Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

Evic-VTC mini

Recommended Posts

Minu puhul sai kaalukeeleks, et IPV D2 on probleemne Kanthaliga (does NO stepdown in power mode). 

Lisaks laseb eVic softi uuendada ja ekraan tundub selgem :)

 

 

Kas softi uuendus mõnda modi paremaks on teinud ?  Tundub kuidagi tilu-lilu olema.  Kui mod ikka on ettenähtud 60W  paugutama, siis vist  softi upgradega loota 100w  oleks liialdus. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kavatse siin kellelegi midagi tõestama hakata, igaüks on vaba ostma, mida heaks arvab :D

Mis softi uuendamisse puutub, siis see ei pea tähendama võimsuse tõusu vaid nt TC toetust uutele coili materjalidele jms :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuskilt ülevaatest jäi silma, et VTC Mini pidi hakkama sooritusvõimet kaotama kui aku on üle poole tühjenenud. Võibolla viimane softi uuendus parandas selle vea ära. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTC minid saabuvad neljapäeval-reedel.

Ei ole full kitid, on ilma clearota. Hind selgub homse päeva jooksul

Saabusid siis ja said kohe otsa ka? Mõtlesin ka omale miskit sebida, aga võta näpust. Millal juurde tuleb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On jah, ennem just vaatasin ja polnud...ei tea, kas võttis mälust lehe ve...?

Sama siin, vaatasin, et juba oli otsas aga nüüd jah olemas ja tellitud. Fasttech paneb alles kuu aja pärast posti, aga ma ei ole selles nii kindel. Ühest kuust võib vabalt 2 saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siin, vaatasin, et juba oli otsas aga nüüd jah olemas ja tellitud. Fasttech paneb alles kuu aja pärast posti, aga ma ei ole selles nii kindel. Ühest kuust võib vabalt 2 saada.

Tundub, et kohe ongi otsas, näitab, et viimane laos :) Samas, kes ikkagi tahab, siis on ka alternatiive, näiteks Maitsevaur.ee või epiip.ee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et kohe ongi otsas, näitab, et viimane laos :) Samas, kes ikkagi tahab, siis on ka alternatiive, näiteks Maitsevaur.ee või epiip.ee

Ja ongi otsas, võtsin selle viimase ära :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain ka enda oma kätte, sigarahul. kohe hakkan koili keerama...

Ma ka rahul. Mõnusalt pisikene on ja hea näeb välja ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...