Jump to content
E-sigareti foorum
Speal

E vedeliku valmistamine

Recommended Posts

Tere!

 

Sooviks teada kust kohast Eestis saaks osta "diluted nicotine" ehk vedelat nikotiini?

Või siis baasvedelikke kuhu on nikotiin juba hulka segatud? (Välismaal müüakse küll nikotiinga maitsestamata baasvedelikke)

 

Kuna aurutan päevas 5-10ml vedelikku siis läheb see lõbu kallimaks kui analoogide suitsetamine...

Seega soovikski ise vedelikke kokku segada.

 

Kõik ideed oodatud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin enamus nendest ennem läbi kui siia foorumisse üldse kasutaja regasin...

Vaatasin nüüd uuesti ja leian ikka ainult ilma nikotiinita baasvedelikke...

Ja kuskilt ei leia ka eraldi nikotiini mida võiks siis baasvedeliku hulka segada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valmis nikotiinisisaldusega baasid on ju olemas. Valid VG/PG suhte ja siis kanguse. Meil on vähemalt nii.

No võtame näiteks selle toote http://www.maitsevaur.ee/e-vedelikud/survival-baasvedelikud/survival-baasvedelik-70pg-30vg-125ml

 

Näen seal kõrval valikut tugevus, aga kuidas sellest aru peaks saama? Välismaa e-poodides on konkreetselt valikud 24mg,36mg,48mg jne. Sisaldus siis 1ml vedeliku kohta.

 

Aga kuidas sellest teie "tugevuse" valikust aru peaks saama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on seal sellest ajast, kui polnud kindel, kas riigikohtu otsus on kindlalt lubanud nikotiiniga müügi. 0,3 tähendab siis 3mg kangust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on seal sellest ajast, kui polnud kindel, kas riigikohtu otsus on kindlalt lubanud nikotiiniga müügi. 0,3 tähendab siis 3mg kangust.

Aaa :) no 1.8 on siis 18mg 1ml kohta? Voi kogu sisaldus on 18mg

Suured tänud igaljuhul!

 

Oletame, et ma tahan teha 10ml suvalise maitsega vedelikku siis lihtsalt võtan 10ml seda baasvedelikku, lisan paar tilka maitsestajat ja ongi valmis 10ml 18mg nikotiini sisaldusega vedelikku? Või tuleb seda omakorda millegagi lahjendada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mõistlik oleks vist osta 0mg nikotiini sisaldusega VG ja PG baasid lisaks, et lahjendada nikotiiniga baasi? Sest tegelikult ma tahaks 12mg sisaldusega vedelikku.

 

Milliseid firmade maitsestajaid oskate soovitada või mida võiks proovida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

12mg baasid on ka valmiskujul olemas ju :)

Noo ma tahaks ikka teie 70/30 survival baasi ja seal valikutes ainult 3 ja 18.

Või on teil ehk lähiajal tulemas 12mg segu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kutid, mul sahtlis vedeleb üks tühjaks imetud pudel, kunagi sõber segas.. Aga enne kui ise ka (kunagivarsti) proovin midagi segada, siis oleks vaja tuvastada, mitu ML see pudel olla võiks? Te spetsialistid panete puusalt nagunii  :D
Võrdluseks kõrval 12ML
233ae56a40d5fca40c8a155edc3a79e5.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üllatus üllatus, aga 30ml tõesti :D Pisikese 5ml süstlaga sain 6x sisse lüüa. Kui võrrelda Speali ja minu pilti, siis mul on see pudel selle 20ml oma jämedune, aga hulga pikem..  Kui nüüd minu pilti veel vaadata, siis 20ML vs 12ML kõrval ei tundu reaalsena ka.. Okei, asi selge.. Peaks nüüd varsti oma elu esimese mahla ka valmis segama :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii, segasin ka oma esimesed vedelikud kokku ja capella juicy orange maitsestajaga tõmmatavat asja küll ei saa...

Ei saa aru mis valesti teen või mis sellele veel lisama peaks, et sellist rõvedat kuiva keemia järelmaitset ei jääks?

Ei saa ka aru kas see imelik kuiv maitse on äkki hoopis baasi maitse? Et äkki panen liiga vähe maitsestajat? Kuigi proovisin 10ml kohta 0.5ml maitsestajat ja 1ml maitsestajat... Igatipidi mingi imelik järelmaitse. Ei ole nagu sellist puhast maitset nagu poevedelikkudega.

 

On kellegil kokkupuuteid selle maitsestajaga? Oskate ehk soovitada mingeid lisandeid mis aitaks parema lópptulemuse saavutada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lase segul seista 4-5 päeva,siis kaob see keemiline maitse ära.Mõni maitse tahab veel kauem laagerduda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sa täpselt kokku segasid?

50/50 survival baas ja capella juicy orange.

 

Muidu lasin seista paar päeva ja pole paremaks läind. Ei julgegi rohkem valmis segada hetkel, ootan siis nädal vms ja vaatan kas maitse on paremaks läind.

 

 

Keegi mingeid retsepte oskab soovitada?

 

Olemas on:

 

50/50 survival baas

Capella juicy orange

Capella sweet strawberry

Capella double watermelon

 

 

Annab nende maitsetega midsgi normaalset kokku kompunnida?

Kas kõiki neid maitseid kokku tasub segada? Kannataks selline vedelik tõmmata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...