Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Onu Heino

T3 - näpunäiteid ja nippe

Recommended Posts

Se on hea nipp vedeliku raiskamiseks. :lol: Tekib küsimus kas kōikide anumatega nii vōi tuimalt lased koguaeg pool välja voolata? Küsin kuna ütlesid, et "alati" (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No selles mõttes alati, et alles esmaspäeval sain selle. Ja siiani pole õnnestunud päris tühjaks tõmmata. Kui viimane veerand on järgi, hakkab lurisema. Keeran clearo aku küljest maha ja siis on näha, et aku on ääreni vedeliku täis ja clearo alt tilgub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nico, sa muud coili oled proovinud?

Ma ise pesen peale igat 2 paagitäit, kuivatan, puhun läbi, ilma vedelikuta teen paar pahvi ja siis alles uus vedelik sisse.. Siiani pole enam lurisenud, õues olles siiski tõmbab vahetevahel vedelikku suhu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, kuskil nädala kasutatud coil.. Vb mingi praak. Proovin teist, eks näis kuis on.

 

E: uue coiliga kohe teine asi :D

Neid coile saab laiali ka lammutada ja pärast uuesti kokku panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endale ostsin mõned päevad tagasi Kanger T3 Buytec.eu tüübi käest ja siiamaani täitsa rahul. Täitmise ajal muidugi tasub keermed kenasti paberiga üle käia, et pärast vedelikku suhu ei tõmbaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nico, sa muud coili oled proovinud?

Ma ise pesen peale igat 2 paagitäit, kuivatan, puhun läbi, ilma vedelikuta teen paar pahvi ja siis alles uus vedelik sisse.. Siiani pole enam lurisenud, õues olles siiski tõmbab vahetevahel vedelikku suhu :D

Tnx, ma ei tea kuidas või mida see pesemine aitas, aga nüüd olen juba 3-4 paaki ilust tühjaks tõmmata saanud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks foorumlane ütles, et kui auru ei tule peale teist täitmist siis tasub wickid üle kontrollida. :)

proovitud, ei ole hea mõte. võtsin 1 nendest kahest lisa wickist ära - ikka sama

võtsin mõlemad ära - lekkis

panin uued ise tagasi (1,5mm) muutus paremaks. 2 tk kõrvuti siis ja ei leki ja ei lurise, tundub okei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi õelda, miks on sellel mt3 asjal selline plastiku kõrvalmaitse. Vedelikus asi ei ole, kuid nagu migni imelik maitse on algusest peale. Olen vahepeal pesnud, teise coili pannud ja ükstapuha mis vedelik. ikka veel selline imelik maitse juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tegin jälle vastupidi flip the cap modile. Kuna puhastamise käigus suutsin ära kaotada kõige peenema tahi sealt pealt, siis hakkas asi rõvedalt lurisema. Rohtu selle vastu leidis vanast C4 clearost. Nimelt seal peal on suht sama mõõtu aga pikem silicone cap. Lõikasin selle pisut lühemaks kuid jätsin pikemaks kui originaal t3 silicone cap ja nii surub ta tahtide ava kitsamaks. Vedelam vedelik enam ei lurise ja on väga hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, see T3 lekib huuliku kaudu, kui vehkida sellega :?

Asi pole yldjuhul lekkimises, vehkimisega saa surud selle vedeliku välja, mis huulikus.

Millest osa võib olla vabalt sylg. Tee proovi. Kuivata täitsa ära, täida paak ja vehi siis.

Kui sa just hullult tõmblema ei hakka, siis sealt ei tohiks midagi lekkida (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188, ei täitsa rõvedamaitselist VPG-d tuleb huulikust peale vehkimist. Autosõidu ajal pole seda kuskile sülitada ka, peab alla neelama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188, ei täitsa rõvedamaitselist VPG-d tuleb huulikust peale vehkimist. Autosõidu ajal pole seda kuskile sülitada ka, peab alla neelama :D

Pane siis uus coil sisse, liiga palju vedelikku tuleb peale.

Või pane tahi juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures, mõlemas isendis on tutikad coilid, enne autosõitu vahetasin vedelikud ära ja pesin ilusti läbi, kuivatus ja uued coilid sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidagi ei saa aru, mis ses T3's nii head on? Pikk jutt ja igal lehel mitu posti sellest, kuidas luriseb ja lekib... Võtke v-nova ja tundke rõõmu. Ma pole veel kordagi lurinat saanud viviga, mitte lurina poegagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuest peast on T3 väga hea. Mulle tundub, et probleemid algavad umbes nädal-poolteist peale aktiivset kasutamist. Samas praegu sai enda omale 2mm silicat ja 0.12mm kanthalit 2x keeratuna kasutades uus taht+coil keeratud ning asi töötab nagu uus. Pealmiseks tahiks panin sedasama 2mm silicat ja vähemalt VG vedelikuga asi toimib ilusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...