Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

minul pole vahet on seal 1.3 või 1.4 või mida iganes kõik toimib olenematta kukkumistest ja tolmust.igati väärt riistabuu igatahes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ka nüüd Evicu clubis ;)

Sama siin, esmamuljed igatahes positiivsed :-)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) to me also (psühho)

Tegelt, on ta palju väiksem, kui arvasin. Mõnusalt mahub pihku. Ja ka pidevalt ülevaade, aku laetusest ja kui liiga hoogu mindud pahvimisega.

Katsetan veel hetkel erinevate võimsustega, kuid vahve feature on rvw funktsioon, n. paned alguse paar watti kõrgemaks, saavutab kiiremini soovitud võimsuse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuna ma eelnevalt ka modide peal olnud, siis on sobivad wattid ja voldid enda jaoks avastatud, nüüd natukene ainult kruttimist :) aga jah, mugav on vaadata kella ja kuupäeva evicu pealt kui tossad ja vaja teada :D mugav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuna ma eelnevalt ka modide peal olnud, siis on sobivad wattid ja voldid enda jaoks avastatud, nüüd natukene ainult kruttimist :) aga jah, mugav on vaadata kella ja kuupäeva evicu pealt kui tossad ja vaja teada :D mugav :)

Off-Topic :
migavam on aega käekella või mobla pealt vaadata (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas võib küsida kust keegi eVici endale tellinud on? Mõtlen ka täitsa selle peale aga ei leia sobivat kohta kus tellida :)

Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVic'utega on vist suht kehvad lood. Joyetech tõstis hindasid ja hulgilaod pole uue hinnaga osta tahtnud... Polegi viimasel ajal uurinud, et mis seis on. Mul õnneks mingi kogus laos veel.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain ka 50ga, kuigi näitas et viimane laos ja selle ka sain :D nüüd otsas neil

 

-- 06 Okt 2013 23:45 --

 

ja võin öelda, et väga hea aku vastupidavus on, 2 päeva veab vabalt välja, hetkel siis kaks päeva tõmmanud ja 45% akut järgi, eile pahvisin korralikult, täna kah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline mure. Otsin endale SvoeMesto Kayfun Lite atty ja see ei istu kuidagi evicule, seisab seal otsas nagu vana kööbakas või nagu vasemehe kuusepuu. Kuidagi nagu kiiguks seal evicu otsas ja saab lükkata ühele poole viltu ja teisele poole viltu. Krae ja atty vahele jääb selline 1mm vahe sisse ning on tobe ka kuidagi see evicu koonusesse kiskuv krae. Kas keegi on kohanud kuskil müügist teistsugusi või mitte originaal kraesi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoi, ei ole silma jäänud küll..

Mul selline mure. Otsin endale SvoeMesto Kayfun Lite atty ja see ei istu kuidagi evicule, seisab seal otsas nagu vana kööbakas või nagu vasemehe kuusepuu. Kuidagi nagu kiiguks seal evicu otsas ja saab lükkata ühele poole viltu ja teisele poole viltu. Krae ja atty vahele jääb selline 1mm vahe sisse ning on tobe ka kuidagi see evicu koonusesse kiskuv krae. Kas keegi on kohanud kuskil müügist teistsugusi või mitte originaal kraesi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise ka ei leidnud kiirel googeldamisel. Hetkel aitab krae lahti krutimine atty vastu aga ega see ka mingi õige lahendus ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isegi see finnvape variant võiks sobida. Hetkel ta selline nagu pildilt näha kui atty korralikult lõpuni keeratud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soetasin ka 50 euri eest Evicu, peale kahte päeva kasutamist ühendasin arvutiga. MVR pakkus kohe firmvare upgradeda 1.3-lt 1.4-le, klikkasin OK, paari sekundi pärast sain errori(mingi 5-kohaline number algas 2-ga).

Tulemusena ei saa enam evicut sisse lülitada, MVR ütleb no hardware found :(

Kas kellelgi siit sellist probleemi on esinenud ja mida peaks ette võtma?

 

Evic toimis muidu hästi Aspire BDC Mini tankiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...