabub ca 20.juuli).  Tegelt ma arvan et Fasttechist tellimiseks ei peagi päris tainas olema, sest üldiselt nad siiski mingit garantiid pakuvad  DOA (saabus kõngenuna).  Ja mis puutub TC seadmetesse siis lisaks kõigele on veel suur tõenäosus et mingi viga asjal külges on - TC veel toorevõitu asjandus tundub olema.

Enda kohta võin kinnitada et päris tainas ei ole, olen ka Spezz-lt asju ostnud.     :-)

See ei olnudki mõeldud isiklikuna. Pigem üldiselt.

Ise TC-d kasutan juba +6 kuud ja väga rahul. Kuna dryburni ohtlikus juba tõestatud, siis see on TC-ga välistatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii hull see asi pole

https://www.fasttech.com/pages/shipping-and-refund-policies

 

Üldiselt odavamate asjade puhul tahetakse ainult veenvaid fotosid ja antakse hinna ulatuses poe krediiti kui asendust ei soovi.

Omal pole õnneks kordagi vaja läinud, sest pole lauspraaaki saanud :)

 

Ma olen saanud paar korda praaki .... esimese vastusega saadavad puu otsa kui uuesti kirjutad siis probleem ka lahendatakse.

Eelduseks ongi see, et suudad ise ilusti ära põhjendada ja pildistada, et pole sinu süü.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Latest News, Eleaf come out new item again-istick 100, they are coming soon. Welcome to inquire for more details.

(lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma usun, et see 100w ei tule kindlasti nii tilluke. Samuti loogika ütleb, et ka hind saab olema kõrgem kui ntx 50wsel. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...