Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Viimane nädal
 2. Üks artikkel

  https://www.err.ee/940460/eelnou-seab-kuumutatud-tubakatooted-tavasigaretiga-uhele-pulgale
 3. Coili keeramine/Takistus

  Paistab nii tõesti, keerasin ühe 3mm coili 26ga*3+36ga ja sain mingi 0,2 ohmi, see oleks täitsa ok.
 4. Coili keeramine/Takistus

  Klapib enam-vähem. See on imo pigem single coili clapton.
 5. Üks artikkel

  Uus sotsiaalkomisjon juba möllab .... Samas pean ma oluliseks, et nii e-sigarettide kui ka kuumutatud tubakatoodete valdkond saaks ruttu reguleeritud ja kahe eelnõu menetlemine toimuks võimalikult paralleelselt,“ rääkis Mölder https://www.riigikogu.ee/pressiteated/sotsiaalkomisjon-et-et/sotsiaalkomisjon-saatis-salatubaka-levikut-takistava-seaduse-eelnou-esimesele-lugemisele/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RiigikoguPressiteated+(Riigikogu+pressiteated)
 6. Varasemad
 7. Coili keeramine/Takistus

  Vaatasin steam-engine-st ja tuhkagi ei saanud aru. Otsisin google-st ja põhimõtteliselt selle traadiga 0,3 ohmi on võimatu. Tegin dual spaced 3mm coili (4keerdu) ja sain 0,09 ohmi. Tulistan Siriusega 57w ja käib kah. Veider on see, et Sirius 0,1 ohmist alla ei peaks minema aga näe 0,09 kõlbab ka.
 8. Coili keeramine/Takistus

  Mida steam-engine.org pakub? On selline kooslus võimalik? Lihtsalt küsin, praktiline kogemus puudub...
 9. Coili keeramine/Takistus

  Eile ostsin esimest korda N80 traati, täpsemalt siis N80 Fused Clapton 26ga*3+36ga. Täna üritasin coili keerata aga kuidagi ei leia sobivat takistust, keerasin kaks coili 2,5mm 5 keerdu ja takistuseks 0,06ohmi ning kaks coili 3mm 7 keerdu 0,07 ohmi. Oskab keegi selgitada milles probleem, tahan takistust 0,3ohmi?
 10. Abi modi valikul

  Ma võrdlesin eesti poodidega ikka
 11. Ülereguleerimine teeb Eestist lapsehoidjariigi

  Igaüks, kes vähegi viitsib, teeb e-sigareti pealt pappi, ole ainult mees ja maksa...
 12. Abi modi valikul

  Riputa ülesse paar linki kus hinnad on norm?! Just vaatasin, hehhhh, unistage edasi .. . Hinnad sama ulmelised kui aastaid tagasi.
 13. See on üsna kurb jah eriti veipi osas. Üleüldse, see, et valitsus riputab midagi suure kella külge nagu praegu USAs ja hakkab liiga tugevalt sekkuma siis tehakse tihti sellega endale hoopis karuteene, sest reguleerimisega satub uudistesse ja sealt jõuab teadmine rohkemate inimesteni. Kui veipil oleks lubatud vaikselt eksisteerida, siis oleks maailmas hetkel sellel tarbijaid oluliselt vähem kui praegu.
 14. Toetatud. Sisu lahtikirjutuseks ehk niipalju, et Euroopa kodanikualgatuse korras nõutakse TPD 20 artikli "Elektroonilised sigaretid" tühistamist. Vajalik on 1 miljon häält ja künnise ületamine vähemalt 7 liikmesriigis. Eestist 4500 häält koguda polegi ehk võimatu. Allkirjade kogumine lõpeb 20.02.2020.
 15. Artikkel paraku vaid tellijale, Äkki keegi jutustab sisu ümber?
 16. Abi modi valikul

  Vaatan, et kunagi oli Skysmokes kirve hinnad Nüüd tundub nagu kõige kasulikum sealt osta nt. e sigarette
 17. Nagu ikka, nutsu tahetakse. Kas me tõesti tahame muuta oma lapsed ja üleüldiselt ühiskonna nõrgaks, mässides kõik vati sisse? Artikli pealkiri on 5+
 18. https://www.aripaev.ee/arvamused/2019/05/09/ingmar-kurg-ulereguleerimine-teeb-eestist-lapsehoidjariigi TOP5 tuli lihtsalt ... lausa TOP3 http://nannystateindex.org/
 19. Üks artikkel

  https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/varske-koolinoorte-terviseuuring-pooled-noortest-alustavad-suitsetamist-e-sigarist?id=86129541
 20. IJOY Capo Squonker + 21700 aku -35€

  Kas muidu see alles veel

 21. https://eci.ec.europa.eu/005/public/#/initiative Euroopale järele kaagutajad kanad nagu me oleme siin Eestis vape teemades, äkki on abi sellest kui EL-is midagi muutub.
 22. X-priv

  Kui erinevate aurustajatega sama jama, siis on seadme ühendus katki. Selleks peaks seadme lahti võtma. Ehk on mõni sõber/tuttav, kellele jootekolviga vehkida meeldib ja väikesed kruvikeerajad ning muud vajaminevad tööriistad olemas. Kui seade võrdlemisi uus, siis võib ka müüja poole pöörduda.
 23. X-priv

  Tester abiks.
 24. X-priv

  Otsi fb-st ülesse Priit Ilmoja, ehk ta saab aidata.
 25. X-priv

  Ju siis pead uue masina ostma.
 26. X-priv

  510 pinis ei tundu küll asi olevat.
 1. Lae edasi
×