Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

mul total 19522 ja märtsis 15936

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin puff reset ja nüüd hakkas alates tänasest näitama. Total on 36662 kolme nädala peale. Ajaloost niipalju, et tabeli järgi on septembris, oktoobris ja detsembris 2012 iga kuu 1 puff kirjas :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin puff reset ja nüüd hakkas alates tänasest näitama. Total on 36662 kolme nädala peale. Ajaloost niipalju, et tabeli järgi on septembris, oktoobris ja detsembris 2012 iga kuu 1 puff kirjas :lol::lol::lol:

muideks mul oli ka novembris, detsembris

vaatasin algul, et mida helli, aparaadi sain alles veebruari alguses :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on ka mõne eelneva kuu peal 1 puff kirjas. See ilmselt kas kvaliteedi kontroll või mõni muu iseärasus

Share this post


Link to post
Share on other sites

iClear poos ennast kuidagi pessa kinni nii kõvasti, et keerasin evicul pea pooleks :?

Pilti või pole olnud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

iClear poos ennast kuidagi pessa kinni nii kõvasti, et keerasin evicul pea pooleks :?

:shock:

mis moodi see võimalik? igaks juhuks küsin sest endal ka evic ja iclear 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

aega ei oska öelda, millalgi sai reset tehtud, 25597 puffi

 

aga siin mingi kala, kolmapäevane kogus ei saa reaalne olla, 1147 puffi :lol:

tyr, ma isegi alkot ei tarbinud

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin puff reset ja nüüd hakkas alates tänasest näitama. Total on 36662 kolme nädala peale. Ajaloost niipalju, et tabeli järgi on septembris, oktoobris ja detsembris 2012 iga kuu 1 puff kirjas :lol::lol::lol:

1700puffi päevas ? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, kui katki läks, siis paranda ära. Kui ise ei oska, vii mõne jootja kätte. Kui ära viskad, ütle mulle, kuhu viskasid (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, kui katki läks, siis paranda ära. Kui ise ei oska, vii mõne jootja kätte. Kui ära viskad, ütle mulle, kuhu viskasid (psühho)

oot mida sa nüüd targutad? Elementaarne, et ma joodan selle kokku ja lasen edasi. Lihtsalt hetkel olen Eestist ära 3 nädalat ja midagi muud ka ei ole tõmmata + ei ole normaalne, et paak nii kinni pessa jääb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui aus olla, siis mul on ka see kinni jäänud, näpitsad taha ja keerasin lahti. aga vaid korra, ma yldiselt keeran käesoojaga kinni. ei logise, samas ka pole jõudu vaja

kätega oleks selle vist samuti pooleks murdnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh xxlmaster, ega ma ei targutagi, ma niisama ergutan :-)

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot miks te selle sinna nii kõvasti kinni üldse keerate? Mul pole küll kinni jäänud ega ära kukkunud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot miks te selle sinna nii kõvasti kinni üldse keerate? Mul pole küll kinni jäänud ega ära kukkunud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

korra alguses, peale seda pole jama olnud (esiga)

algaja värk (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, peab ettevaatlik olema aga ma üldiselt olen seni pigem iga kord midagi kinni keerates meenutanud seda "keera kõigepealt puruks ja siis pool pööret tagasi" sündroomi, mis lapsepõlves külge kippus tulema.

Samas jah, selle peale väga ei tulnud, et kasutades see metall soojeneb ja paisub ja võibki äpardus kallale tulla. Vähemalt on nüüd teada, kuidas see vidin niimoodi lahti saada, et väga koledaid jälgi ei jää(pildi järgi otsustades peaks täitsa kenasti korda saama nii et pole arugi saada vahepealsest avanemisest) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10530 puffi 2 kuud ja paar päeva.

suht täpselt 200 puffi ööpäevas tõmbangi (ehk 1 mini-aku on ideaalne ühe päeva jaoks). mõnikord rohkem natuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10530 puffi 2 kuud ja paar päeva.

suht täpselt 200 puffi ööpäevas tõmbangi (ehk 1 mini-aku on ideaalne ühe päeva jaoks). mõnikord rohkem natuke.

Päris vähesega saad hakkama. Kanget tõmbad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbes 10-12mg.

Endaarust tõmban küll päris palju. Autoga sõites , kõndides , kodus diivanil vedeledes . Tööl samuti.

Aga ju siis need 600+ tüübid tõesti hoiavad piipu koguaeg suus :D

 

Kuna naisele e-suits ei istu vaid teeb ikka tavalist siis sai ükskord tal mitme sigareti keskmine mahvide arv ära "mõõdetud".

keskmiselt 10x saab tõmmata ühte sigaretti ja see tähendab, et ma teengi umbes pakk või natukene rohkem päevas.

täpselt nii palju suitsetasin ma ka enne e-sigaretile üleminekut.

 

näiteks 600x päevas on 3 pakki suitsu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli esimese kuuga miski 9000 puffi, aga see käis pidudel nagu lits ringi ka ja nüüd teeb veel kuus matsi tänu sellele seda pulka. :) Mõni isegi selline, kes kunagi suitsu pole teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas tarkvara update-ga läinud on?

Nägin mingit videot kus peale update (2.0) tulid uued piirangud peale ja ei lasknud V piisavalt kõrgele reguleerida.

On see tõsi ja on tänaseks sellele mingi lahendus olemas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas tarkvara update-ga läinud on?

Nägin mingit videot kus peale update (2.0) tulid uued piirangud peale ja ei lasknud V piisavalt kõrgele reguleerida.

On see tõsi ja on tänaseks sellele mingi lahendus olemas?

Mina olen sellest aru saanud nii et reaalselt ei muutunud midagi selles osas. Vanema softiga lasi küll suurema numbrini kerida, aga reaalselt ta seda välja anda ei suutnud. Viimase softiga laseb keerata nii kaugele kui palju ta reaalselt välja suudab anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...