Jump to content
E-sigareti foorum

admin

Administraator
 • Postitusi

  2 091
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Reputation Activity

 1. Kurb
  admin reacted to Jaan in Küsimused, mis kripeldavad   
  E: ostsin kohalikust poest. 10ml 20mg 5.- Tore tore. 😧
 2. Like
  admin reacted to kasper in Kust tellida nikotiini odavalt?   
  Jaa   oleks ka sellest huvitatud .   Üldse võiks  olla midagi koondtellimuse sarnast . Nii nagu  vanadel aegadel oli . 
   
 3. Mida?
  admin reacted to Karvane444 in Mahlaga vape tegemine?   
  Kas lihtsalt niisama mahla võib kasutada vape tõmbamisel?
 4. Tänan
  admin reacted to Spezz in Üks artikkel   
  E-sigarette välismaalt tellida ei tohi. Rikkumisi tänavu juba 1200!
  https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/e-sigarette-valismaalt-tellida-ei-tohi-rikkumisi-tanavu-juba-1200?id=91525903
 5. Haha
  admin reacted to Levia.ee in Üks artikkel   
  Ei teadnud kuhu postitada, seega panen siia. Tegu pole küll uudisega,, aga mis seal ikka. Naera terviseks!
   
 6. Like
  admin got a reaction from jeesus188 in Palju ÕNNE   
  @jeesus188 
 7. Like
  admin reacted to old in E-sigaret pildid/meemid jne.   
 8. Haha
  admin reacted to old in E-sigaret pildid/meemid jne.   
 9. Haha
  admin reacted to Spezz in E-sigaret pildid/meemid jne.   
 10. Haha
  admin reacted to old in E-sigaret pildid/meemid jne.   
 11. Like
  admin reacted to old in Üks artikkel   
 12. Like
  admin reacted to old in Ostuabi   
  Päris huvitav mõttekäik 🤣
 13. Like
  admin reacted to old in Ostuabi   
  Targutan siin veel vahele, et kindlasti soovitaks vahetavate akudega.
 14. Like
  admin reacted to old in E-sigaret pildid/meemid jne.   
 15. Like
  admin reacted to raigo83 in Maitsestaja mix up   
  Mis mõttes sul kehv olla?? Ma olen maitsestajat liiga palju pannud, järgmisel päeval lihtsalt kurk haige nagu oleks külmetanud vms.
 16. Like
  admin reacted to Levia.ee in USA-s haiglasse sattunud inimesed ei kasutanud tavalisi e-vedelikke, vaid keelatud kanepiõli!   
  USA-s haiglasse sattunud inimesed ei kasutanud tavalisi e-vedelikke, vaid keelatud kanepiõli Meedias on viimasel ajal olnud palju juttu USA-s aset leidnud traagilisest juhtumist, kus mingit ainet veipinud mees kopsuhaigusega haiglasse sattus. Nii selle kui ka teiste sarnaste juhtumite puhul olid ohvrid endale sisse tõmmanud mustalt turult ostetud psühhotroopse mõjuga kanepiõli ehk THC- õli
  https://www.postimees.ee/6817469/usa-s-haiglasse-sattunud-inimesed-ei-kasutanud-tavalisi-e-vedelikke-vaid-keelatud-kanepioli
 17. Like
  admin reacted to raigo83 in Palju ÕNNE   
  marc55-l (epiip-u boss või endine boss, ei teagi täpselt) on täna sünnipäev, palju õnne talle. Kas epiip poena tegutseb veel?
 18. Haha
  admin reacted to old in E-sigaret pildid/meemid jne.   
 19. Kurb
  admin reacted to Jaan in Üks artikkel   
  Olen viimaste nädalate jooksul mitu korda erinevalt inimeselt saanud soovituse see toru ruttu minema visata ja vajadusel kasvõi tavalise suitsu juurde tagasi pööduda. Vähemalt see ei pidavat tapma. Hea töö ajakirjanduse ja tervise "edendajate" poolt. 
 20. Like
  admin reacted to jeesus188 in Üks artikkel   
  Nad võiks pildipangast uuema pildi osta
 21. Haha
  admin reacted to old in Üks artikkel   
  Näib nagu WIN, WIN, WIN ja tarbija LOOOOSER
 22. Like
  admin reacted to YesIBite in Palun nõu maitsestajate osas :)   
  Aitäh! Katsetan järgmiseks. 
 23. Like
  admin reacted to old in Üks artikkel   
  FA kindlasti on üks ettevõtteid kes näeb väga tõsist vaeva, et nende maitsestajad sobiksid veipimiseks.
 24. Like
  admin reacted to Spezz in Üks artikkel   
