Jump to content
E-sigareti foorum

M2ks

Tavakasutaja
 • Postitusi

  33
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Posts posted by M2ks


 1. Facbooki loosimise tema ei taha kaduda " vaata lugemata postitusi" alt ära kuidagi :roll:

  Mingi teema oli veel vahepeal nii yleval. Nyyd täpselt ei teagi, kas error on teemas või selles, et uhvo postitus on viimane.

  Aga kiiret pole, hyva jaani

  Püsib samamoodi lugemata postituste all, ära kaob vaid siis kui minna viimase postituse juurde, mitte lugemata postituse juurde. Olen tähele pannud, see kehtib kõigi üldteadeannete kohta. Ehk uhvo oskab selle põhjal midagi teha. (õlut)

 2. Värske kogemus veebruari lõpust näitas, et saab reisida küll. Kahe ego otsas oli mt3 ja vivi, turvakontrollis ei tehtud teist nägugi, mõlemad ääreni vedelikke täis. Varu läks loomulikult äraantavasse pagasisse.

  Huvi pärast küsin, et mis riikides?

   

  Välismaa foorumeid kammides tundub, et türgis keelatud esigaretid kuid samas seal käinud inimestel pole probleeme olnud .

  Käisin Taanis, tagasi Odensest Kopenhaagenisse minnes kohtusin rongis ilusa neiuga kellel samuti piip tossas :D kuigi seal vist müük keelatud.


 3. Kaua see kummilaadne asi peal püsib ja kust teda saab?

  Kestvust veel ei oska kommenteerida kuna alles 1 päev peal olnud. Mina ostsin ta siit http://www.plastidipest.ee/epood. Pead ei anna, aga ehk on ka mõnes auto varuosade poes olemas.
  Pajatan siis nüüd vastupidavusest - sobib küll, kui iga päev üle lasta. Ääred kulusid ära ja hakkas rulluma nagu kondoom. Kahju iseenesest, grip oli väga hea ja kinnaste vahelt ei libisenud kuhugi. Peab midagi muud välja mõtlema.

 4. Pilt siis värskelt värvimiselt tulnud egost. Paremal before ja vasakul after. Tüdinesin kroomist endast ja kuradima libe oli ta samuti. Nüüd tuli hea mõte kasutada relvakohvri projektist üle jäänud plastidip'i. Need, kes selle tootega kursis pole siis selgitan - tegu pole mitte värviga, vaid kummilaadse materjaliga spreypurgis. Samuti on seda ülilihtne eemaldada, sest koorub lihtsalt maha kui otsast tirida.

  Posted Image


 5. Feil feili teemas :D feilception. Täna juhtus ka esimene äpardus e-sigaretiga. Lennujaama minnes võtsin ego'd taskust välja ja viskasin läpaka kotti, et turvakontrollis taskud kiiremini tühjaks saaks. Ühte hakkasin kohe popsutama, teine jäigi läppari juurde. Nüüd avasin koti ja ennäe-pool paaki koti sisse imendunud. Õnneks läppar puhas ja lisaks sain veel tugeva maasikaaroomi kotile. :D(Y)


 6. pbusardo'l oli mingi keemiline test kit-tilgutas ühte asja siis teist ja lõpuks vahetas vedelik värvi ning värvi järgi pidi otsustama palju nikotiini on. Täpset tulemust ta kunagi ei saanud sellega, sest suht raske öelda kas on golden kollane või mingi päikese kollane. Baas vedelikke peaks veidi lihtsam testida olema kui valmisvedelikke mille värve on muudetud juba.

   

  E: video ka juurde

×
×
 • Create New...