Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Edit, sain MVR 1.4 joye kodukalt, lingid hakkasid tööle lõpuks (Y)

 

fakk ma ei leia õiget watti üles.. küll luriseb ja lekib, tuleb vähe tossu, pole kurgulaksu jne :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui pikkimahve te teete? Vaadates eVic statistikast päevase keskmise aja sekundites ja jagades selle keskmise päevase mahvide arvuga saan mina ühe keskmise mahvi pikkuseks 5,84 sekundit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit, sain MVR 1.4 joye kodukalt, lingid hakkasid tööle lõpuks (Y)

 

fakk ma ei leia õiget watti üles.. küll luriseb ja lekib, tuleb vähe tossu, pole kurgulaksu jne :?

No johhaidii, see pole üldse vatiprobleem ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpsemalt on asi ilmselt clearos, tõenäoliselt isegi coilis.

Nope, 3 erineva coiliga sama pull, vähetõenäoline, et kõik kolm on katki. coilid kõiguvad 2,3-2-4oomi vahel. Kõige parem on praegu 7w juures, kuid aeg-ajalt viskab kõrbend maitset juurde ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpsemalt on asi ilmselt clearos, tõenäoliselt isegi coilis.

Nope, 3 erineva coiliga sama pull, vähetõenäoline, et kõik kolm on katki. coilid kõiguvad 2,3-2-4oomi vahel. Kõige parem on praegu 7w juures, kuid aeg-ajalt viskab kõrbend maitset juurde ikka.

Coilid on vanadusse surnud ehk siis wick ummistunud - õhk võib läbi käia, aga toss ja maitse kadunud. Eriti kiiresti toimub see suure VG %-ga vedelikega. Pane uus coil ja naudi elu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just praegu tegi eVic omale full reseti. Kõik seadistused algsed ja puff count, mis oli juba kusagil 80K kandis, on nullis. Nii et täiesti uueväärne seade :P. Kas kellelgi vee midagi sarnast juhtunud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi aegajalt on nii, et aku näitab umbes 40% laetust ka mõne aja pärast low power? Aku Mah. Seatud õigeks muidugi.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi aegajalt on nii, et aku näitab umbes 40% laetust ka mõne aja pärast low power? Aku Mah. Seatud õigeks muidugi.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Alguses oli sama probleem mingiste kahtlaste akudega(hiinakad ja juba rohkem läbi akud). Ostsin normaalse aku ja töötavad korralikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi aegajalt on nii, et aku näitab umbes 40% laetust ka mõne aja pärast low power? Aku Mah. Seatud õigeks muidugi.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Alguses oli sama probleem mingiste kahtlaste akudega(hiinakad ja juba rohkem läbi akud). Ostsin normaalse aku ja töötavad korralikult.

Kusjuures orikas akuga ka sama jama.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul täna hommikul hakkas eVic vigurdama ,oli külmas autos, käima läks ,aga nagu tõmbama hakkasin lülitas välja ja nii korduvalt juba oli lootusetu tunne,et kopsupõletiku või mõne muu külmetushaiguse saanud.Natuke aega peos soenedes hakkas ise uuesti tööle ja töötab nüüd jälle korralikult .Tea kas on veel teisigi külmakartlikke isendeid või on minul ainuke soojaga ärahellitatud pulk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju pead ta alguses autos soojaks hõõruma :-)

Kindlasti jalakäiatel hea vaadata...

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi aegajalt on nii, et aku näitab umbes 40% laetust ka mõne aja pärast low power? Aku Mah. Seatud õigeks muidugi.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

sama pull. lisaks vahel viskab errorit, et max puff count ja tadaa, pilt kottis. peale paari töölepanemist lasi lõpuks tõmmata ka.

plus siis nullib puffcounteri ära koguaeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on evicuga üle 72 tuhande puffi tehtud. Vahest viskab pildi kokku ka, aga see vist sellest, et akud vananevad. Umbes 50% töötab ilusti ja siis hakkab nalja tegema. Enamasti jääb peale paari lülitust jälle tööle, aga aku sureb siis suht ruttu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aasta varsti täis saamas, mu eVic sisse tekkis kukkumisel pragu. Ei kurda, 49€ eest aastake rõõmu on enam kui küll.

Tavasuitsu peale oleks selle ajaga kulunud 1095€

Praoga eVic töötab rõõmsalt edasi, ilmselt venitab veel päris pikalt kui just kildudeks ei pilla (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul eVic-ul mitmeid pragusid mõlke ja kriipse ,paar korda peale kukkumist uuesti kokku liimitud ja korduvalt juhtmeid joodetud, aga töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul 2 tükki nüüdseks 8 kuud samade akudega ilma igasuguste jamadeta iga päev kasutuses. Pildi panevad tasku kui akut 2-6% alles jäänud. Investeeringuga väga rahul :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...