Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kasutajapiip

eVic-VTC Mini sättimine

Recommended Posts

Tere!

 

Ostin endale eVic-VTC Mini ja VT Atomizer.

Alguses arvasin, et selle reguleerimie ei ole hullu midagi, aga ikkagi ei saa sotti.

Endal on Ti-coil sees ja programm on ka TI oma ja maru kange on ja hakkab kurugule. 
On kellegil selline aparaat ja oskab aidata, et kuidas või mis oleks kõige parem. 

Kas Ti programm või bypass mod. 

 

Suured tänud ette!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii on raske midagi arvata. Mis võimsus, mis temperatuur, mis kangusega ja mis vedelik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ku TI coil siis PEAB Ti programm olema.
Kui Ni coil siis PEAB Ni programm olema.
Bypassi sellisel juhul kasutada ei tohi. 
Esmalt lase atomiseril ja modil maha jahtuda pane Ti reziimi mõõdab takistuse ära ja siis pane takistus lukku.

Säti temperatuur ~190c kanti ja vatid näiteks 25W peale .... ja siis nende kahe numbriga mängides sätid, et aur oleks sulle meeldiv (kui TC osa ilusti töötab võib watid teoorias põhja panna).
Minu kogemusel 240C on suht lagi kuhu TC saab reguleerida kui sealt üle siis läheb kõrbema.

 

Mis vahekorras VG/PG mahla kasutad?
Kui eelmine seade oli sul märksa nõrgem siis seal sa kurgule hakkavat PG ja nikotiini nii palju ei tundnud .... kui nüüd sama mahla paned võimsamasse seadmesse on kurgu laks palju suurem.
Ehk siis võimalik, et pead väiksema PG ja nikotiini sisaldusega mahla valima.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ummm Ti coiliga 0.4ohm küll minu teda olla ei tohiks.
18mg/ml on selle seadmega ikka jõhkralt kange minu arvates.

EDIT: Ti takistus peaks jääma 0.05-1.0ohm vahele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atomizer näitab toas 0.40, on see ok?

Kasutan 18mg/ml  PG on 65 ja VG on 35

Eelmine seade oli natukene nõrgem.

18 mg/ml on killer. 3-6 mg/ml oleks ok sellise setupiga. VG/PG suhe on ka liiga PG poole kaldu, see tekitab kõva kurgulaksu. Nii et tõmba see mahl om vana setupiga ära ja osta uus mahl, peaks oluliselt mõnusam olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 mg/ml on killer. 3-6 mg/ml oleks ok sellise setupiga. VG/PG suhe on ka liiga PG poole kaldu, see tekitab kõva kurgulaksu. Nii et tõmba see mahl om vana setupiga ära ja osta uus mahl, peaks oluliselt mõnusam olema

 

Põhimõtteliselt võib ka VG 0 baasi osta ja sellega lahjendada

Share this post


Link to post
Share on other sites

9mg on ka ok kui oled alustaja, aga üle selle on ikka overkill, osta spezz.ee'st, maitsevaur.ee.st või epiip.ee-st omale 0 baasi ja lahjenda pooleks. Aga, et sind aidata on vaja veel teada, et kas sul on tehasecoil või ise keerasid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see on näiteks ego one mega siis selle ti coil ongi 0.4

Delta 2 ti coil on lausa 0.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehasecoil on ja on TI coil ikka ja. Siis tuleb osta 0 baasi ja lahjendada. Ego one mega jep Kala.

Aga kui panen Ni sisse, mis võiks olla selle C ja W?

9mg on ka ok kui oled alustaja, aga üle selle on ikka overkill, osta spezz.ee'st, maitsevaur.ee.st või epiip.ee-st omale 0 baasi ja lahjenda pooleks. Aga, et sind aidata on vaja veel teada, et kas sul on tehasecoil või ise keerasid?

Tehasecoil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni coiliga paned MODi Ni reziimi ja suures plaanis peaks watid ja kraadid olema suht samad mis Ti puhul. Aga alustada võid nii ca 25-30W ja 200C juurest ja siis vastavalt subjektiivsele eelistusele hakkama seal peale või maha keerama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni coiliga paned MODi Ni reziimi ja suures plaanis peaks watid ja kraadid olema suht samad mis Ti puhul. Aga alustada võid nii ca 25-30W ja 200C juurest ja siis vastavalt subjektiivsele eelistusele hakkama seal peale või maha keerama.

