Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
sa5555

Mahla probleem?

Recommended Posts

Tere!

Mulle meeldib veipida kõrgema pg sisaldusega mahlasid (liiga vedel?). Subtank rba on maitse suurepärane, aga kipub lekkima kohati õhuavadest vedeliku. Vatti panen mõõdukalt coilile. Piisavalt palju panen vatti, et coilist saab läbi libistada, aga piisavalt vähe, et dry hiti ei tuleks. Keeran tavalisi single coile 28 kanthalist. Watte on kuskil 25-40w 0.6/0.4 ohm coiliga. Netist teiste setupide pilte vaadates tundub, et mul peaks kõik timm olema. Tavacoilidega ei paista nii palju lekivat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi natuke rohkem vatti panna.... just mahlaaukude juurde. See on iga buildiga häda, et paned palju - saad dry hiti, paned vähe - hakkab lekkima. Ehk selle pead katse-eksituse meetodil leidma, mis sinu setupi puhul õige kogus on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tavacoil" = tehase coil?
Tänapäevased tehasekoilid ongi üldjuhul tihedamad, kui ise keeratud ja vikitud koilid, sest tootmisel kasutatakse vikkimisel tihedamakiulisemaid materjale, kui tavaline puuvillavatt.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tavacoil" = tehase coil?-jah

Korda sai ta igatahes. Asi polnud minus.Sai pandud alla teine kangeri alumine osa ja rba coil. Viga kadus ära..  Ei ole eriti rahul Kangeriga ikka. Koguaeg nende toodanguga jama alates pro tankist. Kas Aspire Triton koos rba kitiga oleks normaalne või oskate midagi muud soovitada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nendest RBA-dest, mis ise proovinud olen, on ainult ego one olnud suht lollikindel ehk töötab ja andestab vead. Aga see on jälle suht kinnise tõmbega ehk otse kopsu tõmbamiseks ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ise ehitad siis need tehase coil + rba on paras jama, ehk siis see rba on nagu siuke lisa mida hea tahtmise juures saab kasutada.
Kui ise ehitamine põhiline siis soovitaks ikka mõnda paaki mis ongi AINULT ise ehitamise jaoks mõeldud.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ise ehitad siis need tehase coil + rba on paras jama, ehk siis see rba on nagu siuke lisa mida hea tahtmise juures saab kasutada.

Kui ise ehitamine põhiline siis soovitaks ikka mõnda paaki mis ongi AINULT ise ehitamise jaoks mõeldud.

 

 

 

Vaidlen vastu. Näiteks TFV4 on ise ehitamise jaoks igati OK kuigi sellele saab ka tehasecoile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samuti on väga kasutajasõbralik ning lihtne ehitada ülalnimetatud Subtank Mini ja selle RBA on vähemalt minu jaoks igal juhul etem, kui tehasekoilid ning ilma häbenemata väidan, et minul läheb juba teine aasta sellega ja olen täiesti rahul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaidlen vastu. Näiteks TFV4 on ise ehitamise jaoks igati OK kuigi sellele saab ka tehasecoile.

Erand kinnitab alati reeglit :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegiM- Ei vaidle vastugi, maitse asi. Langeb valikusse ilmselt Aromamizer 6ml rdta või Geekvape griffin 6ml.


Edit: Korras. Griffin olemas. Rahul asjaga. Teema sulgeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...