Jump to content
E-sigareti foorum

brutal

Tavakasutaja
 • Postitusi

  89
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Reputation Activity

 1. Like
  brutal reacted to Aurakas in Maitsestaja mix up   
  haha yep aga noh õppetund käes ja loodan et järgmine nädal läheb edasi. ei taha mingi haigla kopsu masinate alla ka jääda
 2. Like
  brutal reacted to Arthem in Baasvedelikud   
  Väike hint kaupmeestele, hakake oma ärides pakkuma pisikesi tossumasinaid (need mis läbudel paksu tossu välja ajavad) ja siis võib propüleenglükooli ja taimset glütseriini müüa tonnide kaupa ilma et keegi mögisema hakkaks. 
 3. Like
  brutal reacted to keegiM in Andke nõu, milles probleem   
  Lihtsam ja peavalutum on hankida "pildiga mod" ja see "pilditu" samuti tasuta kuhugi ära sokutada, kui sedasi foorumi kaudu pimeduses kobades leiutada.
   
 4. Like
  brutal reacted to Vapista in 18. Juuni Tallinnas Esuitsud.ee esinduse avamispidu   
  Hei
   
  Olete kõik oodatud 18. juuni esuitsud.ee Tallinna esinduse avamispeole.
  Algus kell 19 ja kellel huvi siis alates 17 keerab Vilistaja coile ja jagab huvilistele oma kogemust.
   
  Üritus ka Facebookis
   
   

 5. Like
  brutal reacted to e-kodanik in Huumorit elust enesest   
  Vägevad sponsorid foorumil
   

 6. Like
  brutal reacted to EMTA in Huumorit elust enesest   
 7. Like
  brutal reacted to YRO in E-sigarettide maksustamise teemaline küsitlus   
  * Millist e-sigaretti kasutate? *
  Ole valmis saama vastuseid, mis on kilomeetrid pikad, sest paljudel siin foorumis viibijatel on kümneid erinevaid ja eri tüüpi seadmeid: paake, akusid jm krutskeid, mis pole kokkuvõetavad ühe nime alla.
  * Kui e-vedeliku hind tõuseb maksustamise tõttu, siis kui palju oleksite valmis selle eest rohkem maksma? (Valige maksimaalne summa, mida oleksite nõus rohkem maksma) *
  Kui suurest kogusest käib jutt? Kas hind tuleb tonni või grammi või milliliitri kohta? Millisest perioodist on jutt, kas päevast, kuust või aastast?   *Kui e-sigareti (seadme) hind tõuseb maksustamise tõttu, siis kui palju oleksite valmis selle eest rohkem maksma? (Valige maksimaalne summa, mida oleksite nõus rohkem maksma) * Millisest seadmest on jutt? Kui ma ostan auruti aluse, tihendid, klaasi, kaane, huuliku, aku toru, aku ja nupu eraldi, siis millist osa neist maksustatakse? Kui jutt on EGO-pulkadest, siis pange või 500€/tk otsa.
 8. Like
  brutal reacted to e-kodanik in Üks artikkel   
  The End of the Electronic Cigarette Industry is Here  http://spinfuel.com/operation-puff-not/
 9. Like
  brutal reacted to Maitsev Aur in Vision Spinner 2 - e-vapour.ee   
  Elektroonikahuvilise.
 10. Like
  brutal reacted to Adriloom in Vinguviiul ehk nutke südamest   
  Krt. smartpost ei andnud hommikul baase välja .... "alkoholi enne 10 ei väljastata " lõi ekraanile ette ja kogu pidu
 11. Like
  brutal reacted to Maitsev Aur in Üks artikkel   
  Noh ja jälle vastupidine info sellele, mida meil "targad" räägivad. "Me teame küll seda UK asja, aga MEIE arvame ikkagi, et meil on õigus, sest me poe juures kuulsime midagi. See UK on mingi suvaline koht kah, kolmas maailm, mida nemad ka teavad. Meil on ikkagi tippspetsialistid ja supertargad teadlased".
  Uskumatu, et enda arvamus ja väljaütlemised kujundatakse mingite kollaste artiklite põhjal ja kirjutatakse sinna oma nimi alla. Kuidas saab sellist arsti-õppejõudu usaldada oma tervisega?? "LEIDUB propüleenglükooli??? Enamikes vedelikes on diatsetüüli?!?" HALLOOO?? Koostisestki ei tea midagi, mis siis edasi üldse rääkida?
   
