Jump to content
E-sigareti foorum

tripp

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  977
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Reputation Activity

 1. Like
  tripp got a reaction from old in DIY e-vedelike juhendi koostamine   
  PG ja VG võiksid olla meditsiiniliseks kasutamiseks, puhtusega 99,5% ja üles.
  Maitsestajaks kasutada ikkagi e-cig jaoks kasutamiseks mõeldud maitsestajaid. Uuri kasvõi netist , kas on kasutatud seda maitset veipimiseks või mitte
  Segamise vahekorra  määramiseks kasutada mõnda äppi, eriti siis , kui soovid komponente lisada kaalu järgi, mitte mahu järgi. Äppidel on mahu kaaluks teisendamise võimalus reeglina olemas.
  Isiklikult kasutan komponentide kaalumiseks kaalu, saab pudelist otse valada ja ei pea iga komponendi mõõtmiseks eraldi mõõteklaasi pesema. Kaalu puhul peab teadma komponentide erikaalu, näiteks kui PG kaalumisel on enamvähem ml=mg, siis VG puhul see nii pole. Kaal võiks olla 0,00 g  skaalaga, köögikaal mis kaalub grammi täpsusega, pole vedeliku segamisel hea valik. 
  Puhtus on elementaarne, ei uskunud, et seda peaks eraldi toonitama
  Kui vedelikule lisada nikotiini, siis peab teadma, et nikotiin on mürgine, nahale sattumisel tuleks see kohe rohke veega maha pesta, et vältida naha kaudu imendumist. Samuti tuleb nikotiini eriti ettevaatlikult doseerida.
  Kindlasti on turvalisem teha suuremaid koguseid, siis ei ole mõõteviga nii suure tähtsusega. Isiklikult teen 100ml kaupa oma vedelikke, kui teha 10ml kaupa siis peab 10x ettevaatlikum olema komponentide kokkuvalamisel.
  Pärast komponentide kokkuvalamist peaks kogu kompoti korralikult läbi segama/raputama/loksutama. Mõistlik on lasta valmis vedelikult mõnda aega seista (ehk steepida). See muidugi sõltub ka maitsestajast, mõni kõlbab kohe, mõni maitse vajab  laagerdumist.
  Talveks õues kasutamiseks on mõistlik teha suurema PG sisaldusega vedelikke (VG/PG vahekord 50/50 ), suvel võib teha rohkema VG sisaldusega (30/70, 20/80). Seda siis sellepärast, et VG võib külmas liiga paksuks minna ja ei voola enam nii hästi ja võivad tekkida dryhitid, ehk maakeeli kärsakas). 
  Rohkem ei oska midagi lisada hetkel...
 2. Like
  tripp reacted to EMTA in Küsimused, mis kripeldavad   
  Ma annaks ühe sooja soovituse. Kui te tellite kusagilt midagi ja see jõuab teile koju, siis jätke see enda teada. Pole vaja kireda üle avaliku sektori, et ma tellisin sealt ja sealt ja sain selle kaudu ja mis iganes. Sina oled see kes sa vaatad oma rahakotti, enda teenitud kopikaid ja teised on need, keda huvitavad su rahakotis olevad kopikad. Tahad oma kopikaid hoida, siis parim viis selleks on hoida oma kuradi keel hammaste taga ja mitte kireda avalikult kui kaval sa seekord olid. Me kõik tahame oma kopikaid hoida. Seega ära nussi mind ja ma vastan samaga.
 3. Like
  tripp got a reaction from raigo83 in Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu   
  Seaduse järgi on üle 2ml aurustite müük keelatud. Miks Levia e-poest on võimalik osta üle 2ml mahutavusega aurusteid?
  Kui selline politsei tahad olla, siis täida ise ka seaduseid
 4. Like
  tripp reacted to napoleon in Üks artikkel   
  Koostame korraliku seletuskirja ja saadame esimesel aprillil meediale ja ossile
  Ma teen siis algust ja viskan mõned ideed fiskaalsest poolest.
  Kuna kondoomiga seksimine tundub turvaline, on see noortele hüppelauaks ilma kondoomita seksimisele. Sellel aga võivad juba omad tagajärjed olla. Igal aastal kulutab riik miljoneid kui mitte miljardeid koolidele, lasteaedadele, lastetoetustele, vanemapalkadele jne. Selle raha eest saaks midagi palju kasulikumat teha. Samuti kulutavad inimesed oma raha lastele selle asemel, et alkoholi osta ning aktsiisi näol on riigi saamata jäänud tulu samuti märkimisväärne.  Suuremat pilti vaadates ongi riigi kõige suurem kulu inimesed. Eesmärk oleks aastaks 2050 vähendada rahvastiku arvu kaks korda ja aastaks 2090 jõuda niikaugele, et inimesi ongi vaid niipalju, et täita poliiitkute ja ametnike ametikohad.
 5. Like
  tripp got a reaction from raigo83 in Üks artikkel   
  Põhimõtteliselt võiks ju selle suitsuruumi suunamise nõude kohtusse kaevata. Seadus suunab põhimõtteliselt mittesuitsetaja passiivselt suitsetama, mis on tõestatult tervistkahjustav. Tõenäoliselt on see mingite seadustega ka vastuolus. Kui kohus selle alla neelab, et veipija on mittesuitsetaja, siis saaks selle otsuse pealt ka ülejäänud piirangud kohtusse anda.
 6. Like
  tripp got a reaction from Jaan in Üks artikkel   
  Ka mulle enam nii palju kohvi sisse ei mahu kui vanasti. Ühte asja olen veel tähele pannud, et kui analoog maitses kohvi kõrvale väga hästi, siis veipimise kõrvale ei maitse üldsegi enam hästi. Peale kohvilonksu võetud veibisõõm võimendab kohvi röstimisest tekkinud kõrbenud maitset ja tunne on selline, nagu oleks coil kärssama läinud vms.
 7. Like
  tripp got a reaction from Jaan in Mitu ml päevas kulutad?   
  No akusid ju tohib müüa, aga AKUD lähevad ju väga kuumaks ja mõnikord ka PLAHVATAVAD!! Siis on hea müüa akude jahutamiseks ju JAHUTUSVEDELIKKU. PG ja VG on ju JAHUTUSVEDELIKU koostisosad, lausa põhikomponendid *
   
