Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

VapeCast - Arutelud veipimisest otseülekandes

Recommended Posts

Ok Mina seda vaadat ei suuda :| .

Need 20-30sec mis suutsin vaadata... nende põhjal saab öelda, et jah et heli ikka paras saast oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaata positiivsema poole pealt. Kehv heli sunnib kõrvu teritama ja tähelepanelikumalt kuulama, seega jõuab sõnum paremini kohale. Ja nagu Murphy ütleb - kui asi oli väärt tegemist, on ta ka väärt ümbertegemist. Sellel üritusel on nii potensiaali kui ka arenguruumi.

Jõudu tegijatele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok Mina seda vaadat ei suuda :| .

Need 20-30sec mis suutsin vaadata... nende põhjal saab öelda, et jah et heli ikka paras saast oli.

Ega jah vilets pilt ja heli tegi suurele mehele vähe liiga küll, täiesti arusaadav sinust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minuarust väga äge aga külaliste hääled olid jube tasased, vbla asi mikrofonides vbla minus, aga Vapein'i tegelaste hääled käisid teistest küllaltki palju üle. Järgmine kord võiks heli seadetega veidi mängida, äkki saab paika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav on aga see, et skype kõnes oli heli tegelikult hea ja selge, samuti pilt ja hääl jooksid sünkroonis

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Peab jah uurima seda heli asja. Ma kardan, et vapin ei lasknud skypest otse heli capture programmi (heli kaardi pealt siis) vaid läks läbi kõlarite.

Lisaks minu pilt tuli ühest arvutist ja heli teisest ... sest muidu läks kajama ja vilisema kogu asi.... olime ju samas ruumis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab jah uurima seda heli asja. Ma kardan, et vapin ei lasknud skypest otse heli capture programmi (heli kaardi pealt siis) vaid läks läbi kõlarite.

Lisaks minu pilt tuli ühest arvutist ja heli teisest ... sest muidu läks kajama ja vilisema kogu asi.... olime ju samas ruumis.

Lasin sedasi, kuidas OBS by default laseb, ehk ta peaks võtma nii, nagu arvutisse sisse tuleb, mitte kõlarist läbi mikri. Tasuta põlve otsas ongi keeruline sellist asja teha, aga uurin puurin variante veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, keerulisem variant on see, et igaüks salvestab oma heli ja saadab uploaderile, kes selle sünki ajab. Ehk siis kui salvestus käima läheb, teevad kõik kõva plaksu käega nii, et seda on hästi kuulda ja näha. Siis lihtne sünki ajada ;)

 

P.S. Pole veel vaadata jõudnud, vaid algust veidi. Proovin täna ära vaadata. Mõnus ettevõtmine, ei paneks ise ka kätt ette osalemisele mõnikord :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Või siis on variant, et iga osaleja hangib endale talutava helikvaliteediga mikrofoni, ei pea olema midagi kallist ega fancyt.

Eee ei ole mikrites teema hetkel. Seal on ka arengu ruumi aga ma tean milline heli jõuab nii minu kui virko masinast üle skype teisteni ja see ei ole see mis YT'sse jõudis.

Meil jutukas mingid härrad on nende ülekannetega erinevatel (mõni päris kõrgel) tasemetel kokku puutund. Katsun uurida kuidas peaks olema või saab muud moodi abi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, vaatasin vapecasti ära ja tubli töö (Y) Kindlasti peaks seda jätkama, saab infot jagada inimestele, kes seda tahavad/vajavad (Y)

Mehaaniliste kohta on mingi informatiivne video olemas koos oomiseaduste ja asjadega meie lehel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänaseks õhtuks link: https://www.youtube.com/channel/UCytz2HwJf1wlHlXkc9JZhDg/live

 

Sama link peaks toimima ka edaspidi

 

Tänasel jutustamisel osalevad:

 

Olle ja Enel - vapein.eu

Virko - esuitsud.ee

René - maitsevaur.ee

härra vikat - aktiivne foorumlane, e-suits.eu

härra old - aktiivne foorumlane, e-suits.eu

 

Teemad, mida arutleme on peamiselt kuidas erinevad vedelikud ja coilid omavahel läbi saavad, kuidas erineva PG/VG vahekorraga vedelikud toimivad, missuguseid coile on tehase poolt olemas, missuguseid ise ehitatakse ja missuguseid erinevaid traate kasutatakse.

Seekord väga seadustesse ja regulatsioonidesse arutlustega ei lasku, kuna järgmisel reedel on vestluses osalemas Zdenek Klofac Tšehhist, kes on Five Pawns-i esindaja EU-s, siis räägime ilmselt suurema osa ajast sellest, mis e-sigarettide ja vedelikega hetkel toimub ja mis on tulevikuplaanid. See cast saab olema inglisekeelne.

 

Küsimusi paluks seekord küsida teemakohaselt    (psühho)

 

Julgustan kõiki huvilisi edaspidistes vestlustes osalema, kes arvab, et tahab otsepildis sõna sekka öelda, andke mulle sellest teada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, johhaidii, ülekande mõttes läks asi aia taha, suurimad vabandused :(

leiab uue lahenduse järgmiseks nädalaks, seni putitan järelvaatamise kallal.

Kaks probleemi esines, netiühendus vedas alt ja minu hääl ei jõudnud youtubesse.

Järelvaatamise video on iseenesest fain, läheb veidike aega, kuna panen enda jutu

peale subtiitrid :D

 

Siiski, suured tänud old, vikat, Virko ja René, et leidsite aega osalemiseks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...