Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kirp

Tagasi augus, palun abi.

Recommended Posts

Nonii, tere kaasmaalased.

 

Sain tükk aega ilma oldud kõigest, aga järsku tuli mingi suur pidude hooaeg ning see ahvatles analoogi juurde tagasi :( Et asi hulluks kätte ei läheks, siis ilmselt võtaks piibu uuesti käsile kiiresti.

Ma ei ole viimase aja trendidega absoluuuutselt kursis enam, mis hea mis mitte jne. Varem kasutasin DNA40 modi ja Kaifyn clearot aga arvan et esialgu ma ei viitsi kohe ise coilide meisterdamisega peale hakata.

Seoses selle eelnevaga siis palun andke nõu millega oleks mõistlik jätkata veipimist. Kindlasti võiks olla ikka elektrooniline mod reguleeritava wati võimalusega. clearo oleks tore kui on pealt täitmise võimalus ja airflow kontrolli võimalusega (uuematel vist ilmselt see kõigil).

Lisaks võib pakkuda mingit aparatuuri ka naisterahva jaoks.

 

Suured tänud igasuguse abi eest!

Tanel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, tere kaasmaalased.

 

Sain tükk aega ilma oldud kõigest, aga järsku tuli mingi suur pidude hooaeg ning see ahvatles analoogi juurde tagasi :( Et asi hulluks kätte ei läheks, siis ilmselt võtaks piibu uuesti käsile kiiresti.

Ma ei ole viimase aja trendidega absoluuuutselt kursis enam, mis hea mis mitte jne. Varem kasutasin DNA40 modi ja Kaifyn clearot aga arvan et esialgu ma ei viitsi kohe ise coilide meisterdamisega peale hakata.

Seoses selle eelnevaga siis palun andke nõu millega oleks mõistlik jätkata veipimist. Kindlasti võiks olla ikka elektrooniline mod reguleeritava wati võimalusega. clearo oleks tore kui on pealt täitmise võimalus ja airflow kontrolli võimalusega (uuematel vist ilmselt see kõigil).

Lisaks võib pakkuda mingit aparatuuri ka naisterahva jaoks.

 

Suured tänud igasuguse abi eest!

Tanel

Tere

 

DNA40+Kayfun tänaseni ok kombo. Ma alles nv andsin oma vana sahtlipõhjas vedeleva rDNA naisele. Ta väga häppi.

iStick Picost olen head kuulnud.

Tehase coilidega kokkupuude puudub. 

 

Endal on Crius - vedeliku+õhu reguleerimisvõimalusega ja lihtsalt täidetav paak. Ainus miinus ilmselt - tehasecoile ei saa kasutada. 

 

Äkki mõni suurema raudvaraga mees võtaks sõna? Mul juba 1,5a sama clearo+mod. e-sigareti mõistes liigun ma uunikumiga ringi siis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui "vana kooli mehena" harrastad M2L tõmmata, ega siis palju valida polegi. Vb-olla ehk Eleaf iStick MELO III või MELO III Mini millele on coile igaks elujuhtumiks (0,2-1,8ohmi), kuigi vist ainult Hiinast tellides (vana hea FT abiks).

 

M2L jaoks pole vaja poolikut tellist taskusse toppida, nii et peaks sobima juba mainitud iStick Pico, aga miks mitte ka eVic VTC Mini või uus eVic Primo Mini.

 

Jõudu võitluses tubakakuradiga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suured tänud teile. lähen vist täna epiibu poest ka läbi ja sirvin seal veits. tegutseda on kiirelt vaja sest analoogi pakk on juba taskusse libistanud ennast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pooldaks ka Eleafi iSticki. Coile erinevas valikus ja hea väike pisike kaasas kandmiseks, samuti võimsust küllalt. Aga eelistaks vast 4ml Melo 3, siis ei pea täitma nii tihti, kui stock 2ml Melot. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...