  * SUURTÄHTEDEGA on kirjutatud TAI ja ajakirjanduse poolt veipimiseteemalistes artiklites rõhutatud märksõnu, seega peaks selline lahendus olema ok . Ise nad on seda väitnud ju.
 8. Like
  tripp reacted to tripp in Mitu ml päevas kulutad?   
  No akusid ju tohib müüa, aga AKUD lähevad ju väga kuumaks ja mõnikord ka PLAHVATAVAD!! Siis on hea müüa akude jahutamiseks ju JAHUTUSVEDELIKKU. PG ja VG on ju JAHUTUSVEDELIKU koostisosad, lausa põhikomponendid *
   
  * SUURTÄHTEDEGA on kirjutatud TAI ja ajakirjanduse poolt veipimiseteemalistes artiklites rõhutatud märksõnu, seega peaks selline lahendus olema ok . Ise nad on seda väitnud ju.
 9. Like
  tripp got a reaction from vandura in Huumorit elust enesest   
  Irw, see tähendab seda, et e-sigaretti ei tohi nii palju tõmmata, et aku nii kuumaks läheks, et see suitsema hakkaks
 10. Like
  tripp got a reaction from jeesus188 in Huumorit elust enesest   
  Irw, see tähendab seda, et e-sigaretti ei tohi nii palju tõmmata, et aku nii kuumaks läheks, et see suitsema hakkaks
 11. Like
  tripp got a reaction from napoleon in Huumorit elust enesest   
  Irw, see tähendab seda, et e-sigaretti ei tohi nii palju tõmmata, et aku nii kuumaks läheks, et see suitsema hakkaks
 12. Like
  tripp reacted to Scuall in Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames   
  Tere kallid kaasveipijad
  Pole ammu enam siin käinud ja seetõttu tahaks teha ametliku pöördumise.
   
  Alustasin suitsetamist püsivalt mingi 15 aastasena. Ja seda viljelesin järjepanu, kuni oma 31´se sünnipäevani.
  Olin proovinud erinevaid variante ja vahendeid loobumiseks, kuid tulutult.
  3 aastat tagasi aga sain endale korralikuma EGO komplekti ja tänu sellele algasid toredad seiklused e-suitsu maailmas.
  Tahan tänada kõiki, kes olid sellel pikal kuid maitsval teel mulle kaaslaseks.
  Eriliti tahaks tuua välja Jeebust, Walci, Militaari, Spezzi.
  Tänan teid
   
  Nüüd pmt olen juba kolmandat kuud nikotiini vaba ja tasapisi enam ei mäleta, et lihasmälu tasandil tahaks isegi veipida.
  Kindlasti, jään ma seda tegema, kasvõi seltskonna mõttes, vahel.
  Kuid see elu etapp, on minu jaoks läbi.
   
  Lisaks, palun, vabastada, mind moderaatori staatusest ja anda see teatepulk edasi.
   
