Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

eVic arutlus ja probleemid

Recommended Posts

õhtul avastasin taskus, et midagi loksub (lamp)

pistsin käe taskusse ja mõtlesin, et iclear30 on juppideks läinud, võtsin siis tasakesi taskust välja ja mida ma näen :lol:

Posted Image

sama pilt suuremalt

https://www.dropbox.com/s/04ffcuzynq90i ... 212022.jpg

see kollane asi on teip, mille all on patakas

 

läksin poodi ja ostsin superatakki. ilma pysis kyll paigal, aga pm natuke liigutamist ja tuli pesast uuesti lahti

Et siis samast kohast kus minu omagi. Sain enda oma nüüd kinni joodetud ja töötab jälle (Y)

....aga avastasin midagi huvitavat. Näiteks iClear annab Vamoga palju paremat lahmakat 11W kui eVic :? Huvitav millest selline asi võiks tulla?

iClear tundubki rohkem kangemate aparaatide paak olema kuna ise lasen vamoga kogu aeg 15W peal. Kas seal ei olnud mitte mingi jama sellega, et kui dual coil siis valitud watid jagatakse kahega, ehk siis 15w peal saab üks coil 7.5watti :roll: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kindlasti oleneb ka joogist. mõnega kannatab nii palju anda, mõnega mitte.

ise panen törts alla 8w liquat berryt. 11w peal ei olen enam õige maitse, ytleks isegi sitt selle kohta (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

õhtul avastasin taskus, et midagi loksub (lamp)

pistsin käe taskusse ja mõtlesin, et iclear30 on juppideks läinud, võtsin siis tasakesi taskust välja ja mida ma näen :lol:

Posted Image

sama pilt suuremalt

https://www.dropbox.com/s/04ffcuzynq90i ... 212022.jpg

see kollane asi on teip, mille all on patakas

 

läksin poodi ja ostsin superatakki. ilma pysis kyll paigal, aga pm natuke liigutamist ja tuli pesast uuesti lahti

Et siis samast kohast kus minu omagi. Sain enda oma nüüd kinni joodetud ja töötab jälle (Y)

....aga avastasin midagi huvitavat. Näiteks iClear annab Vamoga palju paremat lahmakat 11W kui eVic :? Huvitav millest selline asi võiks tulla?

iClear tundubki rohkem kangemate aparaatide paak olema kuna ise lasen vamoga kogu aeg 15W peal. Kas seal ei olnud mitte mingi jama sellega, et kui dual coil siis valitud watid jagatakse kahega, ehk siis 15w peal saab üks coil 7.5watti :roll: ?

Idee poolest peaks seal olema 2 4Ohm coili. Aga kas see päris nii toimib nagu sina kirjutasid, ma tõesti ei tea. Ehk mõni kommenteerib kes elektri teemast paremini aru saab.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui minna menüüs vapor set - mode ja sealt tuleb manual ja auto, mida see viimane AUTO endast kujutab, teab keegi

vajutad nuppu korra ja lastakse sulle automaatselt sinu valitud aja jooksul suitsu suhu. see vist tõesti kõige mõttetum lisa yldse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jooksis evic täna esimest korda elus kokku, selle soovitatava 5,2 wati juures. Tea nüüd, kas uue softi pärast või jooksebki see aeg-ajalt kokku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin oma eVicule lisaakud taskulambid.eu -st kõik muidu ok ainult,et trustfire aku 2 mm pikem kaas jääb nate irvakile kuid sellest pole midagi töötab ja rahul ei pea enam pulka ennast seinaga ühendama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nali see on, et vahepeal laadides lülitab ennast sisse peale 5 klikki ja laseb tõmmata, vahest mitte?

kui seinast laed, siis saab tõmmata, kui laed arvuti taga ja MVR sildi lööb ette, siis pead valima only charging, muidu tõmmata ei saa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nali see on, et vahepeal laadides lülitab ennast sisse peale 5 klikki ja laseb tõmmata, vahest mitte?

kui seinast laed, siis saab tõmmata, kui laed arvuti taga ja MVR sildi lööb ette, siis pead valima only charging, muidu tõmmata ei saa
Oh ma ükspäev mõtlesin küsida, et kas evici saab ka juhtmega tõmmata. Nüüd sai see asi ka lahendatud. Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi MVR 1.3 ka juba proovinud? Vaatasin, et seal on uus asi RVW. Hea viis oma setingute jagamiseks. Kasutab keegi seda üldse või lasete koguaeg ühe W peal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise pole küll neid imesetungeid kasutanud. Lasen stabiilselt 10W peal. BOGE kartole paras. Võib ka rohkem panna, aga siis läheb kurgulaks liiga ägedaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi MVR 1.3 ka juba proovinud? Vaatasin, et seal on uus asi RVW. Hea viis oma setingute jagamiseks. Kasutab keegi seda üldse või lasete koguaeg ühe W peal?

ma lasin peale, aga suht sama w lasen.

mõtlesin, et äkki lõpetab mu aku anomaalia ära, kui ca 20% juures otsustab alati pildi tasku visata (esiga)

sisselylitades töötab jälle natukene jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

See anomaalia sul äkki akust endast põhjustatud, mul ühe akuga peab isegi 10% peal veel ja siis hakkab välja lülitama. Teisega lülitab juba miski 15% kandis välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kedagi huvitab siis linuxis saab wine abil MVRi ilusti tööle.

Veel kahjuks evicut ei oma, et rohkem katsetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See anomaalia sul äkki akust endast põhjustatud, mul ühe akuga peab isegi 10% peal veel ja siis hakkab välja lülitama. Teisega lülitab juba miski 15% kandis välja.

mul 3 akut, kõik teevad sama nalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

See anomaalia sul äkki akust endast põhjustatud, mul ühe akuga peab isegi 10% peal veel ja siis hakkab välja lülitama. Teisega lülitab juba miski 15% kandis välja.

mul 3 akut, kõik teevad sama nalja
eVic'is aku mahutavus(mAh) valesti sisestatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See mahtuvuse sisestamine on ainult selle jaoks et ta enam vähem õigesti näitaks mitu mahvi veel tõmmata saad enne kui aku tühjaks saab.

 

Mul lülitab ka lambist välja vahest, isegi juba 40% pealt. Korra aku tagant ära võtmine lahendab probleemi mingiks ajaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...