Jump to content
E-sigareti foorum
Marc55

Eleaf iStick 40w TC

Recommended Posts

Nu ma usun, et see 100w ei tule kindlasti nii tilluke. Samuti loogika ütleb, et ka hind saab olema kõrgem kui ntx 50wsel.

 

http://vapingcheap.com/eleaf-istick-100w/

 

Edit:

 

Kui akud peab ise juurde ostma, siis tulebki peaaegu 50w hind kokku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis veel 1 100w mod ? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, ilma TC'ta =/

Ilma TC'ta on 100W suht mõtetu hetke turul. Võimsate 50 ja 100+++W modide võlu peaks just TC'ga välja tulema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind kui algajat huvitab selline asi. Mis point on üldse üle 50W modidel? Juba 40 vati juures läheb puff küllalt tuliseks. Kuda sa 100 vati juures tõmbad? See 40W istic on minuarust hüpersuper. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuleb osta õige clearo   8-)

Sikutan kangeri miniga ja nikkel occ koiliga. No ei näe vajadust üle 40W modil

Share this post


Link to post
Share on other sites

lammutamine on väga täpne "hulk,kogus, aeg" :idea:

Kogused jään võlgu kuna palju maitseid läbi proovitud tänu nikli katsetusele. 12.00 - 22.59 2posti akut järgi ja veel tehase vool ise pole laadinud. 40w on tc resiimis lukustatud ehk siis seda muuta ei saa.

Mind kui algajat huvitab selline asi. Mis point on üldse üle 50W modidel? Juba 40 vati juures läheb puff küllalt tuliseks. Kuda sa 100 vati juures tõmbad? See 40W istic on minuarust hüpersuper.

Arvasin samuti varem. Siis sain proovida kamry 200w 😈 istick hea igapäevaseks , aga kui tahad korralikult dripperit nautida siis peaks midagi vägevamat kamina äärel seisma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogused jään võlgu kuna palju maitseid läbi proovitud tänu nikli katsetusele. 12.00 - 22.59 2posti akut järgi ja veel tehase vool ise pole laadinud. 40w on tc resiimis lukustatud ehk siis seda muuta ei saa.

 

Arvasin samuti varem. Siis sain proovida kamry 200w istick hea igapäevaseks , aga kui tahad korralikult dripperit nautida siis peaks midagi vägevamat kamina äärel seisma.

Kahjuks ei saa ennast kokkutulekule sättida. Aga kindlasti tahaks tulevikus kogenumate nõu ja teadmisi kuulata. Ja miks ka mitte midagi üle 100W proovida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii siis tuli see eleaf istck 40w tc täna kohale,.... Tuli koos ijust 2 tangiga (nikkel coilidega), tank on hea koos oma m...rõngaga, rõngast ei kasuta kuna suur tuul mulle meeldib:-), 5,5 ml ää aurutatud ja aku tühi, samas veel tehase laadimine (eks hommen om näta kuis toimis uue aku laadimine). Esialgu om uus ja illos. Säädsen ohmid mitte 0,14 vaid 0,18 pääle ning kraadid 250 ning ennäe imet aur om hää ja lämmi mitte nigu 0,14 pääl (loe jahe puss). Eks uus päev annab arutust kas hää või mitte oli see ost. Samas on zero ja ipv d2 ka ää tellitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pakun, et see istick lendab kohe müüki, kui need teised kohal :D. Ära siis seda väga ära kriimusta, siis on müügiväärtus suurem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pakun, et see istick lendab kohe müüki, kui need teised kohal :D..

Miks? Kas sellega on mingeid tõsiseid probleeme?

 ( Mõtlesin ka backupiks ühe võtta / või siis D2. Aga kui minu vanast RDNA-st oluliselt kehvem, siis ei võta.. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal kuuaega kasutuses ja pole probleemi, ei usu et plahvataks, ainus mure tc kohapealt oleks, et mul oleks neid isticke vaja veel ehk kolm tükki. Kuna see mu ainuke masin kah, siis väga tc varianti ei kasuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku saab tyhjaks ju, doh     (facep)     (relv)

TC-ga saab 3x kiiremini kui kanthaliga? Minul saab ka TC-ga kiiremini aku tühjaks, aga mitte 3x kiiremini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei ütleks et niiiii kiiresti tühjaks saab (oleneb millega võrrelda). Algajale suht norm asi kui tahad tc ja sub proovida .Ja muidugi suurus mis paneb asja paika . Kui minukäest keegi küsiks soovitust et ala tahaks midagi enamat (eelnevalt tõmmanud ego pulka ) siis soovitaks IStick ja kangeri subtank mini väääga proo

Share this post


Link to post
Share on other sites

5ml 70vg/30pg aku täiega Tc modis 0,14 ohmi coil. Pole paha, homme proovin vw ga. Istick 50w 0,5 ohmut ja 25-30w saan u 17 ml ära aurutada aku täiega. Varu pilliks on hea masin :-), või siis kui sporti lähed tegema jne. Meeldivalt väike aparaat ei venita taskuid ää.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...