  Ilmselt asi ongi selles, et nad ei pea oma sõnade eest vastutama. Lastakse suust välja mingisugune info ja tehakse "drop the mic". Keegi ei saa midagi küsida ega kahtlegi infos, kui räägivad spetsialistid. Ja kui küsitaksegi, siis "pole uuritud".
  Need on need hetked, kus käed kukuvad lihtsalt sülle ja põrnitsed ekraani, või kaugusesse...
 12. Like
  brutal reacted to switchedlincoln in Kanger Subtank   
  Kas kuskilt saab Subtankile tellida ainult põhja, ilma coilita. Mul kahtlaselt lekib, ja kardan ,et asi on ülalmainitud probleemis. Lihtsalt RBA otsa keerata, käib jube kergelt üle vindi. Kui põhja surun näiteks selle väikese "pin"iga vastu lauda, siis avaldab see seespool RBAle survet vastu ning saan kõvemini kinni keerata. Lekib suht tihti õhuavadest.. Päris ei tilgu, aga silmaga nähtavalt on vedelikuga koos..

  Edit: Leidsin https://www.fasttech.com/products/0/10013440/2993100-replacement-air-flow-control-valve-base-for
  Ühesõnaga see kuldne pin liigub sees kui survet veidi avaldada.. Tohiks, ei tühiks? 
 13. Like
  brutal reacted to old in OBS Crius RTA   
  YT top 5 videodes jooksis mitmes Criffin läbi ja mõnel oli eelmise aasta parm RTA .... Sampled napilt mahutisid sinna mööndusetega .
  Aga Crius läheb müüki ikka siis kui ise natuke näpitud .
 14. Like
  brutal reacted to napoleon in Taht (Wick)   
  On küll. Oled siin foorumis juba piisavalt kaua olnud, suudad ehk ise poodide teema üles leida
 15. Like
  brutal reacted to EMTA in Huumorit elust enesest   
 16. Like
  brutal got a reaction from Imre58 in SMOKTech Koopor plus 200W TC   
  On. Siiani ainult head. TC-s pole kasutanud.
 17. Like
  brutal reacted to Spezz in Aspire Triton   
  Kodukamaral juba ammu müügis, RTA karbid peaks reedel saabuma: http://spezz.ee/et/clearod/585-aspire-triton-tank.html
 18. Like
  brutal reacted to TO-220 in Murjamite kodustamine   
  Leidsin ühe väga ontliku kommentaari:
   
   
   
   
  Hämmastav, kui rumalad need "sallijad" küll olla võivad. Nad ei taipa absoluutselt, mis toimub ja arvavad oma IQ tasemelt, et kui keegi ei taha immigrante riiki lasta, siis on kindlasti tegu rassismiga.

  Et aru saada, miks mõtlevad inimesed ei taha immigrante riiki lasta, peab paraku suutma elementaarseid matemaatilisi tehteid sooritada.

  1. Me ei suuda ka parima tahtmise juures immigratsiooni toetades aidata neid inimesi, kes abi kõige rohkem vajavad. Neid inimesi, kes igapäevaselt võitlevad oma olemasolu eest, on maailmas vähemalt 3 miljardit. Pole tähtsust, mis neile saatuslikuks saab, kas näljahäda, veepuudus, epideemiad, ümbruse saastatus, võitlus imepisikeste ressursside pärast (sõda), või veel midagi muud. Ka parima tahtmise juures, riskides enda riikide hävinguga, suudaksid USA ja EL kokku lühikest aega vastu võtta 2,5 miljonit inimest aastas, nende hädaliste arv kasvab aga üle 50 miljoni aastas. Ainult idioot võib loota, et päästes 2,5 miljonit aastas, aitame me neid 50 miljonit, kes igal aastal lisanduvad, rääkimata sellest 3 -st miljardist, kes juba elab seal hädaorus.

