Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Mnjah, eks ta aegajalt kummaliselt käitub. Ükspäev avastasin, et tossu kogus 0 - pilk evic ekraanile näitas, et akut alles 3% =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul laseb kõiki akusi täiesti 0%'ni tõmmata. Vajalik see muidugi pole kuna näiteks see sinine icr 900mah'i aku poolast kaotab oma "poweri" juba 10-15% pea täielikult ära. efesti imr 800mah aga töötab kuni lõpuni.

 

Mul ikka muidu laeb ennast ise tühjemaks ja piniseb kuid "hullemaks" see pole läinud , seega väga ei sega.

Küll aga on juurde tulnud selline oskus , et kui ma kõvasti raputan siis lülitab ennast välja. Teinekord piisab lauale või autos keskkonsoolile "asetamisest" ja pilt taskus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küll aga on juurde tulnud selline oskus , et kui ma kõvasti raputan siis lülitab ennast välja. Teinekord piisab lauale või autos keskkonsoolile "asetamisest" ja pilt taskus.

Selle vastu aitab see, kui põhjakorgi all asetsevat vedru natukene pikemaks venitada. Endal oli sama jama ja venitamine aitas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul laseb kõiki akusi täiesti 0%'ni tõmmata. Vajalik see muidugi pole kuna näiteks see sinine icr 900mah'i aku poolast kaotab oma "poweri" juba 10-15% pea täielikult ära. efesti imr 800mah aga töötab kuni lõpuni.

 

Mul ikka muidu laeb ennast ise tühjemaks ja piniseb kuid "hullemaks" see pole läinud , seega väga ei sega.

Küll aga on juurde tulnud selline oskus , et kui ma kõvasti raputan siis lülitab ennast välja. Teinekord piisab lauale või autos keskkonsoolile "asetamisest" ja pilt taskus.

See ongi hea kiire moodus välja lülitamiseks(ööseks näiteks), et ei piniseks ja aku ei tühjeneks ;)

Ise viimasel ajal kasutan pidevalt .. kolksti lauale ja magama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on jah, nagu turvalyliti. korra kolksatad või maha kukub, siis lylitub välja (esiga)

vaevalt see akuklemmi venitamine aitaks väljalylitamise vastu. mul see kork läheb suht kõva pinge all kinni, piisab kui yhe keermega kinni juba, siis aparaat töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on jah, nagu turvalyliti. korra kolksatad või maha kukub, siis lylitub välja (esiga)

vaevalt see akuklemmi venitamine aitaks väljalylitamise vastu. mul see kork läheb suht kõva pinge all kinni, piisab kui yhe keermega kinni juba, siis aparaat töötab.

Aitab aitab. Aku on liiga raske selle vedru jaoks ja kolksuga vastu mingit kõvemat pinda lüües vedrutab aku allapoole ning kaotab hetkeks ülemise klemmiga kontakti. Sellest ka see väljalülitumine. Praegu lõin päris kõvasti vastu lauda ja ei juhtunud midagi, enne piisas natukene kõvemast asetamisest, kui pilt taskus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No aga mul on ju 800 või 900mah pisike aku suht koguaeg sees. Suurt kasutan aint siis kui kogemata mõlemad pisikesed olen tühjaks lasnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

täna läks oma evic ka laiali , õnneks jäid juhtmed külge ja saab kinni liimida.

ega jah, sitt liim seal vahel. peaks neile märku andma, et viskaks uuele masinale midagi kvaliteetsemat vahele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis juhtus selline tore lugu, eVic kukkus taskust välja auto ust kinni tõmmates ja pudenes laiali ekraani pealt hõbedast võrust alates :| Juhtmed õnneks jäid külge ja sättisin uuesti pessa ja tundub okey :D Õnnelik õnnetus (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka eVicile lõpuks näpud taha. (Y)

Siiamaani pole mitte ühtegi halba sõna öelda, ainult see rullik natukene logiseb... Ei tea, kas halb eksemlar või midagi muud.

Aga kuna ei häiri, siis (esiga) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta logisebki

mul läks midagi kleepuvat vahele millalgi, siis vahepeal jäi täitsa kinni, paar kuud oli raske keerata seda, nyydseks sitt vahelt ära kulunud ja töötab okeilt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see eVici pooleks minek tüüpviga vist .mul paar korda seda juhtunud ,ükskord koos juhtmega pooleks ,jootsin kinni ja siis korralikult liimi vahele,nüüd ok ja väga rahul eslle vidinaga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jah pooleks tahab minna kui clearot koos akuga taskus kanda, kui lahti keerata ja eraldi kanda siis ei tohiks probleemi tekkida

või mingi karp sellele transportimiseks leida

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui on eraldi siis otsi neid juppe mööda taskut taga ja kui veel suurele asjale karp ümber panna siis... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tugevad kotid vööle või kaela, mõnda mahuvad isegi tagavaraakud (Y)

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?LH_BIN ... =2&_sop=15

suur valik, ei tea milline neist eVic'le sobiks ilusti?

Mudel 119 tuleks sihtida ja siis pikkust vaadata, nt see odav peaks juba sobima http://www.ebay.co.uk/itm/Ultrafire-Nyl ... 43bc78b435

 

See isend 175mm suletuna, aga paistab, et takjakinnitus annab paar cm vabalt juurde Evic+clearo vm jaoks. Googeldada võib "Flashlight holster 119" ;)

 

Jeesusele kuluks nähtavasti see ära :idea:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes kasutavad evicuga iclear30 clearot? Teil ei ole probleeme sellega, et nagu "poob" kinni? St, et õhku tuleb vähe peale/raske tõmmata?

Kurat, minuteada eelmise coiliga sedas ei olnud, vahetasin ära ja praegu kuidagi imelik...

Korraks lükkasin twisti järgi ja vähe teine teema. Ei teagi, ehk asi coilis ning järgmise pakist välja võtma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...