Jump to content
E-sigareti foorum

rahulik

Tavakasutaja
 • Postitusi

  252
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by rahulik

 1. Topside Dual ja Reload S Rda auramiseks. Sx SL Class ja Ares Rta nikotiini jaoks.
 2. Sx ml class ja kaifun v3.1 pakkuda peaks rahuldama iga m2l soovi
 3. Soovitan ära proovida DotVape maitsestajaid. Minu arvates 5+
 4. Kaks tehast ühel aadressil sama kraan ja sama baas !!! Ainuke asi selles ,et see uue sildiga väga toores ja soovitati lasta seista ( küpseda) enne kasutust.
 5. http://international.capellaflavors.com/products/vegetable-glycerin-gallon.html
 6. Capella Flavors Natural Vegetable Glycerin can be used to make soaps, shampoos, conditioners, moisturizers, and body lotions. As a skin lotion Glycerin is an afforable and effective way to make your skin look, and feel, soft and smooth. Make new skin lotions smell delectable by adding a small amount of our Flavor Concentrates.
 7. Asmodus minikin v2 näiteks. Pika puuga dna kiibile ära. 100w 0,15 ohm coil ja 2 akut kestab 1,5-2 päeva. Tulistamise kiirus.ehitus kvaliteet jne. DNA viimased 7kuud näidanud tugevat praaki kiipide tootmisel kahjuks. Lihtsalt surevad ära ja enam ellu ei ärka. Teine kiip mida julgen soovitada on VO75 ameeriklaste kiip.
 8. On paremad kiibid saadaval ja mõistlikuma hinnaga
 9. Huvitav kas tuleb samasugune tööloom nagu vanem vend oli. http://www.joyetech.com/product/cuboid200/
 10. Mõnest füüsilisest oleks 3tk saanud sama raha eest
 11. Soome võrdsustas 10ml vedelikku 200 sigaretiga. Arvustab siis ise aktsiisi suurus
 12. Soomlane ei tohi üle piiri rohkem kui 10ml vedelikke kanda
 13. Ego AIO on hetkel kõige asjalikum alustuseks. Kompaktne, lihtne ja toimekas. Suur pluss muidugi ka hind .
 14. rahulik

  Fiber Freaks wick

  Vahe on maitses,wickimises,kuumuse talumises ja veelkord maitses. D1 tihedam D2 tundub kuidagi suurema kiuga,samas suuremate pooridega ehk hoiab rohkem vedelikku endas. Olen proovinud veel Ryan tselluloosi mis oli sama hea. Enda tutvusringkonnas 10-15 inimest ainult fiiberi peal ja ei taha keegi enam tavalist näha. Ah jaa D1 tankidele D2 dripperitele.
 15. rahulik

  Fiber Freaks wick

  Olles kasutanud pikalt fiberit olin olude sunnil korraks dripperisse sunnitud panema tavalist jaapani vatti. Vahe oli nii suur, et kirjeldada raske.
 16. Pole probleemi Renx olen homme tööl
 17. rahulik

  Vapeparty

  Lõbus üritus kõigile aurutajatele.Üritus toimub saunamaailmas, kus on 24 tundi võimalus nautida head seltskonda, lõbusaid mänge ja tipptasemel saunakomplekse. Tegemist on esimese ühisüritusega, kus on kohal ka soome esindajad. Pileti hind sisaldab 24h saunamaailma kahte suurt saunamaja, tasuta keele kastet (siider, õlu, karastusjoogid) ja tallinnast trantsport toimumiskohta. Tule ja teeme ühe toreda ühisürituse koos naabritega. Mängude auhinnad panevad välja veipmarket.eu ja freekvapers.com. Piletite arv on piiratud ja alla 18 keelatud. Piletid leiate siit http://tinyurl.com/hmpbzjt
 18. Aromamizer väga hea ise ehitada ja valmis coilid samuti saadaval nii nikkel kui kanthal.
×
×
 • Create New...