  2. Need, kes kõige rohkem abi vajavad, on liiga vaesed, nõrgad ja haiged, et ise EL-i või USA-sse jõuda. Selle 3 miljardi keskmine sissetulek jääb alla $2 päevas. Nad ei saaks mingi valemiga ebaseaduslikuks immigratsiooniks vajalikku raha kokku, need kes ise tulevad, on peaaegu eranditult majanduspõgenikud, kelle jaoks see on äriprojekt.

  3. Nende õnnetute suurim häda on tohutu positiivne iive, jätkates praegusel kursil, oleks 200 aasta pärast Aafrikas üle 200 miljardi inimese. Ainus lootus neid aidata, on muuta nende käitumismustrit. Kuni Punane Rist ja teised "abiorganisatsioonid" neid poputavad, ei ole lootustki, et nad oma olukorra lootusetusest ja paratamatust hukust lähitulevikus aru saaksid.

  4. Sellele 3 miljardile ei ole "õnnelikku lõppu" ega ühtegi demokraatlikku lahendust. Parim, mis me nende heaks teha saame, on panna piirid kinni (mitte EL-is, vaid nende suure iibega "paariariikide" endi ümber) ja lõpetada igasuguste "abiorganisatsioonide" poolt pakutav materiaalne abi. Võib anda ainult haridust, aga seda juba nende põhimõtete järgi, mis arenenud riikides valitsevad, mitte toetades nende praeguseid käitumismustreid, kultuuri ja uskumusi, mis neid juba on kuristiku äärele viinud. Kui me teeksime seda praegu, tuleks arvestada sadade miljonite hukkunutega. Kui me teeksime seda 50 aasta pärast, oleks hukkunuid miljardites, 100 aasta pärast kümnetes miljardites ja 150 aasta pärast ei oleks enam midagi vaja teha, kogu planeedi elukeskkond oleks siis juba nii laastatud, et kogu planeet muutuks inimestele elamiskõlbmatuks olenemata meie tegudest/tegematajätmistest.

  Tegelikult tuleks need "sallijad", kes hävingut immigratsiooni toetamise abil kiirendada soovivad, süüdi mõista kogu inimkonna vastases genotsiidis (ja rumalus pole karistust kergendav asjaolu).
 19. Like
  brutal reacted to Spezz in Vajad midagi? Äkki keegi suudab pakkuda?   
  Võib vabalt ka sein metallist olla, osad ongi siin sellise lahenduse valinud.
  Võiks jah "loomad" eemal hoida
 20. Like
  brutal reacted to kivi3 in Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?   
  Skysmoke ja Nikorex on e-suitsetamise propageerimiseks palju ära teinud. Kahjuks on see edulugu nende jaoks peatanud aja aastatesse 2011-2013 ja jätnud mõlemad firmad loorberitele puhkama.
  Kahju, et Skysmoke oma nime all siia foorumisse ei julge tulla, vaid oma trollid kohale saadab. Aga asi seegi – siit nende postitusi ei kustutata ning paljastatud valed jäävad lugeda ka uutele inimestele, kes on reklaami ohvriks langenud.
   
  Vaatame ühte näidet (tegelikult siit foorumist ka korduvalt läbi jooksnud viited)
  http://skysmoke.eu/et/e-sigaret.html
  „Tuginedes pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele, võite usaldada SKYsmoke tooteid ning veenduda, et just SKYsmoke toob Sinuni kõige viimase generatsiooni e-sigaretid ning kõrgkvaliteedilised e-vedelikud. SKYsmoke e-sigaretid on ülemaailmselt patenteeritud ja rahvusvaheliselt kaubamärgina tunnustatud. Meie arendustiim on alates 2008 aastast toonud tarbijani kõige kõrgema kvaliteedi ja stiilseima alternatiivi tavasigarettide suitsemisele. SKYsmoke tootmisüksus kasutab kõige uuemaid tootmistehnoloogiaid, läbi mille on SKYsmoke teerajaja e-sigarettide kvaliteedis.“
   
  Uurime lähemalt, milliseid Skysmoke arendustiimi poolt loodud kõige viimase generatsiooni e-sigarette Skysmoke pakub.
  Kas on selleks SKYsmoke - PRO-G MOD SYSTEM - titaanium ?  http://skysmoke.eu/et/online-store/starter-kits/modid/skysmoke-pro-g-mod-system-titaanium.html
   