  Olen läinud, kuid ei unusta seda fantastilist veiparite kommuuni!
 13. Like
  tripp reacted to vilistaja in Küsimused, mis kripeldavad   
  Olen sealt ka võtnud sama taarat, väga ok pudelid on. Pipetid on jamad ainult, paksem vedelik käib suht halvasti läbi.  
  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 14. Like
  tripp got a reaction from reinolen in Huumorit elust enesest   
  http://starecat.com/creative-halloween-costume-samsung-galaxy-note-7-boxes-smoke-gif-animation/
   
  Natuke nokitsemist ja saaks ise ka sellise tehtud. Hea oleks veel mõne hästi aurava clearoga teha
 15. Like
  tripp got a reaction from old in Pildid varustusest   
  Nende vahel siis tuleb hetkel hommikul valida, et mida kaasa võtta .
  Vasakult paremale:
  1. Griffin + VTC Mini
  2. IJOY Tornado + Cuboid
  3. Wotofo Serpent Mini + iStick Pico
  4. Griffin 25 + Cuboid
  5. IJOY Tornado Nano + Reuleaux RX200S
   

 16. Like
  tripp got a reaction from Neo in Küsimused, mis kripeldavad   
  Selles olukorras ohtu pole. Vastupidiselt on oht selles, et kui Ni traat liiga kuumaks läheb, siis ta hakkab eritama tervisele eriti mitte väga kasulikke aineid. Ja kui coil Ni traadist pole ja mod on Ni režiimis, siis on iga minu käes olnud mod ennast peale paari mahvi tavalise režiimi peale ümber lülitanud
 17. Like
  tripp reacted to old in Üks artikkel   
  Uuring: Üle 6 miljoni eurooplase on e-sigarettide abil suitsetamisest vabanenud

  6,1 miljonit Euroopa Liidu elanikku on e-sigarettide abil suitsetamise maha jätnud ja 9 miljonit on suitsetamist vähendanud, kinnitab äsja avaldatud analüüs.

  Patrase ülikooli (Kreeka), Onassise südamekirurgia keskuse (Onassis Cardiac Surgery Centre, Kreeka) ja Prantsuse riikliku tervise- ja meditsiiniuuringute instituudi (French National Research Institute for Health and Medical Research) teadlased analüüsisid 2014. aasta Eurobaromeetri uuringu andmeid ja leidsid, et Euroopa Liidus tõmbavad e-sigarette valdavalt endised ja praegused suitsetajad.
   
  ........... jätkub: http://e-liit.ee/uudised/pressiteated/27-uuring-uele-6-miljoni-eurooplase-on-e-sigarettide-abil-suitsetamisest-vabanenud
 18. Like
  tripp got a reaction from Buddha in Minu esimene RDA kogemus!   
  Pinguta coili kruvisd igaks juhuks, äkki on mõni lahti. TC modest visatakse välja, kui seadme arvates coili takistus ei käitu nii, nagu sellisest materjalist coil peaks käituma. Takistus aga näitab aiateibaid reeglina siis, kui see on kusagil lühises või kinnitused on pingutamata. Ati plussklemmi ja modi klemmi vahel võib ka mingi jama olla, võibolla ei saa sealt ka head ühendust, siis äkki on võimalik ati plussklemmi vähe väljapoole keerata.
 19. Like
  tripp got a reaction from kivi3 in Küsitlus: Kas oled lõpetanud nikotiiniga vedeliku tarbimise peale 6 kuud kasutades e-sigaretti?   
  Mina ka ostan suurema nikotiinisisaldusega vedelikke ja lahjendan neid 0-baasiga vahekorras 40/60 vedelik/baas. Lihtsalt valmisvedelikud on minu jaoks maitse poolest liiga kanged ja lahjendamata tarbida pole väga võimalik. Iseasi, et kui tihti ma valmisvedelikke ostan - no paar korda aastas ikka mõne pudeli
 20. Like
  tripp got a reaction from reinolen in Huumorit elust enesest   
  http://www.claber.com/en/cod/90357/Tubi-irrigatori/Dripper-tube---50-m
   
  Ma kusjuures täitsa mõne hetke mõtlesin, et mis kurat sellel voolikul dripperitega pistmist on
 21. Like
  tripp got a reaction from Maitsev Aur in Huumorit elust enesest   
  Hmmm.. Survival Ape Revolution tuleb meelde kohe . Aga jah, muidu kahtlane väide küll
 22. Like
  tripp got a reaction from reinolen in Pildid varustusest   
  Tänane vapemail

 23. Like
  tripp got a reaction from vikat in Pildid varustusest   
  Tänane vapemail

 24. Like
  tripp got a reaction from vandura in Vajan abi! Evic vtc mini   
  Mul on vastavad katsed alati lõppenud sellega, et peale paari mahvi lülitab mod ennast Power režiimile tagasi.
 25. Like
  tripp got a reaction from jeesus188 in Suvine kokkutulek 2016   
  Kah kanne tehtud. Homme hommikul tõenäoliselt näed, tuleb teisest pangast
×
×
 • Create New...