Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

kui traadid jäävad coili tehes liiga välja pesast näitab ka atomizer short, tuleb vaadata üle, et coili kokku pannes lõikad traadi otsad korralikult ära

Seda olen jälginud jah.Aga selles ei saa nagu viga olla kui ühe evicuga töötab teisega mitte.

e-kodanik see paras nikerdamine jah.Ma ei tea kas seda plastmassosa enam ümber ära saangi.Sai liimitud kui sõber maha kukutas ja juhtmed lahti läksid.

Üks asi on hea-kogu aeg kärss kärnas või maa külmunud.

Viskab kopa ette saabki esigari ka maha jätta.Step by step pakun välja töötab päris hästi.

Järgmine samm on pastillikommid :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan ette ära kui varem seda küsitud või juba vastatud aga küsimus selles et on tavaline joyetech evic normaalne algajale kes avastas just rebuildimise (muidu teinud ja vahendanud olen 2-3aastat). Et kui normaalne põleti keeratud ja normaalse kooslusega vedelik annab korralinu pilve ette?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub sellest mis sa sinna otsa viskad. Kayfuni klooniga ca 1.6-1.8oomi kanti sihtides oli täiesti ok. Lihtsalt kayfun viis ta väga balansist välja ja püsti enam ei seisnud väga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan ette ära kui varem seda küsitud või juba vastatud aga küsimus selles et on tavaline joyetech evic normaalne algajale kes avastas just rebuildimise (muidu teinud ja vahendanud olen 2-3aastat). Et kui normaalne põleti keeratud ja normaalse kooslusega vedelik annab korralinu pilve ette?

Täiesti korralikult saab tööle ja vaev tasub igal juhul ära. Kerge ja hästi sobiva Kayfun Lite saad kui võtad juurde PMMA korpuse

https://www.fasttech.com/products/3023/10009156/1570900-spare-parts-for-kayfun-v3-1-atomizer

ja 22m kesta

https://www.fasttech.com/products/0/10009156/1663600-replacement-polycarbonate-tank-for-kayfun-3-1

(Spezzil vist oli ka müügis?)

 

Nüüd saad Kayfuni metallkorpuse keerata eVicu mütsiks ning kogu ülemine osa jääb plastkorpusega ühtlaselt 22mm. Plussiks veel see, et pärast Kayfuni otsa keeramist (nagu ohme näitama hakkab) keerad mütsi üles vastu ja 510 keere peab väga hästi vastu. Mul vana eVic Kayfuniga varsti aasta igapäevases kasutuses ja väsimise märke veel ei näita :)

 

Edit: Ei maksa lasta ennast suurte võimsuste propageerijatel ära ehmatada, alates 6W juba toimib - peamine, et coil õigesti tehtud, st peenemast traadist (nt 0,2mm).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

Evic laadima pannes-näitab ekraani peal laadimist ilusti.

Sisse lülitades ei võta pilti ette..

Olen saanud vahepeal uuesti pildi ette upgradedes kuigi ei vaja praegu uuendust.

Samuti läks lambist käima kui oli seisnud ilma aku ja clearota nii paar nädalat.

 4päeva tagasi töötas kõik ilusti.Lülitasin välja panin kapi peale ja täna jälle ei lähe tööle.

Tõsi aku oli taga ja STV otsas.

STV ka väljast natuke märg nagu oleks läbi lasknud, seda ka enne olnud just siis kui on seisnud mingi nädalakese ilma tõmbamata evicu otsas.

Ükskord kui tööle sain hakkasid tablool kirjed  kiirest jooksma nii, et ei saanud enam pidama.Ja nii mitu korda.

Kas siin tegu ikka vedelikust põhjustatud lühisega.

Oih kes küll seletaks mulle Evicu hingeelu.

Tänud ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakatuseks korpus küljest ära ja pluss klemm nii eVicul kui akul piinlikult puhtaks, siis näha kas midagi muutub.

 

Kirjed hakkavad jooksma kui regullirõngast pikemalt äärmises asendis hoiad, kerib siis vastavalt üles või alla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vanema eVicu regullirõnga vahele mahla satub ning teda pikemat aega mitte kasutada, võib rõnga kinni kiiluda või ei tagastu see enam oma õigesse asendisse. Nii saabubki kiire kerimine menüüdes...

Kasta hambahari piirituse või kange viina sisse ja puhasta reguleerimise rõngast väljapoolt. Osa alkoholist satub rõnga vahele. Samal ajal liigutad rõngast, kuni selle käik jälle normaalseks muutub. Need tegevused kõik loomulikult ilma akuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud sõbrad vastamast.

e-kodanik-millega Sa neid klemme piinlikult puhastad :?: -piiritusega.

Oot kas Nemesisele õli võib vahele panna kui alumine sisse-välja lülitamise keere käib raskelt,.Või sinna ka ainult sobib piiritus või hambaniit -aku heaolu huvides

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti vabalt võib tilgakese grafiitõli panna. Või veel parem pool tilgakest.

Või siis lihtsalt hariliku pliiatsi süsiga pisut kriipida, et keermete vahele pudiseks - ideaalne keermemääre (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen nemesisele pannud WD40 õli natuke alla nupu sisse ... nuppu iga 3-4kuu tagant puhastanud ja uuesti õlitanud.

Keermete puhastamiseks olen kasutanud lihtsalt kuiva WC paberit :D.

Suvel peale rannas käimist peab seda reeglina kohe koju jõudse tegema .... kui liiva sisse visata siis lõppeb kasutus juba rannas.

Grafiit pidi ka hea olema aga ei ole proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...