Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

ma sain selle teise meetodiga seal pdfis korda asja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain selle teise meetodiga seal pdfis korda asja.

1 kõik mis variante proovin peksab data transfer errori ette....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain selle teise meetodiga seal pdfis korda asja.

1 kõik mis variante proovin peksab data transfer errori ette....
Võtsid aku ikka evicil tagant ära. Ma algul ei võtnud ja siis päris kaua läks aega kui taipasin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul veel 1.3 peal...tea kas tasubki nokkima hakata :roll:

Panin 1.4 peale ja nüüd tundub, et laeb kauem lahti. Ei saa aru milleks on vaja seda coili takistust koguaeg näidata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain selle teise meetodiga seal pdfis korda asja.

1 kõik mis variante proovin peksab data transfer errori ette....
Võtsid aku ikka evicil tagant ära. Ma algul ei võtnud ja siis päris kaua läks aega kui taipasin.

Jah. Ainult kontrollpea arvutile külge. siis hoiad paar sekki nuppu all ja arvuti leiab seadme (loe bricki) :)

suhtlesin müüjaga ning pandi uus pea posti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka teist päeva Evic õnnelik omanik ja sain ka kohe arvutiga ühendades vastu näppe:

 

Panen arvutile esimest korda külge (MVR 1.4 installitud), palub uuendada. Paned OK ja 2-3 sek pärast teade- "Data Verify Error!!! Address : 8192"

Pilti enam seadmele ette ei tule ja arvutiga ka enam ühendust ei ole.

Sai proovitud uuesti, kuid ei midagi. Seade ei tööta.

Seadme sain arvutile külge "Safe Modes" ehk siis hoiad käivitusnuppu all, USB külge ja siis veel 2sek kuni arvuti ära tunneb.

Uus upgrade- ei aita. Factory reset image- ei aita. Sama error.

 

Lahendus: MVR 1.0 (Sellel ei pidanud olema Data Verify mode, nii et upgradeb). Sellega peale Factory Reset ja siis Firmware 1.1.

Edasi MVR 1.4 install ja uus õige upgrade.

Vahepeal võib olla ka häda USB portides, kuna mul töötas asi vaid ühes kolmest pordist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka teist päeva Evic õnnelik omanik ja sain ka kohe arvutiga ühendades vastu näppe:

 

Panen arvutile esimest korda külge (MVR 1.4 installitud), palub uuendada. Paned OK ja 2-3 sek pärast teade- "Data Verify Error!!! Address : 8192"

Pilti enam seadmele ette ei tule ja arvutiga ka enam ühendust ei ole.

Sai proovitud uuesti, kuid ei midagi. Seade ei tööta.

Seadme sain arvutile külge "Safe Modes" ehk siis hoiad käivitusnuppu all, USB külge ja siis veel 2sek kuni arvuti ära tunneb.

Uus upgrade- ei aita. Factory reset image- ei aita. Sama error.

 

Lahendus: MVR 1.0 (Sellel ei pidanud olema Data Verify mode, nii et upgradeb). Sellega peale Factory Reset ja siis Firmware 1.1.

Edasi MVR 1.4 install ja uus õige upgrade.

Vahepeal võib olla ka häda USB portides, kuna mul töötas asi vaid ühes kolmest pordist.

Kahjuks need lahendused mind ei aidanud kuna MVR 1.0 annab ka Data transfer errori 8192.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks need lahendused mind ei aidanud kuna MVR 1.0 annab ka Data transfer errori 8192.

Proovisid teist USB porti ka? Mul on masinal 3 porti ja ainult ühes toimis. Teise arvutiga (teine mudel, op sys sama win7 64) ei toiminud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kahjuks need lahendused mind ei aidanud kuna MVR 1.0 annab ka Data transfer errori 8192.

Proovisid teist USB porti ka? Mul on masinal 3 porti ja ainult ühes toimis. Teise arvutiga (teine mudel, op sys sama win7 64) ei toiminud.

2 päeva sudinud. Kõik pordid ja erinevad arvutid :)

kui safe modes arvutil taga siis vastu kõrva panna käib kerge krõbin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul ei olnud küll mingeid probleeme selle 1,4 peale panekuga, aga ega kui ei pane, tõesti mittemillestki ilma ei jää, väidetavalt peaks päeva vai päikesevalguses paremini näha olena, nu egas ikka ei ole küll ja mittemidagi see paremaks ka ei tee, ma mõtlen seda 1,4 versiooni (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enda kogemuse põhjal, ca 2 nädalat

1.4 läks 1.3-lt üle ilma probleemideta - pos

Käivitusaeg muutus pikemaks - neg

Ekraanile kuvatava info valik muutus suuremaks ja paindlikumaks (mulle meeldib) - pos

Pööratud värvidega ekraan ei meeldi ja olulist nähtavuse paranemist ei täheldanud - neutral

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain oma jublaka tööle (psühho) oligi ikkagi probleem usb driverites ja usb 2.0 ja 3.0....

Panin ühele iidvanale arvutile taha ja oligi korras.

Tore!

Aitäh kõigile kes kaasa muretsesid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain oma jublaka tööle (psühho) oligi ikkagi probleem usb driverites ja usb 2.0 ja 3.0....

Panin ühele hiidvanale arvutile taha ja oligi korras.

Tore!

Aitäh kõigile kes kaasa muretsesid :)

Ei olegi nii, et uuem tehnoloogia on parem :) Vana arvuti võib olla asendamatu vahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu hiinlased, kes selle softi välja mõtlesid, neil ei olnud uusi arvuteid järelikult , tegid vanapeal, sellepärast uutega ei saagi :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andke hea koht kust evicile väikse aku tube-i osta. Kohta kus saaks paypaliga maksta :roll:

Ma ei saa aru miks sa peleonist ei osta, läbi Ühistellimuse :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks rannas olles (tõenäoliselt) liiv vahele, stick töötab, aga VÄGA vaevaliselt. Kohati läheb mingiks lühikeseks ajaks iseenesest korda st hakkab hästi kergelt jälle käima. Enamik aega aga sõrmedega keerata ei jõua, peab rätiku või millegi vahele panema (Y)

 

Arvamusi, kogemusi, what next?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...