Jump to content
E-sigareti foorum
rahulik

Kas keegi oleks valmis ja võimeline eestis pakkuma remondi ja garantii töid

Recommended Posts

lugesin nüüd kõik uued postitused läbi, tundub, et mu eelmine post pani otse naela pihta, MÕTTETU tegevus.

 

asja liigutamine, kiibi hind (näiteks)+ töö= osta uus modi   ;)

 

ma ei näe siin hetkel turgu...ja seda turgu ka ei teki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaksite skysmoke ja nicorexi ka kliendiks saama, ego pulkade pluss kontakti ülespoole sikutamine annaks vähemalt igapäevaselt mingi pisikese raha kui parajasti midagi põnevamat remontida ei ole.

Aga hetkel mulle tundub, et võibolla oleks kõige parem mõne füüsilise poega läbi rääkida(Tallinnas vist ainult Marc55 kui kaks suurt välja jätta, aga võibolla oleks näiteks Spezz ka füüsilise poe avamisest huvitatud). Kuna alguses tõenäoliselt nii palju tööd pole, et täiskohaga parandaja palgale võtta ja poes ka klientidest järjekorda uks taga pole, siis võibolla võiks see inimene alguses 2 in 1 olla ehk nii müüa kui parandada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remondist veel selline hea näide. Sul on istick kestnud juba aasta ja aku hakkab surema. Muidu igati super pill ,aga ise vahetama ei hakka. Kas ostad uue aparaadi või maksad aku plus 10 eur töö ?

 

10€ sellise töö eest?
 
 
Palju sellest füüsiliselt töömehe tasku jõuab, 2-3€ kui arvestada maha riigimaksud, kaudsed kulud, omanikutulu jne? 

 

Teisalt kliendi jaoks maksab töö 10€ + aku 15€ + edasi-tagasi post 6€ = 31€ aasta vana modi eest :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ego pulkade pluss kontakti ülespoole sikutamine annaks vähemalt igapäevaselt mingi pisikese raha kui parajasti midagi põnevamat remontida ei ole.

remontijal on lihtsam sahtlist uus pulk anda     :D

kliendile kiirem ja odavam valik   ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

remontijal on lihtsam sahtlist uus pulk anda     :D

kliendile kiirem ja odavam valik   ;)

 

No see kontakti ülespoole sikutamine on nii lihtne liigutus, et tõenäoliselt õigustab ennast. Kui midagi tõsisemat katki on ja peab jootekolbi appi võtma, siis vist on tõesti lihtsam sahtlist uus anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kindel et lampvõimu lamp maksab rohkem kui jaapani kivi kondekast rääkimatta. Kuna nii lampe ega kondekaid ei toodeta sellist seerjat juba pea 30 aastat aga jaapani kive tuleb liinilt minutis 100 tk ja täpselt ühesugused kivid pea kõikides võimudes

 

Tahtsin öelda mitte seda kui palju midagi maksab ,vaid vea otsimine raskusest ja eri aparaatidest mis sull selleks peab olema tavalise multimeetri ja jootekolviga pole midagi teha . Vaevalt mingi erivarustust omav hakkab sul 50-100 euri maksvat vidinat remontima kui tal kulub selles 2h aega ja saab mingi 6 euri tööeest . Muidugi kui ma panen  nüüd mööda ja sa mõttled terve PCB vahetusest või 510 ja aku vahetusest ning juhtmete jootmisest  siis see on täiesti teine teema . Hobikorrast selliseid peaks olema küll .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

10€ sellise töö eest?

 

 

Palju sellest füüsiliselt töömehe tasku jõuab, 2-3€ kui arvestada maha riigimaksud, kaudsed kulud, omanikutulu jne?

 

Teisalt kliendi jaoks maksab töö 10€ + aku 15€ + edasi-tagasi post 6€ = 31€ aasta vana modi eest :D

Mõtetu näide. Sest usun et, sa isiklikult kriibiks juba ära oma ekraani siis laseksid vaiba noa üle skeemi ja kindlasti lõikaksid ka näppu. Sobib selline võrdlus? Oskaja selline 😁

Ma ei soovi kellegile halvasti midagi öelda ,aga intrikante ja ninatarkasi ei salli. Kui endal pea ei tööta ja iga rivist väljas toote kohe uue ostad siis ei oska midagi muud öelda kui lollidelt tulebki raha ära võtta. Anna teada kui kodus midagi rikki läheb viin tasuta ära, mõtle kui hea diil 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah seda ka arvestada, et research on jõle kiire. Seeriad uuenevad nii kiiresti, et selle asemel et remonti viia ostad juba uue, rohkemate funktsioonidega uuema seeria isendi. Sx ja vaporshark on ka muidugi turgu siis kui seade juba aastakese täis.

