Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Onu Heino

T3 - näpunäiteid ja nippe

Recommended Posts

Kindlasti tuleks järgida seda et liiga kõvasti huulikut kinni ei keera. Siis lükkadki huuliku keskosa natuke üles poole.

Sealt tulevad juba järgmised vead sisse, küll luriseb ja küll läheb kuumaks ja tilgub akule, maitse lahjem jne. Niiviisi võid aku ka pekki keerata. Aku "padi" läheb paigast ja ei anna enam ühendust huulikuga. Aku parandamiseks piisab "padja" liigutamisest ja huuliku saab korda kui peenikeste näpitsatega KERGELT keskosa alla poole tõmbad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mt3 on kõige parem mida kasutanud on õhku tuleb väga hästi peale ja isegi esimene coil pidas kuu vastu siis hakkas kärssama (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tõesti väga normaalne clearo, mingi flavourshopist ostetud 10 eurisega ei anna võrreldagi. Vahest hakkab lurisema aga sellevastu aitab kui umbes pool kogust vedelikku paned sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida olete kasutanud, et clearodel õhuauke sulgeda. Mõtlen midagi, mis oleks jäädav. Siin foorumis keegi pakkus vist teipimist, aga minu meelest ei tundu see just kõige parem lahendus olevat. Asi selles, et MT3'l tuleb liiga palju õhku peale, kui sõrmega tõmbe ajal ühte õhuauku kinni hoida, siis on maitse parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ükspäev kusagil midagi lugedes jäi silma "tilk küünlavaha", aga ma ise pole katsetanud, kuna eelistangi õhulist tõmmet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida olete kasutanud, et clearodel õhuauke sulgeda. Mõtlen midagi, mis oleks jäädav. Siin foorumis keegi pakkus vist teipimist, aga minu meelest ei tundu see just kõige parem lahendus olevat. Asi selles, et MT3'l tuleb liiga palju õhku peale, kui sõrmega tõmbe ajal ühte õhuauku kinni hoida, siis on maitse parem.

mulle meeldib ka kui õhk korralikult peale tuleb. kipub lurisema ku see vaakum tegib. kuid sa võid ka proovida ntx hambaorki :) keegi siin foorumis on sellest rääkinud. ise arvan et küünlavaha kipub sulama ??? ei tea. pole tarvis olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küünlavahasse on mul samuti vähe usku, aga hetkel tuleb ikka väga korralikult õhku peale. Katsetan seda hambaorgi värki.

 

Edit:

Katsetasin hambaorgiga ning peale mõningat aurutamist hakkas clearo lurisema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küünlavahasse on mul samuti vähe usku, aga hetkel tuleb ikka väga korralikult õhku peale. Katsetan seda hambaorgi värki.

 

Edit:

Katsetasin hambaorgiga ning peale mõningat aurutamist hakkas clearo lurisema.

No ilmselt tõmbas vaakumisse...(?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clearo hakkab lurisema siis, kui õhu pealevool pole piisav. Sellepärast ka kõvemad imejad hoopis auke suuremaks puurivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaivark - järgmine nipp mida siin kirjas pole!

flip the silicone cap!

 

ehk siis keera see müts 180kraadi ringi mis seal tahtide otsa käib. sul on piisavalt paks vedelik ja müts surub kinni kogu loo.

 

 

 

 

Posted Image

Minul täiesti toimib

Coililt tahi eemaldamisega suutsin 2-l coilil k6ik tahid ära tõmmata ka traadi sees olev ja nyyd seisavad niikaua kuni otsustan pael osta,kui yltse otsustan,aga jh se silicon cap-i teistpidi p66ramine hea toimiv asi :9 (vähemalt minu puhul)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jällegi olen üle 4 kuu T3 kasutanud, ei lurise ega viska dry hitte. Peale coili vahetamise see midagi muud ei nõua, tõsine tööloom (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need ei ole nii kallid, et otsida seda ühte. Enamus siin proovib 10 clerot läbi, et leida omale meelepärane. Kuna e-suits areneb väga kiiresti, siis ei saagi põhineda sellele, et 6 kuud tagasi oli see asi tegija. Võta prooviks evod, t3, t3s jne, proovi ja siis vaata edasi. Kui raha on, siis vaata mod-ide poole. Singapurist tellides ei ole need sugugi kallimad siin poodides müüdavast saastast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervised,

sai ligi võetud oma CE4-le lisaks ka üks T3S. Rõõmsa meelega sai mindud koju ja vedelik sisse valatud. Väike ootamine, et taht ilusti läbi imbuks ja siis akule külge. Kui sama mahl CE4 sees oli väga nauditav ja mõnus siis T3S teeb ainult halvasti maitsevat plastikulõhnalist tossu mis koledassti kurku kriibib. Milles küss? Kas mina teen midagi valesti? Sest kui oma CE4 kätte sain siis see "sõitis" kohe algusest peale kaunilt. Maitse oli hea ja toss mahe. Spezziga rääkisin ka, tema soovitus oli et lase sisse töötada. Et esimene täis ongi selline entel-tentel. Järgmised juba paremad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervised,

sai ligi võetud oma CE4-le lisaks ka üks T3S. Rõõmsa meelega sai mindud koju ja vedelik sisse valatud. Väike ootamine, et taht ilusti läbi imbuks ja siis akule külge. Kui sama mahl CE4 sees oli väga nauditav ja mõnus siis T3S teeb ainult halvasti maitsevat plastikulõhnalist tossu mis koledassti kurku kriibib. Milles küss? Kas mina teen midagi valesti? Sest kui oma CE4 kätte sain siis see "sõitis" kohe algusest peale kaunilt. Maitse oli hea ja toss mahe. Spezziga rääkisin ka, tema soovitus oli et lase sisse töötada. Et esimene täis ongi selline entel-tentel. Järgmised juba paremad.

Ei tohiks olla halvasti maitsevat plastikulõhnalist tossu. Tõenäoliselt coil vigane. Vaheta see välja ja proovi uuesti. Ma olen muidu sellist asja näinud fasttechi coilide juures. Ei aidanud ka pesemne ja põletamine, maitse kibe ja kraabib kurku. Aitas ainult uue coili sissekeeramine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...