 Ostsin nüüd PG/VG 50:50 ja kas siis seda lisane juurde vedelikule? 18MG on vedelik, siis lihtsalt jagan auruti paagis ära selle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

parem võta eraldi pudel,tõmba süstlaga lörts 18mg-d teine samasuur lörts 0mg-d,loksuta korralikult ja ongi 9mg valmis

Share this post


Link to post
Share on other sites

parem võta eraldi pudel,tõmba süstlaga lörts 18mg-d teine samasuur lörts 0mg-d,loksuta korralikult ja ongi 9mg valmis

Hetkl tllisin vedeliku pg 65 vg25 et lisan sinna pg 50 vg50 juurde, läheb lahjemaks ja tuleb tossu juurde? Kuna uuem masin ja võimsam siis vist ei toida nii väike vg ära.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masinas pole probleem vaid sinu kurgus/harjumises.

Mul juhtus selline lugu:

niikaua kui kohvi kallasin endale ja tüdrukutega lobisesin, näppas meie autojuht Dima laualt minu piibu ja tõmbas mõnusa lahmaka sealt.

Pöörasin ringi hirmsa köhimise peale - mees oli täitsa lämbumas. Ise räägib et on hea piip küll ja mõnus mahe maitse aga hirmus kange kurat!

Dima ise suitsetab analoogi mingi 25a.

Piibuks oli rdna, miski 30W-ga ja K4 sees 6mg Snake Oil. Seega mitte midagi ekstreemset minu jaoks..


Mis ma tahan öelda- ega vägev varustus ei kohusta sind täie võimsusega ia toasuuruseid aurupilvi puhuma. Tõmba nii et ise ka naudid. Kui liiga kange siis kasuta väiksema õhuga tanki. Või siis sellist millel saab hästi reguleerida õhku. Näiteks Subtank Mini on väga mitmekülgne ja kõige väiksema õhuauguga just selline mõnus "aeglase tõmbamise" riist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkl tllisin vedeliku pg 65 vg25 et lisan sinna pg 50 vg50 juurde, läheb lahjemaks ja tuleb tossu juurde? Kuna uuem masin ja võimsam siis vist ei toida nii väike vg ära.?

Juurde tellitud vedelik on ikka 0mg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masinas pole probleem vaid sinu kurgus/harjumises.

Mul juhtus selline lugu:

niikaua kui kohvi kallasin endale ja tüdrukutega lobisesin, näppas meie autojuht Dima laualt minu piibu ja tõmbas mõnusa lahmaka sealt.

Pöörasin ringi hirmsa köhimise peale - mees oli täitsa lämbumas. Ise räägib et on hea piip küll ja mõnus mahe maitse aga hirmus kange kurat!

Dima ise suitsetab analoogi mingi 25a.

Piibuks oli rdna, miski 30W-ga ja K4 sees 6mg Snake Oil. Seega mitte midagi ekstreemset minu jaoks..

Mis ma tahan öelda- ega vägev varustus ei kohusta sind täie võimsusega ia toasuuruseid aurupilvi puhuma. Tõmba nii et ise ka naudid. Kui liiga kange siis kasuta väiksema õhuga tanki. Või siis sellist millel saab hästi reguleerida õhku. Näiteks Subtank Mini on väga mitmekülgne ja kõige väiksema õhuauguga just selline mõnus "aeglase tõmbamise" riist.

 

No pakun et see Dima lugu polnud väga otseselt vedeliku nikotiinisisaldusega seotud vaid pigem see, et kui võimekamast seadmest üks korralik kopsukas tõmmata, siis paneb see igaühe köhima kes enne veipinud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. et kui võimekamast seadmest üks korralik kopsukas tõmmata, siis paneb see igaühe köhima kes enne veipinud ei ole.

.. või on veipinud palju nõrgemate pulkadega. Mida ma tahtsingi teemaalgatajale öelda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...