Jump to content
E-sigareti foorum

Kontsik

Tavakasutaja
 • Postitusi

  45
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Posts posted by Kontsik


 1. Ka nüüd paar päeve Subtanki kasutanud. Esmine asi on see, et tõesti lekib klaasi alumine serv. Teine asi on see et järsku hakkas ainult dry hitte tulema. Üle 15w minna ei saa. Hetkel unustasin varucoilid sõbra juurde, et uut ei saa proovida. Võtsin lahti kuid vatt põletada ei ole saanud. Niiet hetkel on kahtluse all Walci Nana cream, mis tundub väga paks olevat, (enne tegin BB-d mida kannatas ka 35w-ga teha). Homme panen uue coili ja BB sisse ja vaatan mis saab.


 2. Oma 3.1 täidan järgneva tehnikaga:

  sõrm õhuaugu ette,

  kaas maha,

  vedelik sisse (peaaegu servani, vast 1-2 mm jääb puudu),

  kaas tagasi ja lõpuni peale,

  ümberpöörd (ca 2-3 sek, sõrm endiselt õhuava ees),

  sõrm õhuava eest ära (ca 1-2 sek),

  tagasi õigesse asendisse,

  puhun huulikusse ja pühin ära 1-2 tilka, mis väljuvad õhuaugust.

  Valmis. Auran. Vahest harva juhtub, et esimeste mahvidega luriseb, siis kordan puhumist.

  No ma keeran top capi paar pööret, nii et hakkab keermesse, pööran ümber ja siis keeran täitsa kinni. Kuid eks ma proovin kohe siis täitsa kinni keerata, kuigi siis peaks ta survega juba vedelikku kambrisse lükkama. Eks annan teada kui ära proovin, hetkel mingi 3,5ml vedelikku sees - tuleb see ära tossutada.


 3. Spezzi käest ostetud kloon. Harjutasin algusest peale ülevalt täitmist ja toimis edukalt. Kui nüüd viimase 5 korra ajal on iga kord tagurpidi pööramise ajal rämedalt vedelikku hakanud välja voolama top capist. Ei saagi aru kas tuleb põlemiskojast või tihendi vahelt. Ning vaikselt lekib ka top capi ja ülemise metall rõnga vahelt, kuigi tihend seal olemas. Oskab keegi midagi kommenteerida?

   

  Sent from my HTC Sensation using Tapatalk


 4. Terv.

   

  Pole viitsinud tervet seda teemat läbi lugeda - ehk ei tea kas on selline asi juba läbi käinud aga..

   

  Kas poleks lihtsam orienteeruda foorumis, kui lüüa lahti teema "Akud". Hetkel on selle all nii akud ise, kui modid ja meh modid. Leian, et oleks palju parem kui Akude all oleks jutt ainult akudest, Mod-ide(APV või mida iganes) all siis erinevad personaalsed aurustajad(vamod, provarid ja svd-d) ja siis eraldi veel meh mod-id.

   

  Väike mõte lihtsalt.

   

  Jõudu!


 5. Eks ma järgmine nädal tööjuures natuke tuunin seda vist. Esiteks teen augu top gap-i nagu SVD-l, siis saab selle vastu clearot keerata ning pole enam seda nõmedat vahet ja õhk tuleb ka läbi.


 6. Ning nagu ma aru sain siis, kõik kellel on KSD1.3 või suurem peaks saama RMS ja MEAN vahel vahetada. Parandage kui eksin.

   

  Ning mu esimene reaktsioon Vamo karpi avades: "Niii väike!!!" Ma enne ainult piltidelt ja videodest näinud, kuid ma ei tea kas siis inimestel käed väiksesed või mis, aga ma arvasin, et need MOD-id ikka mingi telekapuldi suurused :D

   

  Ja viltu on ta ka, ehk see osa kus on nupud ning see kuhu käib 18350. Veits närib hetkel, isegi kui ei vaata selle poole :D Kuid nagu ma aru saan, siis pole ma ainuke kellel viltune Vamo on.


 7. Mul on küll Vamo all tunni aja olnud, kuid väike trikk teile(ei mäleta, et oleks siit läbi käinud).

  Nimelt saab Vamo-l ka firmware-i vaadata. Eemalda alumine kork, hoia Fire buttonit ning samal ajal kruti alumine kaas tagasi. Ekraanile peaks ilmuma firmware-i number. Endal siis Vamo V5 ning KDS 3.0

  Mitte, et see nüüd ülikasutlik teave oleks, aga...


 8. Tervist!

   

  Uus kasutaja foorumis ning tekkis plaan veidi areneda e-suitsu maailmas.

   

  Plaanis on VAMO V5 soetada. Tekkinud on paar küsimust. Esiteks, kui hästi see "chrome" või "gun metal" nendel peal püsib? Kas tasuks eelistada stainless steel-i? Teiseks see gap ilurõnga ja paksude clearode vahel, on sellele mingi lihtne lahendus? Endal tekkis mõte SVD-d kopeerida - Teha õhuvõtu auk ilurõnga nendesse puuritud lohukestesse(2-3mm puuriga). Siis jääb üle ainult see sisemine väljaturritav osa maha viilida ja siit ka küsimus - kas siis hakkavad need peenikesed clearod veel rohkem seda probleemset "+" klemmi allapoole lükkama. Ehk siis tuleks kohe sinna paksem tihend alla panna(sest nagunii on sellega probleem) või võib juhtuda, et rikun midagi täiesti ära?

   

  Siis ka akude kohta küsimusi. Elektroonikas ei ole kõige teravam pliiat, aga olen aru saanud, et akude puhul on ikka mida kallim seda parem? Netist loetu põhjal soovitatakse neid AW akusid. Teie foorumis jääb silma, et kasutatakse palju Panasonic ncr18650B. AW akut üle 2000mah-i näinud ei ole ning Pana oma on 3400. Kas on seal ka tõesti nii suur mahtuvuse vahe? Ning kas pigem kasutada 2x350 või 1x650(kasutust leiaks ta minu käes suurem osa ajast pikas variandis)? Ühesõnaga soovitage parimat kvaliteeti ja mahtuvust.

   

  Esimese hooga sai vist kõik...

   

  Tervitused,

   

  Indrek

×
×
 • Create New...