  Sry, siin täispikkuses:
  Tean omast kogemusest, et e-sigareti abil on võimalik suitsetamisest loobuda ning olen seda ka oma suitsetajatest sõpradele soovitanud.
  Kui lugesin seda uudist, kus halvustati järjekordselt e-sigareti kasutajaid, siis jäi see kripeldama ja sellepärast täna kirjutangi. Minule tundub, et kui eluvõõrad ametnikud, kes ei ole ise omal nahal kogenud suitsetamisest loobumist e-sigareti abil, ei tohiks e-sigareti kasutajaid halvustada.
  See oli 2006. aastal, kui proovisin esimest korda suitsu. Aasta hiljem vōisin öelda, et olen suitsetaja, sest tõmbasin ära ca kolmveerand pakki päevas. Noorena, kui kambavaim oli oluline, tundus suitsetamine lahe. Kui sain vanemaks, siis see halb harjumus ei olnud enam lahe, vaid halb komme, millest lahti saada oli väga raske.
  Mōttes mõlkus mitmeid kordi, et ma ei taha enam suitsetada. Üle ühe päeva ma suitsuta vastu ei pidanud, kuigi teadsin, et see on tervisele kahjulik. See oli umbes 2015. aastal, kui sõber kinkis mulle minu esimese e-sigareti. Tema oli juba e-sigaretiga suitsetamisest loobunud ja soovitas minul sama proovida. Kuigi selle kasutamine sobis mulle, ei olnud ma valmis suitsetamist täielikult maha jätma. Tegin vaheldumisi e-sigaretti ja suitsu.
  Umbes pool aastat hiljem uurisin lähemalt e-sigarettide kohta. Lugesin, et võrreldes tavaliste suitsudega on e-sigarettide kahjustav mõju tervisele palju väiksem. Samuti nägin mitmete inimeste lugusid, kes e-sigarettide abil oma halvast harjumusest lahti said. See motiveeris mind ostma uue seadme ning lähemalt tutvuma e-sigareti vedelikega. Ostsin veidi vōimsama e-sigareti, tänu millele tegin edaspidi ka palju vähem suitsu. Aasta lōpus käis peas mingi plōks - ma tōesti tahtsin suitsetamist maha jätta.
  Esiteks muutus absoluutselt vastumeelseks suitsuhais ja teiseks teadsin, et soovin lähiaastatel emaks saada. Teadsin ka seda, et suitsetamisest loobumine on pikk protsess ja sellega tuleb kindlasti tegelema hakata enne, kui beebiuudised majas. Vastiku suitsuhaisu vastu aitas see, et kasutasin erinevate maitsetega e-sigareti vedelikke. Tänu maitsetele muutus tavaliste suitsude suitsetamine veelgi vastumeelsemaks ja loobusin nendest kiiremini. Minu jaoks on arusaamatu, miks oli vaja maitsestatud vedelike müük keelata kui need on samas kasutajale väga olulised suitsetamise pealt üleminemisel e-sigaretile.
    Minul vedas, sest mina sain osta poest maitsestatud e-vedelikke, nende abil läksin 2016. aastal täielikult üle ainult e-sigareti kasutamisele ja loobusin lõplikult suitsetamisest. Alguses kasutasin suurema nikotiinisisaldusega e-vedelikke, aga siis võtsin järk-järgult kasutusele üha väiksema nikotiinisisaldusega e-vedelikud. Eelmisel aastal, kui jäin lapseootele, jäi ka e-sigaret unustusse. Juba enne rasedust olin jõudnud olukorrani, kus tegin nikotiinivabu e-vedelikke, et lõplik loobumine oleks lihtsam. Minul õnnestus nõnda e-sigaretist loobuda ning see ei olnud raske. Kogu raseduse ajal ei teinud ma e-sigaretti ning mul ei olnud ka mingit tahtmist seda teha.
  Suitsetamisest loobumine oli minu jaoks e-sigareti abil üsna lihtne. Esimene pool aastat oli kōige raskem, aga edasi läks ladusalt. Praegu ma isegi ei mäleta, mis tunne oli suitsu teha ja imelik on mōelda, et ma kunagi üldse suitsetasin. Tundub nagu see oleks olnud teises elus. Ma ei tea, kas oleksin ilma e-sigarettideta suutnud suitsetamisest loobuda, aga minu jaoks see töötas ja e-sigaretid on olnud abiks ka minu sõpradele, kes tänaseks on samuti suitsust vabad.
 25. Kurb
  admin reacted to raigo83 in Avoria vedelikud.   
  kriimsilm, vastus sinu küsimusele ´´Welcome to Estonia´´
×
×
 • Create New...