Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Onu Heino

T3 - näpunäiteid ja nippe

Recommended Posts

Mul võib probleemiks olla sitem aku, alguses tihe vedelikuvahetus ja mida kõike veel. Hetkel esimene paagitäis uue tahi ja coiliga. Vaatab kaua kena püsib

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole peale 2,5 kuud probleeme täheldanud (esiga)

Ühe coiliga?!

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

pm 2 clerot kasutusel, nii et siis kahega.

Viimasel ajal kasutan neid vähem, seat kasutan vapeonlyt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sa teed nendega, et nad sul nii kaua kestavad? Mul kestavad 2-5 päeva. Kui viitsin pesta, siis kestavad veel umbes 1,5 päeva ja siis on kärsakas tagasi, seega sellest pesemisest olen ma loobunud.

Ainuke asi mida ma pole veel proovinud on dry burn.

Võibolla on mu vedelikud lihtsalt liiga magusad...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka seni pole suutnud ühtegi ära tappa =/

Pesen siis kui on isu hetkega mingi täielik maitsevahetus teha, muidu mitte.

Dry burne ei tee. Kärsakat ei saa. Hetkel siis Vapeonly BCC jookseb esimese coiliga veebruari algusest saadik..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka seni pole suutnud ühtegi ära tappa =/

Pesen siis kui on isu hetkega mingi täielik maitsevahetus teha, muidu mitte.

Dry burne ei tee. Kärsakat ei saa. Hetkel siis Vapeonly BCC jookseb esimese coiliga veebruari algusest saadik..

Täpselt nii ongi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sa teed nendega, et nad sul nii kaua kestavad? Mul kestavad 2-5 päeva. Kui viitsin pesta, siis kestavad veel umbes 1,5 päeva ja siis on kärsakas tagasi, seega sellest pesemisest olen ma loobunud.

Ainuke asi mida ma pole veel proovinud on dry burn.

Võibolla on mu vedelikud lihtsalt liiga magusad...

Mõne vedelikuga peab tõesti nädalaid vastu, samas nt šokolaadiga tõmbas päeva-kahega umbe ja coilile millimeetrise aheraine kihi peale.

Sooja veega loputamine ei aita coili puhastada, ainult nööri teeb vanast vedelikust puhtaks. Dry burn coili jaoks. Õhutoru pealt maha, coil akule külge ja 4-6sek dry burne 5-10sek pausiga kuni coil puhas. Mul kulus selleks 4-5 korda. Üle 7sek ei soovita eriti kuivalt põletada, ühe coili suutsin nii ära lõhkuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kokku 4 MT3 BCCd. Siiani töötavad ilusti originaalcoiliga ja kindlasti siiani parim clearo mis nullist töötab. Siiski, parandada saab nii, et võtta origilaallisatahid ära ja panna üks 1mm taht asemele (majdani 1mm, mis tundub et on pigem selline 1x2mm).

 

Siiski, üks neljast clearost on jube halva tõmbega - kui korralikult külge kruvida, ei tule peaaegu üldse õhku läbi. Vaatasin ja võrdlesin siis neid, ja avastasin, et tollel clearol on need 3 õhuauku tehtud otse keerme peale, samas kui ülejäänutel on keermest kõrgemalt ja aku küljes käib õhk ilusti läbi. Seega kui kellelgi analoogne häda, soovitan seda alumist osa lähemalt vaadata ja vajaduse korral lisaauk(e) puurida/uuristada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase paagitäiega hakkas MT3 ülihästi tööle. Muidu tekkis ikka kerget lurinat külma-sooja vaheldumisel, nüüd pole kordagi olnud. Ja mis ma avastasin, joppenpuhh, tihendikübar passib laua peal (psühho) . Panin uue paagitäie ilma kübarata, vaatan kas lihtsalt joppas või polegi vaja seda sinna center post'ile. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sai ka T3 coile pestud ja kõrvetadud ning nüüd selline jama, et VG RY4 vedelik annab algul sellist kibedat maitset(2,6ml clearol kuskil 0,5ml)Hiljem muutub maitse heaks pehmeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

need coilid on vist õnnemäng. 1 mis mul on funkab algusest peale ja tõõtab nagu loom, 1 on selline, et tee mis tahad aga luriseb algusest peale. teised on sellised kahe vahel, et hoolda siis tõõtavad. seda esimest ei pese ka enam, aina edulisemaks läheb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Külmast tuleneva lurinaga saab hakkama kui õuest tulles ei hakka kohe tõmbama vaid lasta kuivalt paar korda, torud soojenevad üles ja ei tõmba vedelikku üles enam, teine lurina põhjus, mis mul on olnud on vedeliku vähesus, umbes 0,2 ml, tuleb lihtsalt uuesti täita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et minu oma läks oma teed.Reedel ostsin täna ütles mu evic, et ei leia teda :S

ei pruugi, kas sul seal äkki ei ulata, tõmba seda pesa natukene välja näpitsatega(t3 ots). mul sama jama olnud.

algul vaatasin ka, et wtf, aga keerasin ego aku otsa, siis töötas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et minu oma läks oma teed.Reedel ostsin täna ütles mu evic, et ei leia teda :S

ei pruugi, kas sul seal äkki ei ulata, tõmba seda pesa natukene välja näpitsatega(t3 ots). mul sama jama olnud.

algul vaatasin ka, et wtf, aga keerasin ego aku otsa, siis töötas

Ja sinna see koer oligi maaetud:D Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen lugenud ja kuulnud, et T3 on hea.

Aga minul tuleb väga halb maitse sealt :S mingi kõrvalmaitse vms. CE4 tuleb sama vedelik palju paremini. Olen ka 1.5 ja 1.8 ohm coile proovinud.

Aku T3 taga on 1300mah

Milles asi võiks olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, oli veel 2 coili pesin ühe viinaga ja teise veega enne kasutamist.

Vähe muutus aga nagu maitse pole ikka hea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viinaga pesema nüüd küll ei pea, kes siis head kraami pesuks raiskab :D , aga eks erinevad klearod annavadki erinevat maitset. Kuivata ilusti ära ja tee dry burni ka, siis alles vast on kasutamiseks valmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

riiel: hea maitse on kinni kolmes asjas: aurusti ehituses, materjalides ja vedelikus. Kui üks neist on mööda, on maitse rikutud.

 

Kas on olemas ka mitte lekkivaid T3-mesid? Oleme plaaninud need turule tuua, aga niipalju kui mina näinud olen, kõik lekivad :( CE4-ja arendasime kuni V4-jani, et lahti saada pragunemisest, kärssamisest ja lekkimisest. Samas pidi säilima hea ja puhas maitse. Kui keerasime lekkimise kinni, kadus ära ka hea maitse, kui maitse tagasi saime, hakkasid lekkima :) T3-mega tahaks veidi kiiremini saada, kui see tõesti on nii hea nagu kõik siin räägivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...