No enamus asjadele tegelikult on järelturgu ma arvan. EGO pulgad ja CE atit välja jätta :D. Järelturu pealt on ka kindlasti uusi tulemas kes kahtlevad ja uut ei raatsi osta. Ega see Eestlane nüüd nii rikas ka pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtetu näide. Sest usun et, sa isiklikult kriibiks juba ära oma ekraani siis laseksid vaiba noa üle skeemi ja kindlasti lõikaksid ka näppu. Sobib selline võrdlus? Oskaja selline

Ma ei soovi kellegile halvasti midagi öelda ,aga intrikante ja ninatarkasi ei salli. Kui endal pea ei tööta ja iga rivist väljas toote kohe uue ostad siis ei oska midagi muud öelda kui lollidelt tulebki raha ära võtta. Anna teada kui kodus midagi rikki läheb viin tasuta ära, mõtle kui hea diil

Kui argumente pole, lähed isiklikuks? Pead kahjuks pettuma, sest erinevalt nii mõnestki pole ma mingi kobakäpp ning jootekolb erinevad mõõteriistad on tööriistakapis aastakümneid kindlal kohal.

Tänu kogemustele julgengi tähelepanu juhtida asjaolule, et kui sa ise konkreetseid oskusi ei oma, pole mõtet roosas mullis hõljuda ja valearvestusi teha. Aga edu sellegi poolest.

 

EDIT: Veel üks kinnitus, et idee ei pea vett. Uued ja paremad asjad tulevad (heade hindadega) kiiresti peale:

Authentic Eleaf iStick 40W 2600mAh Temperature Control VW APV Box Mod

EUR 25.91

https://www.fasttech.com/products/3032/10011027/2642000-authentic-eleaf-istick-40w-2600mah-temperature

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi teab, mis tootjatel ja müüjatel see piir tavaliselt on, millest kallima remondi hinna puhul antakse uus seade mitte ei hakata remontima? Mul endal(ptüi-ptüi-ptüi) pole veel vajadust olnud mõnda odavamat tehnikavidinat garantiisse viia.

 

Aga lihtsalt natuke arvutamist....

Mees kellel on pea otsas ja käed ka tagumikust välja ei kasva, miinimumpalgaga tööd ei tee. No oletame, et ta on palgasooviga suhteliselt tagasihoidlik ja lepib 1000€ bruto ehk kogukulu tööandjale ca 1400€. Ümmarguselt oleks selle mehe töötund tööandjale siis 8€ ja sedagi eeldusel, et järjekord on ukse taga ehk inimene on 100% tööajast hõiavtud(enamasti suht ebareaalne). Kui lisame veel selle, et töötajale on ka puhkus ette nähtud, läheb see number juba 9€-ni. Lisanduvad kulud ruumidele ja töövahenditele ning administratiivkulud(kulud raamatupidamisele, logistikale jms.) ning tööandja kasum. No tagasihoidlikult võime öelda, et 12€ tund. Ehk eraisikust kliendile 14.40, kuna lisandub käibemaks. Aga see oli selline väga tagasihoidlik ja idealistlik arvutus, reaalsuses tuleks tunni hind koos käibega pigem 20-25€ kanti.

Eks siit võib igaüks ise edasi mõelda, kas 30€ maksva asja parandamisel on mõtet eriti kui sinna veel lisaks mõnda varuosa on vaja.

Selleks ühes eelmises postituses pakkusingi, et pigem toimiks see, kui füüsilises poes on müüja, kes on võimeline lihtsamaid asju ka remontima.

See on muidugi teine teema, kui seada eesmärk kogu baltikumi hõlmav hoolduskeskus teha ja tootjatega lepingud taha saada. Aga sellise plaani korral peab arvestama, et selle asja käimasaamine nõuab päris palju aega ja raha ning vähemalt esimese aasta töötab see firma tõenäoliselt kahjumiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...