Jump to content
E-sigareti foorum

pakatsui

Tavakasutaja
 • Postitusi

  25
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Reputation Activity

 1. Like
  pakatsui got a reaction from raigo83 in Freemax Mesh Pro Tank Review   
  Miks ei saa, endal siiani kõik murevabalt toiminud, kui kuskil pole märget, et tegu e-sigaretiga seotud toodetega.
 2. Tänan
  pakatsui reacted to unemployer in Vedeliku tootjad ja kvaliteet   
  Ma ei ole ettevõttega seotud kuid olen nendele väga lähedal ja saan natuke sõna võtta.
  Tegin eile lahti Liquella French Apple Pie, aroomilambi jaoks mõeldud taimne õli ( ), ja täna proovisin nüüd terve hommiku olen tõmmanud. Tuleb tõdeda, et maitse on kindlasti lahjem, kui oli saadetud proovitoodetel. Aga ei ole midagi sellist, mis masendust tekitaks. Selline "You get what you pay for" suhe  suht. Aga tootjaga on arutelu alanud igaljuhul. Põhiteema - miks näidistoode oli intensiivsem, kui reaalne saadetud kaup.  Niisamuti on diskussioon ka kaebajaga ja lahendus leitakse kindlasti.
  Mis puudutab "mul suht pohui" müüjat, siis see kriitika on aus. Tol päeval oli neil tööl asendaja, seejuures viimast päeva teemasse mitte puutuvatel põhjustel. Eks sealt tuli ka suhtumine
  Ja lõpuks mis puudutab "Kas klient saab seitse korda avatud ja nuusutatud toote", siis üldjuhul ei.  Esimesed rivis on nuusutamiseks ja tagumised müüakse. Kui on tegemist viimase tootega, siis küsivad alati, kas on okei, kui antakse viimane toode ja selgitatakse, mis toote puhul on erinev kinnisest tootest. See on tootjate kaupa erinev, mõne maitsega ei juhtu midagi pärast nädalat või kaht avatud olemist, mõnedel jällegi maitseomadused muutuvad.  Juhin tähelepanu sellele, et PG enimlevinud kasutus on SÄILITUSAINE. Seega ei maksa väga karta, et midagi draagilist juhtub avatud maitsestajaga. Retseptigurud teavad, et mõnda maitset kasutad retseptis ehk kord mitme kuu jooksul ja annab kokteilile sama panuse, mis avamata kujul annaks.
   
  Siia panen ka põgusa ülevaate sellest, kuidas tunda ära roiskunud baas/vedelik.
  1. Nikotiin oksüdeerub. St hapnikuga kokku puutudes muudab vedelik värvi. Oli uuring kus leiti, et lahtises pudelis nikotiin degreerus 0.02mg 2 aastaga. Kuna ma linki ei leidnud praegu siis jäägu see hetkel minu spekulatsiooniks. Kui vedelik on RADIKAALSELT teist värvi, kui ta oli ostes, siis tasuks rohkem mitte tõmmata kuna mõju ei ole teada ja aegunud vedeliku reaktsiooni kuumaga ei ole keegi vist uurinud. Seega play it safe.
  2. Vedelik tilgub ilma pudelile rõhku avaldamata. Poest ostetud 70/30 ja vedelamad vedelikud tilguvad pudeli tilast, kui pudel tagurpidi keerata. Kui omal jõul vedelik pudelitilast ilma pudelit pigistamata tilkudes ei välju, tasuks jätta vedelik kasutamata.
  3. Kui nikotiin on halvaks läinud, tunned nuusutades ammoniaagi, kassi k*se haisu.
  4. Magus lõhn VG'l on normaalne. Sokikas annab aimu roiskunud VG'st.
  5. PG on lõhnatu. Mäda lebra annab aimu roiskunud PG'st.
   
  Kui vedeliku maitse kaob ajaga, siis on see kohati normaalne ja seotud meie anatoomiaga. Proovi süüa iga 20-30 minuti tagant 3,4,5 tükki shokolaadi ja varsti ei ole maitse enam see mis oli esimese tükiga. Selle vastu olen ise leidnud mindiga vedelikud. RDA kasutajana panen lihtsalt vahepeal paar puffi midagi mindist ja eelmise vedeliku maitse on taas esil. Küll aga jääb mint üsna pikaks vati sisse ja kumab läbi suht kõigest, mis peale seda tilgutada. Seega kõigi jaoks see lahendus kindlasti ei ole. Võib proovida erinevaid maitseid laveerida päeva peale.
  Loodan, et sain tuua teemasse selgust ja ehk kellelegi midagi uut.
   
×
×
 • Create New...