  See on kõige häbematum Joyetech eVic’u kloon, millele on aurustajaks lisatud Kangertechi Protank I kloon. Või väidab Skysmoke, et Joye ja Kanger on kopeerinud nende poolt välja arendatud tooteid? Olen seda PRO-G nime all pakutavat SS poes näppinud ja võin kinnitada, et juba keermete osas on tegu väga halva kvaliteediga, elektroonikat ei hakanud vaatamagi.
  Kui mu mälu mind ei peta, pärinevad originaaltooted 2013 aasta esimesest poolest. Kuigi originaalid on ammu tootmisest maas (e-Vicul väljas juba 3.põlvkond) leiab hea otsimise peale e-Vicu originaali veel mõnest poest müügilgi, aga madalama hinnaga.
  Miks soetada endale originaalist kallim halb kloon?
 21. Like
  brutal reacted to napoleon in Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?   
  Ja sa ei vastanud ikka, mis teisi tooteid siis proovinud oled. Seda cherry pakutavat ego pulka, mida kommiraha eest pakuti, aga oli alla igasugust arvestust?
  Kui sa küsid, mida temp control annab, siis tõenäoliselt pole sul aimugi, millega tegemist on. Esimene google vaste http://www.gizmag.com/temperature-control-electronic-cigarettes/36095/
   
  Mis "letialuseid müüjaid" puudutab, siis nüüd ajad siin ise BS juttu. Mõni tegelane siin foorumis on tõepoolest ka oma tarbeks mõne MODi põlveotsas ehitanud, kuid pole kuulda olnud, et keegi siin massiliselt põlveotsas midagi müügiks ehitaks. Valdavalt on ikka tuntud Euroopa või USA tootjate kaup ja mina pean seda pigem plussiks kui miinuseks, et märgistus on tootja oma mitte ei müüda sama toodet oma kaubamärgi all.
  Tarvikud... hmm, no kui tehasecoile kasutad, siis olenemata clearost tuleb seda aeg-ajalt vahetada. Kui tead mõnda clearot, mis annab korralikult auru ja mille coili ei pea mitte kunagi vahetama ega puhastama, siis ehk ütled meile harimatutele ka, milline see on ja kust osta saab Aga olen kasutanud ego pulka, mehaanilist modi, tavalisi elektroonilisi mod-e ja nüüd olen jõudnud temp kontrolliga MOD-ni. Mingeid varuosi ega tarvikuid küll pidevalt ostma ei pea kui eelpool mainitud coilid välja jätta, kui midagi uut ostan siis on põhjuseks see, et midagi uut ja põnevat on välja tulnud ja tahaks proovida.
   
  Ja lõpetuseks küsiks, mis on sinu motivatsioon siinseid kasutajaid skysmoke usku keerata ?
 22. Like
  brutal reacted to e-kodanik in Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?   
  Koomiline, et keegi vorbib täna SS kiitmiseks aina uusi kontosid, Ufo võiks IPsid vaadata, et mis kontorist spämm tuleb
 23. Like
  brutal reacted to Marc55 in Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?   
  Letialused müüjad? Põlvepeal kokku keeratud?
  Kas maailma juhtivad tootjad (Joyetech, Kangertech, Eleaf, Aspire jne.) keeravad oma tooteid põlvepeal kokku ja nad ei paku kvaliteeti? 
   
  PS!  Salong täitsa olemas.....astu aga läbi  
 24. Like
  brutal reacted to Adriloom in Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?   
  vedelike osas on isiklik kogemus täitsa olemas - head mahlad on... aga liqua ja hangsen on samaväärsed .
  3eur - 10ml vs 7 eur 10ml teevad siin selge vahe .
  Kui ma nüüd õieti mäletan,  siis sky mahlad peaksid olema kodustatud sildiga  hangseni kraam.
 25. Like
  brutal reacted to e-kodanik in Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?   
  Kui keegi soovib 3x kõrgemat hinda maksta kui asi väärt, siis andku tuld. Maitse asi
   
  PS Ei ole müüja.
×
×
 • Create New...