Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

Täna eVic ikka ennast imelikult üleval pidanud. Akku näidik näitab pidevalt aiateibaid. küll läheb iga sekundiga väiksemaks ja sisi pärast jälle suurem . Õhtu poole viskas ka lampi puffi arvu 4000 peale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pakkus ka aiateibaid. Ma suurt probleemi sellest ei tee kuna aku pidas kaks päeva kenasti vastu. Vana ego aku pidas paar tundi ja siis oli, ei tulnud enam mingit tossu. Leiaks vaid hea aurusti sinna otsa oleks väga hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui siin lugeda, siis tundub et eVic on ikka suht kapriisne (N)

Eks see on ka see, et millel rohkem kasutajaid seal ka rohkem tuleb virinat. Nagu ma olen aru saanud siis enamus just omavad eVic-ut. Oleks kõigil VAMO siis oleks selle all pikk teema tema pirtsakusest.

 

Aga ise olen natukene pettunud oma ostus. Pidev aiateivaste näitamine ekraanil ei ole meeldiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna originaalaku sai tühjaks, siis võtsin taskulambi sisse kunagi tellitud 3800mah aku. 90% ja hetkel näitab 1000 mahvi saba teha. On see normaale või vähe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu ainuke probleem rõngaga, ei taha liikuda alguses. Tundub, et midagi vahele läinud, mingi kleepekas. Kui liikuma hakkab, siis liigub normaalselt (Y)

Aku jebra (20% ja magama) on hetkel kadunud. Samas 10% peal võib vabalt lõpetada, sest sealt tuleb pussuhaisu, aurust, ega maitsest pole enam juttugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi võiks algajale välja tuua ka, mis wattidel keegi midagi tarbib .. ei oska eriti nagu leida seda normaalset vahemikku

tabel on siin teemas kusagil olemas, hetkel pole aega otsida. Aga iga joogiga on erinev. Keskmine ehk 7w kandis vb. Samas mõni tahab rohkem, mõni kukub kärssama juba 7 peal. Katseeksitusmeetodil saad teada (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi võiks algajale välja tuua ka, mis wattidel keegi midagi tarbib .. ei oska eriti nagu leida seda normaalset vahemikku

Posted Image

 

ise ka mingi 7W ringis (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolm korda kuskile suunas kiirelt võimsust regullida, siis jääbki number jooksma kuni järgmise rõnga liigutamiseni. Algul arvasin et mingi hälve, aga nüüd juba päevläbi mänginud ja tundub et peabki nii olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOGE 2,1 oomine on kõige parem 10W peal. Aga eks see oleneb vedelikust ka. Mul on King E-Cigari virsik sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda ei saa öelda , et mis watt kõige parem on.

 

MT3 näiteks ei kannatanud ühegi vedelikuga üle 6.5W eriti. Viviga on 7.5-8W mul. Vahest kipub 8'ga natuke kärsatama (kui mitu korda sügavalt tõmmata - vedeliku eripära ilmselt) ja siis krutin törts alla.

 

fakt on see muidugi, et 6w on veel okei aga alla selle pole väga mõtet. siinkohal tooks näiteks, et "tavalised komplektid" mida meil poodides müüakse suudavad 3.5-4W ainult välja anda ja spezzzi starter-kit annab 6W välja. reguleerimisvõimalust mõistagi ei ole.

 

evic'i jampsimise poolest rääkides: mul ei ole "segast" kunagi pannud. vahest harva lööb kellaaja 00.00 peale ja kui seda sättida tahad siis jookseb kokku aga seda juhtub kord 2 nädala jooksul ja aku eemaldamine aitab.

ainuke viga on see, et mul sööb ta ise akut tühjemaks ja seega krutin ööseks aku lahti. ise-tühjenemine tekkis paar nädalat tagasi ja ühtlasi hakkas siis ta ka pinisema (kõrva ääres on kuulda). esialgu ei hakka ~50€ eest uut pead ostma kuna kõik töötab ilusti aga eks kunagi vist peaks.

kui see aparaat pool aastat vastu peab siis olena mina igatahes väga rahul. tegu siiski ju mass-toodangus hiina junniga millel on triljon funktsiooni külge kruvitud :) aga siiski ühtegi teist ikkagi ei taha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See pole küll teemasse , aga mille peal need mehanilised modid töötava, igasugused teleskoobid ja muu selline ilus käsitöö, puhtalt selle peal, mis aku välja annab?( tavliselt 3, 7V)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täis aku annab ikka 4,2v välja ja siis hakkab langema kuni 3,4v peal peaks rakenduma akul kaitse (kui on kaitsega aku). Just nii töötavadki. Nendega saab näiteks 0,8 oomise takistusega coile tõmmata. Mingi elektrooniline mod aku näitab siis vast lühist juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reinstalli probleemi lahendus (huvitav... aku pidin ka tõesti ära võtma... küll hiinlased on ikka targad! ;) :

To solve the problem of reintalling the MVR everytime, you can do it as the two solutions.

1. Shut off the MVR and then right click the MVR icon and choose Properties, then Click the tap Compatibility and enable Compatibility mode (Windows XP (Service Pack 3) ).

MVR---Properties---Compatibility---Compatibility mode (Windows XP (Service Pack3)

2.Separate the control head from battery tube, keep pressing the button and then connect it (the control head) to you computer, usually MVR can recognize the device and at this time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel tarkavara masinat ära ei tunne , siis ....

•Right click on MVR icon

•select properties

•select compatibility tab

•Check the box that says “run this program as administrator”

•Click save

Siin veel paar rida õpetust juures... Ja nii imelik, kui see ka ei tundu... aku ära võtmine ja nupu vajutus teeb tõesti "magic"-u - arvuti loeb kõik andmed välja! :o Tavaliselt ei loe näiteks nime või midagi ära....

 

To solve the problem of reintalling the MVR everytime, you can do it as the two solutions.

1. Shut off the MVR and then right click the MVR icon and choose Properties, then Click the tap Compatibility and enable Compatibility mode (Windows XP (Service Pack 3) ).

MVR---Properties---Compatibility---Compatibility mode (Windows XP (Service Pack3)

2.Separate the control head from battery tube, keep pressing the button and then connect it (the control head) to you computer, usually MVR can recognize the device and at this time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noh, kohe on aprill käes ja soft istub ikka beta staadiumis :roll:

Kas aprillis pidi midagi juhtuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei lihtsalt kaua aega läind. Samas peale mõne pisikese bugfixi (mis eriti ei häiri) pole ju midagi muuta ka.

Ma ei imesta kui evic unarusse jäetakse ja millegi uuega lagedale tullakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljamaa foorumis on tüübid seda tarkvara lammutanud ja uurinud. Äkki teeb mõni vennike custom firmware ka valmis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...