Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Kes kasutavad evicuga iclear30 clearot? Teil ei ole probleeme sellega, et nagu "poob" kinni? St, et õhku tuleb vähe peale/raske tõmmata?

Kurat, minuteada eelmise coiliga sedas ei olnud, vahetasin ära ja praegu kuidagi imelik...

Korraks lükkasin twisti järgi ja vähe teine teema. Ei teagi, ehk asi coilis ning järgmise pakist välja võtma...

coilid suht identsed, millega sa neid imed yldse?

õkki õhuava ei satu sama kohapeale alati (õhku ei saa peale)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes kasutavad evicuga iclear30 clearot? Teil ei ole probleeme sellega, et nagu "poob" kinni? St, et õhku tuleb vähe peale/raske tõmmata?

Kurat, minuteada eelmise coiliga sedas ei olnud, vahetasin ära ja praegu kuidagi imelik...

Korraks lükkasin twisti järgi ja vähe teine teema. Ei teagi, ehk asi coilis ning järgmise pakist välja võtma...

ma hoian enda oma koguaeg pool keeret lahti keeratuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes kasutavad evicuga iclear30 clearot? Teil ei ole probleeme sellega, et nagu "poob" kinni? St, et õhku tuleb vähe peale/raske tõmmata?

Kurat, minuteada eelmise coiliga sedas ei olnud, vahetasin ära ja praegu kuidagi imelik...

Korraks lükkasin twisti järgi ja vähe teine teema. Ei teagi, ehk asi coilis ning järgmise pakist välja võtma...

Keerasid liiga kõvasti otsa?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka nüüd teist päeva uhke evic'i omanik. Väga rahul siiani, hetkel iclear 16 küljes aga mida te veel soovitaksite kindlalt proovida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellelgil oleks soovitusi kuidas saada aku kätte. Tavaliselt ikka kui hoitsin aku kestast kinni ja clearo vahetasin tuli aku keere esimesena lahti, aga nüüd ei ole näpitsatega ka võimalik seda lahti keerata. Krt ei tea kas aku on jamaks läinud ja surve sisse pannud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akukere käib ju alt lahti, ylevalt tuleb pea ära, muud kasu sest ylemisest keermest pole.

Miks sa tahad seda lahti saada?

Aku paisumine ei tohiks mõjutada aku alumise korgi eemaldamist

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on selline korpus millel ainult ülevalt lahti tuleb. Ja põhjas pole auku. Peaks selle ära nüüd tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellelgil oleks soovitusi kuidas saada aku kätte. Tavaliselt ikka kui hoitsin aku kestast kinni ja clearo vahetasin tuli aku keere esimesena lahti, aga nüüd ei ole näpitsatega ka võimalik seda lahti keerata. Krt ei tea kas aku on jamaks läinud ja surve sisse pannud.

mis siis sellest asjast sai? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellelgil oleks soovitusi kuidas saada aku kätte. Tavaliselt ikka kui hoitsin aku kestast kinni ja clearo vahetasin tuli aku keere esimesena lahti, aga nüüd ei ole näpitsatega ka võimalik seda lahti keerata. Krt ei tea kas aku on jamaks läinud ja surve sisse pannud.

mis siis sellest asjast sai? :)
Selle panin paksult kaltsu sisse ja keerasin kruustangide vahel lahti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle panin paksult kaltsu sisse ja keerasin kruustangide vahel lahti. :D

Mul jäi väheke samasugusest operatsioonist puudu ja nüüd ma ei keera enam kunagi seda kesta lõpuni kinni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ikka korra paari päeva tagant keeran lahti ja puhastan teda. Ja jõuga kinni ka ei keera ;)

ma ka ei keeranud jõuga, aga vist aegajalt vaikselt kinni kiilunud, mingit taktikat vist ka ei ole kuidas lahti saada, minu jõud nii väikse vidina peale ei käi:D väike õnnetus NV'st ka Väike evic korpus ja aku ka teadmata kadunud:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

oma kogemustest tean üsna sitt neid kokku joota ,aga edu sulle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...